fotograf ślub Sesja zdjęciowa w górachSesja narzeczeńska w górach fotograf

 

Wasze życie jest pełne sytuacji. Przełomową chwilą jest ślub i wybór fotografa na ślub i kamerzysty na wesele. Uchwycenie wyjątkowych momentów to mój zawód. Jako doświadczony fotograf ślubny działający głównie na Pomorzu i Warmii opowiadam dzień ślubu w najlepszy możliwy sposób. Podstawą oferty jest pakiet na cały dzień ślubu. Zanim otrzymacie od fotografa gotowy reportaż, zapoznajcie się z proponowanym pakietem. Warto też pamiętać że zajmuje się kompleksowo fotografią i filmowaniem wesel.

 

 

Fotograf na ślub wybrane pakiety

 

Pakiet mini

 • dojazd do 100 km
 • zdjęcia od przygotowań do 22:00
 • krótka sesja w dniu ślubu
 • 250+ kadrów
 • blok zdjęciowy z gośćmi
 • dostęp do strefy klienta

Pakiet podstawowy

 • dzień reportażu
 • krótka sesja
 • 400+ kadrów
 • blok zdjęciowy z gośćmi
 • autorska strona wskazówek
 • fotoksiążka pro
 • pudełko dużych odbitek
 • dostęp do strefy klienta
 • dron w zależności od warunków

Pakiet rozszerzony

 • dzień reportażu
 • krótka sesja
 • 500+ kadrów
 • blok zdjęciowy z gośćmi
 • autorska strona wskazówek
 • prywatna galeria
 • sesja poślubna
 • fotoalbum premium
 • pudełko dużych odbitek
 • dostęp do strefy klienta
 • dron w zależności od warunków

 

Wszystkie pary młode z podpisaną umową do końca marca 2023 roku, otrzymują 40% zniżkę na sesje poślubną nad morzem, duże odbitki z sygnaturą oraz album harmonijkę ze zdjęciami za 1 zł. Zachęcam do skorzystania także ujęć z drona.

 

Fotograf na wesele

Zacznijmy od przygotowań to na nich fotografuje z ukrycia, szczegóły jak suknia ślubna, obrączki, ważne osoby jak rodzice, świadkowie, domowników małych i dużych, całą otoczkę chwili. To szczegóły, cały uśmiechnięty stres, makijaż ślubny i rozgardiasz, uwieczniam na najbardziej możliwą czystą fotografie. Następnym zadaniem, są portrety po błogosławieństwie. Portret Panny Młodej i Panna Młodego to początek historii która może wkrótce pojawić się w albumie i pojawić się na ścianie.

 

ślub i wesele fotograf Kępice

 

By opowiedzieć teraz całą współpracę z fotografem zabraknie miesiąca i stron. Tak, to jest fotografia ślubna. Obroniłem dwie prace dyplomowe w tematach firm poligraficznych, a po ponad trzystu ślubach mógłbym pisać więcej. Po błogosławieństwie i zdjęciach portretowych, jedziemy do kościoła. Zawsze w kościele oraz na sali weselnej chcę być chwilę przed Wami. Zdjęcia szczegółów wystroju to dodatki, mają mały impakt na historię, są jednak ważne abyście mogli po weselu wspominać na spokojnie przy kawie wydarzenia i miejsca.

 

wesele Mon Cherii - fotograf ślubny Słupsk

 

 

Ceremonia, czyli ślub w kościele

Ślub i ceremonia, czy to w Urzędzie Stanu Cywilnego czy kościele, plenerze każde z miejsce jest w Polsce popularne. Wykonuje zdjęcia w najciemniejszych, klimatycznych kościołach na Pomorzu. Szukam często niestandardowych ujęć, unikając zbliżenia palców podczas zakładania obrączki. W takim momencie często skupiam się na szerszym planie, na tym co dzieje się w pierwszej ławce i na Waszych twarzach. To sposób na uniknięcie monotonii w reportażu. Często udaje się wykonać zdjęcie zakazane – ale o tym przy kawie. Bo tylko przy kawie jestem w stanie pokazać Państwu gotowe, pięknie oprawione zdjęcia.

 

Ostrzyce fotograf na ślub Kaszuby

Fotograf na ślub Kaszuby

Wesele

Fotograf na weselu ma zawsze dobrze zorganizowany czas. To tutaj wykonuje zdjęcia formalne, czyli Blok zdjęciowy z gośćmi. Oprócz konkursów, tortu weselnego, wykonuje fotografię przygotowaną specjalnie dla Was. Często zabieram Was na pięć minut w nieznane, aby wykonać jedno wyjątkowe ujęcie. Spokojnie – nie musicie pozować i wybiorę odpowiedni moment. Zdjęcie z reguły jest ustalane przed weselem i jesteśmy gotowi. Czasem zainspiruje mnie sala i wystrój. Powierzacie mi swoje zaufanie i to ja będę pilnował organizacji m.in zimnych ogni lub podobnej niespodzianki dla gości na weselu. Taki pomysł czasem rodzi się w okolicy sali weselnej, na sali, w najmniej oczekiwanym miejscu powstaje intymny, z reguły w ciepłych barwach pod osłoną nocy, portret Pary Młodej. Taki portret często jest drukowany na ścianę lub specjalnie eksponowany w albumie. Jest uzupełnieniem bloku zdjęciowego z gośćmi i chwilą wytchnienia tylko dla siebie, bez gości, bez zespołu, bez muzyki, tylko Wy.

