Zdjęcia i film z drona Słupsk, Ustka, Koszalin

Zdjęcia oraz film z perspektywy nieba i lotu ptaka. Fotografia z drona polega na tym, że wyszkolony, po egzaminie Państwowym, operator drona wykonuje ujęcia budynków, miejscowości, domków letniskowych, ośrodków wypoczynkowych oraz okolic z wysokości kilkudziesięciu metrów. Zdjęcia wykonywane są z bezzałogowego statku profesjonalnej klasy, potocznie zwanego dronem. Oferta dla firm, ośrodków wczasowych m.in oferujących wynajem pokoi rozszerzona jest o fotografię lotniczą, panoramy z lotu ptaka, plany sytuacyjne, widok z góry infrastruktury budowli. Za pomocą drona mogę także wykonać inspekcję powierzchni pola, upraw zboża lub miejsc trudno dostępnych dla człowieka.

 

Fotografia lotnicza z drona SłupskFotografia lotnicza z drona, nadzór budowy z drona Słupsk

 

Gotowe zdjęcia z drona

Szukasz zdjęć popularnych miejsc okolicy. Bardzo możliwe, że już posiadam w zasobach zdjęcia dla Ciebie. W archiwum znajdę dużo popularnych kadrów budynków miejsc użyteczności publicznej, krajobrazów oraz unikatowych zdjęć użytkowych. Na drugą część składają się fragmenty klipów reklamowych.

Fotografia lotnicza działek domy z drona, nadzór budowy z drona. Fotografia dla deweloperówFotografia lotnicza działek domy z drona, nadzór budowy z drona. Fotografia dla deweloperów

 

Cennik fotografii lotniczej z drona Słupsk, Gdańsk

  • Inspekcja techniczna budynku, dachu, pola – inspekcja rolnicza, paneli słonecznych od 150 zł
  • Zdjęcie dla użytku BHP, projekt drogi przeciwpożarowej – 150 zł
  • Małe obiekty, domki noclegowe, restauracje – od 400 złotych za 6-10 kadrów z różnych perspektyw i stron świata
  • Duże obiekty, hotele, hale – od 800 złotych, minimum kilkanaście kadrów
  • Transmisja na żywo, strumieniowanie obrazu wideo na YouTube, Facebook od 990 zł godzina, 400 każda kolejna

 

W pakiecie otrzymujesz materiał o profilu płaskim przygotowanym do produkcji filmowej lub gotowe profesjonalnie obrobione zdjęcia. Wszystkie kadry z lotu ptaka / z drona poddane są obróbce komputerowej, czyszczenie otoczenia na zdjęciu. Możliwe jest także nałożenie napisów na zdjęcia, stworzenie mini oferty wideo z logo firmy. Dojazd ustalany jest indywidualnie w okolicy Słupsk, Sławno, Darłowo, Łeba, Jarosławiec, Ustka, Gdańska czy Koszalina.

Czytaj więcej Siedziba firmy i film promocyjny z drona

 

Fotografia lotnicza z drona osiedle SłupskFotografia z drona Słupsk

 

Inspekcje techniczne z drona. Wykorzystujemy drona do wykonywania prac w trudno dostępnych dla pracowników miejscach. Dron pomaga wykonać pracę szybciej i bezpieczniej. Powstały film i zdjęcia można obejrzeć tuż po wykonaniu lotu, jeszcze na terenie u klienta. Tego typu monitoring przeznaczony jest głównie dla firm budowlanych, opiekunów dróg i autostrad, operatorów sieci komórkowych, agencji ubezpieczeniowych w celu potwierdzenia szkód w mieniu oraz deweloperów przy nadzorze etapu prac na budowie. Szybki dostęp do fotografii z drona pozwala zaoszczędzić czas pracownika i koszta np. wejścia na wysoką wieżę. Do tego warto zaznaczyć że użycie urządzenia zdalnie sterowanego do inspekcji pozwala ograniczyć wypadki i uszczerbki na zdrowiu.

Co otrzymasz po kontakcie:

  • powiem co warto zrobić i jak
  • nadzór inspekcji w czasie rzeczywistym
  • film wideo w jakości 4K lub full HD
  • zdjęcia obiektu z różnych kątów w formacie jpg nawet tuż po locie dronem
  • materiał w formie odnośnika do pobrania z serwera lub w formie USB

Posiadam także bazę miejsc już sfotografowanych mogących służyć za gotowy materiał do użycia w projekcie
ujęcie z drona na plenerze ślubnym
Szczecinek z drona
Biały Bór z drona 4K
Film zabudowy miejscowości ~700 osób z powietrza
– koncerty i wydarzenia z powietrza

Nasze ujęcia filmowe charakteryzuje płynność, brak skoków obrazu, ruch kamery jest przemyślany i prowadzony.
Materiał oddaje głównie w rozdzielczości 4K, możemy ją zwiększyć do 5.4K lub pozostawić full HD w zależności od projektu.

 

dron Ustkadron Słupsk

 

Panoramy 360 stopni z powietrza

Panorama to sferyczne zdjęcie obejmujące widok 360 stopni. Uproszczoną wersją jest panorama horyzontalna, wertykalna i 180 stopni. Ujęcia charakteryzuje brak przerysowanego efektu zakrzywienia horyzontu – popularny efekt rybiego oka w przypadku kamer typu GoPro. Jestem dostępny jako fotograf do współpracy Google Street View. Panorama może zostać zamieszczona w aplikacji Google Maps Street View oraz Facebook czy Booking.com. Możemy umieścić ją na własnej stronie internetowej.

Zobacz zdjęcia sferyczne 360 stopni na Panoramy 360 stopni – dron Słupsk

zdjęcie panorama 360 stopni Słupsk

 

zdjęcie z lotu ptaka fotografia lotnicza

fotografia lotnicza dron Koszalin