WIDEO FILMOWANIE WESEL Słupsk, Gdańsk, Koszalin

 

Filmowanie to nadal dziedzina w której mamy do czynienia z obrazem. Doświadczenie z fotografii ślubnej pozwala wykonywać filmy najwyższej jakości. Świat, w którym w przeciwieństwie do fotografii nie zamrażamy ruchu. Z powodzeniem od lat filmuję ceremonie ślubne, jako kamerzysta na wesele.  Rola kamerzysty weselnego odbiega nieco od tego tradycyjnej formy oferowanej przed laty. Dziś korzystamy z elektronicznych stabilizatorów, sprzętu pozwalającego otrzymać rezultaty zbliżone wręcz do produkcji filmowych i znacznie rozszerzyć myślenie. Możliwości, także użycie drona w filmie ślubnym są ogromne.

Oferta obejmuje także komplet fotografa z filmowcem. Często taka forma nazywana jest fotograf i kamerzysta w jednej umowie. Intensywnie rozwijam pole możliwości działania, biorąc zlecenia wymagające skomplikowanego montażu z synchronizowanym dźwiękiem z rejestratorów. Od ponad dziesięciu lat spełniamy marzenia o posiadaniu pełnego filmu ślubnego dla par młodych. Ekipa fotowesele to początek, świadczymy szeroką gamę usług fotografii i filmowania przeznaczonych dla Par Młodych oraz wykonywania zleceń komercyjnych. Od 2020 roku wykonuje filmowanie w pojedynkę lub na dwie kamery, w zależności od wybranego pakietu. Często latam dronem, co pięknie urozmaica Wasz film ślubny. Gotowe filmy charakteryzuje nieliniowy montaż z teledyskami i pokazaniem tak dnia aby widz poczuł każdą wartościową minutę filmu. Także w rozdzielczości 4K.

 

Kamerzysta wesele wedding cinematography

 

Dziś zespół poszerzony o montażystę materiału wideo oraz asystenta. Wykonuje filmy promocyjne dla ośrodków, restauracji, korporacji oraz przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Wykorzystanie ujęć z lotu ptaka, z drona, urozmaica to promocję wnętrz które chcemy pokazać. To pokazanie okolic i walorów krajobrazu i miejsc. Jest to szczególnie istotne dla ośrodków wczasowych położonych nad morzem, w górach, przy jeziorach otoczonych lasami. Z przyjemnością realizuje zlecenia długotrwałe, archiwizuje i dokumentuje procesy budowy, remonty na dużą skalę. Filmowanie na YouTube, kongresów, sond ulicznych.

 

Poznaj pakiet filmowania wesel w zakładce:

Cennik kamerzysta ślub wesele