Ania + Marcin

13 sierpnia 2016
Słupsk


Historia za fotografią tej pięknej uroczystości zaślubin Ani i Marcina, w kościele Mariackim w Słupsku jest dość długa. Powinienem chyba zacząć od tego, że mama Ani to moja najwspanialsza wychowawczyni szkolna, jaką miałem. Nade wszystko lekcji matematyki które doprowadziły mnie po latach do ukończenia dwóch stopni studiów wyższych, nie zapomnę.
Podczas dnia ślubu trochę się nakombinowaliśmy, szczególnie by uzyskać bardzo niestandardowe ujęcie sukni i pary młodej z garderobą podczas przygotowań. Pod ołtarz Anię zaprowadził sam Marcin, tak jak wniósł ją doniosłe na salę weselną Pałacu Aureus w Słupsku, tak tańczyli równie udanie do końca wesela. Pałac Aureus to niepowtarzalne w okolicy wnętrza. Wysoki sufit, balkon oraz drewniany taras i elegancki wystrój pozwala poczuć się wyjątkowo. Sala weselna Aureus w Słupsku to także świetna obsługa i dobra lokalizacja w mieście. Dla chętny gości, lubiących krótki spacer można wybrać się do małego parku za pałacem i parkingiem. Zdjęcia zakończyliśmy plenerem w Orzechowie obok Ustki. Orzechowo to wdzięczne miejsce, połączenie szumiącego morza oraz spokojnego lasu za klifem. Aby obejrzeć cały reportaż wprowadź hasło poniżej wybranych zdjęć.


obrączki ślubne Słupsk
ślub Ani i Marcina w Pałac Aureus Słupsk
Pałac Aureus zabawa weselna
Pałac Aureus tort weselny
Aureus Słupsk panna młoda parkiet
Pałac Aureus parkiet
wesele Pałac Aureus Słupsk

Dostęp do reportażu ze ślubu zapewnia hasło - znają Ania i Marcin. Kościół Mariacki w Słupsku, wesele Pałac Aureus mieszczący się niedaleko centrum Słupska, to miejsce które nie tylko napawa wielkością sali. To również wystrój oraz obsługa na wysokim poziomie - co przekłada się na dobrą atmosferę spędzonych tam wesel. Nie było inaczej tym razem. Zapraszam do obejrzenia pełnego reportażu z dnia ślubu przemiłej pary Ani i Marcina.Aby obejrzeć treść, podaj hasło:


Odbitki zdjęć i wydruki

Zobacz w sklepie

Album na zdjęcia

Zobacz w sklepie