Zdjęcia obrotowe produktu 360 stopni

Zdjęcia produktowe wykonywane na automatycznym obrotowym stole pozwalają pokazać produkt z każdej strony. Zdjęcia obrotowe 3D wykonywane są specjalnym tle po czym łączone w animacje którą można sterować ręcznie lub obejrzeć. Zdjęcia dają efekt trójwymiarowy, można także zbliżać lub oddalać. Klient dzięki takiej prezentacji produktu może obejrzeć go z każdej strony przed zakupem. Takie fotografie często nazywane są także packshotami 360° lub fotografią obrotową 360°. Najczęściej wykorzystywana jest w sklepach internetowych, na stronach podproduktów i w mediach społecznościowych jako film.

Po szczegółowe informacje zdjęć Waszego produktu zapraszamy telefonicznie. Wycena zależna od ilości packshotów. Przykładowe możliwe realizacje:

  • zdjęcia butów i części garderoby
  • prezentacja zdjęcia biżuterii 360 stopni
  • etui telefonów 360 stopni
  • laptopy i urządzenia elektroniczne
  • film ciasta zrealizowany w 360 stopniach

Korzyści zastosowania fotografii 360° w sklepie internetowym

pokazanie animacji produktu pozwala zmniejszyć przepaść między doświadczeniem produktu online a rzeczywistym kontaktem w przestrzeni, którego w okresach np. ogólnoświatowej pandemii tak brakuje. Wszelkie inne korzyści takiej fotografii to m.in:

  • dokładniejsza informacja – wiele cech i funkcji produktu ocenia klient na podstawie samych zdjęć
  • pewniejszy klient – klient dokładnie wie i rozumie co otrzyma od sklepu, co przełoży się na mniejszą ilość ewentualnych zwrotów zakupu
  • mniej pytań – cechy i funkcje produktu widoczne na pierwszy rzut oka
  • prestiż sklepu – zwiększenie zaufania poprzez realne pokazanie asortymentu, kształtów produktów, kolorów i zachowania

 

Panoramy 360 stopni

Zdjęcie panoramy, sferyczne obejmujące widok 360 stopni, horyzontalne, wertykalne i 180 stopni. Panorama wykonywana na wysokości od 1m do 100 metrów. Panorama umieszczana jest również w aplikacji Google Maps oraz Street View. Fotograf do współpracy Google. Wykonuje również fotografie panoramiczne 360 stopni z wysokości – lotu ptaka. Przykładowe panoramy znajdziesz poniżej.

Cennik:

– wykonanie panoramy 360 stopni od 200 zł do 500 złotych. W zależności od ilości, wnętrze, zewnątrz lokalu czy dron.

 

 

Panoramy 360 stopni z drona nad miastem