Zdjęcia i film z drona Słupsk, Ustka, Koszalin

Zdjęcia oraz film z perspektywy nieba i lotu ptaka. Przeszkolony, po egzaminie Państwowym, operator drona wykonuje niestandardowe ujęcia budynków, miejscowości, domków letniskowych, ośrodków wypoczynkowych oraz okolic z wysokości kilkudziesięciu metrów. Zdjęcia wykonywane są z bezzałogowego statku klasy profesjonalnej, potocznie zwanego dronem. Oferta dla firm, ośrodków wczasowych m.in oferujących wynajem pokoi rozszerzona jest o fotografię lotniczą, panoramy z lotu ptaka, plany sytuacyjne, widok z góry infrastruktury budowli. Za pomocą drona mogę także wykonać inspekcję powierzchni pola, upraw zboża lub miejsc trudno dostępnych dla człowieka.

dron Słupsk, zdjęcia i filmy z drona lotu ptaka

Panoramy 360 stopni z powietrza

Panorama to sferyczne zdjęcie obejmujące widok 360 stopni. Uproszczoną wersją jest panorama horyzontalna, wertykalna i 180 stopni. Ujęcia charakteryzuje brak przerysowanego efektu zakrzywienia horyzontu – popularny efekt rybiego oka w przypadku kamer typu GoPro. Jestem dostępny jako fotograf do współpracy Google Street View. Panorama może zostać zamieszczona w aplikacji Google Maps, Street View oraz Facebook czy Booking.com. Możemy umieścić ją także na własnej stronie internetowej.

Zobacz zdjęcia sferyczne 360 stopni na Panoramy 360 stopni – dron Słupsk

zdjęcie panorama 360 stopni Słupsk

 

Czytaj więcej Siedziba firmy i promocja z drona

 

Cennik fotografii lotniczej z drona Słupsk

  • Inspekcja techniczna budynku, dachu, pola – inspekcja rolnicza, paneli słonecznych od 100 zł
  • Zdjęcia do użytku BHP, widok dla drogi przeciwpożarowej od 100 zł
  • Małe obiekty, domki noclegowe, restauracje – od 300 złotych za sześć kadrów z różnych perspektyw i stron świata
  • Duże obiekty, hotele, hale – od 600 złotych, 8 kadrów. Wszystkie kadry z lotu ptaka / z drona poddane obróbce komputerowej, czyszczenie otoczenia na zdjęciu, nałożenie napisów na zdjęcia, stworzenie mini oferty wideo z logo firmy. W cenie dojazd w okolicy Słupsk, Sławno, Darłowo, Łeba, Jarosławiec, Ustka.
  • Transmisja na żywo, strumieniowanie obrazu wideo na YouTube, Facebook od 900 zł godzina, 300 każda kolejna

 

Inspekcje techniczne z drona. Wykorzystujemy drona do wykonywania prac w trudno dostępnych dla pracowników miejscach. Dron pomaga wykonać pracę szybciej i bezpieczniej. Powstały film i zdjęcia można obejrzeć tuż po wykonaniu lotu, jeszcze na terenie u klienta. Tego typu monitoring przeznaczony jest głównie dla: firm budowlanych, opiekunów dróg i autostrad, operatorzy sieci komórkowych, agencji ubezpieczeniowych w celu potwierdzenia szkód w mieniu oraz deweloperów w celu nadzoru prac na budowie. Szybki dostęp do fotografii z drona pozwala także zaoszczędzić czas pracownika i kosztów np. wejścia na wysoką wieżę. Do tego warto zaznaczyć że użycie urządzenia zdalnie sterowanego do inspekcji pozwala uniknąć wypadku na żywym organizmie.

Co otrzymasz po kontakcie:

  • podpowiem co warto zrobić i jak
  • nadzór inspekcji w czasie rzeczywistym
  • film wideo w jakości 4K lub full HD
  • zdjęcia obiektu z różnych kątów w formacie jpg nawet tuż po locie dronem
  • materiał w formie odnośnika do pobrania z serwera lub w formie USB

 

zdjęcie z lotu ptaka fotografia lotnicza

fotografia lotnicza dron Koszalin