fotograf ślub Koszalin

fotograf na ślub Koszalin, wesele w Dworek Jamneński

Całość dopełnia rozmowa ze mną oraz Wskazówki dla par młodych które przekazuje Wam tuż po rezerwacji terminu. Nic na pamięć, bez sztucznego pozowania. Współpraca ze mną jest spontaniczną przygodą, którą pary oceniają bardzo przyjemnie. Po plenerze nadchodzi czas selekcji i projektowania albumu. Wykonuje to pod Waszym czujnym okiem. Za to oko odpowiada specjalna Strefa Klienta którą stworzyłem na potrzeby pary młodej. Tam znajdziecie wiele informacji dotyczących Waszego ślubu, wesela, pleneru. Z takiej strefy możecie przypomnieć daty, jakie inne produkty wykonuje, rodzaje materiałów, tkanin, przejrzeć termin odbioru, rozliczenie.

fotograf Słupsk

Wesele Mon Cherri w Włynkowie koło Ustki

 

Fotograf na ślub Słupsk, Koszalin, Kaszuby

Wysyłając do mnie maila otrzymacie cennik fotografii ślubnej. Ogólny pakiet do momentu kiedy usiądziemy do kawy powtarza się, ale może ulec modyfikacji. W ten sposób pary które piszą do mnie 2.5 roku przed swoim ślubem, do których mam 200 kilometrów i są w pełni zdecydowane na fotografa mają dopasowaną ofertę. Adekwatnie pary które pochodzą z mojej rodzinnej miejscowości mają brak informacji o noclegu. Wyjątek stanowi np. wyjazd na plener ślubny w górach, gdzie nocleg i dojazd rozlicza Para Młoda.

 

Kiedy ustalamy pakiet fotografii ślubnej i cenę?

Na spotkaniu. Każda z par ma nieco inne potrzeby, od dodatkowych albumów dla rodziców po pamiątki dla dziadków i świadków. To dodatki, które można dobrać. Najczęstszym są wysokiej jakości odbitki fotograficzne w pudełku, w spójnym z albumem zestawie. Drugą rzeczą która może zmienić kwotę jest czas do którego chcielibyście abym fotografował, skracając i wydłużając. Rzadko, ale mam w ofercie opcję pozostania do końca wesela. Zapytacie czy warto? To obejrzycie tylko w specjalnych reportażach – prawdopodobnie najlepszych jakie dotąd tworzyłem. A jeśli ktoś mówi, że nie warto udowodnię że jest w błędzie. Podsumowując, pakiet podstawowy możemy zmienić.

 

Pytania na maila i telefon

Dobrze jest podać numer telefonu. Można zadzwonić, sprawdzę termin i dostępność jako fotograf na ślub. Jeśli będę zajęty zaproponuje Wam dwie rzeczy: pomoc w wyborze godnego zastępstwa. To łatwe, znam wielu fotografów znających się na tym co robią. Mam z nimi kontakt, również z filmowcami ślubnymi. Są to osoby z którymi współpracuje od lat, uczę ich, bądź wspieramy się na konkretnym poziomie. Drugą rzeczą są konsultacje ślubne, możecie skorzystać z rozmowy ze mną jak z mini wedding plannerem.

sesja zdjęciowa z drona Ustka

Sesja zdjęciowa poślubna z drona

Konsultacje ślubne

Konsultacje przedślubne — które prowadzę — to dyspozycja w ustalaniu harmonogramu dnia, wyborze zespołu, filmowca, atrakcji. Więcej o zakresie pomocy przeczytacie w zakładce Konsultacje ślubne. W międzyczasie opowiem śmiałe ruchy znajomych na parkiecie, uwielbiam poszukiwanie smaczków dnia, interesuje mnie brak rutyny. Dlatego warto złapać za telefon, wystukać maila. W tym momencie rezerwuje rok 2023 i 2024. Pracuje na aparatach Canon, DJI i Sony, nie one sprawia że powracające opinie to piękne zdjęcia. To pięć centymetrów za nim, które uśmiechną się do Was i pomogą przejść przez dzień. Stawiam na to, by efekty cieszyły nas wspólnie i Waszą rodzinę, pozwalam poznać się jako gość, ale będąc w pracy. W trakcie wesela wykonuje również zdjęcia formalne – rodzinne. Posiadam zezwolenie na fotografie i filmowanie w miejscach sakralnych podczas celebracji liturgicznych. Podczas kawy omawiam plan, reportaże i wysłuchuje Was.

O to warto mnie zapytać:

 • ślubna sesja w plenerze i sesja narzeczeńska
 • sesja dziecięca, brzuszkowa, wieczór panieński
 • fotograf na chrzciny, komunie święte
 • współprace z wedding planerami
 • ekipa filmowa
 • dron na ślub

wesele Gościniec Słupski Napis LOVE fotograf wesele Darłowo

 

Sesja narzeczeńska

Czytaj więcej – sesja narzeczeńska.

sesja zdjęciowa fotograf Ustka

 

 

Opinie fotograf na ślub

Opinie par młodych które wybrały mnie jako filmowanie i fotografa na ślub.

Czytaj więcej

fotograf wesele Słupsk

Albumy ślubne

Fotoalbumy to dopełnienie zdjęć ślubnych. Wykonane z najwyższą starannością, na materiałach niedostępnych na rynku konsumenckim.

Czytaj więcej

Album fotograficzny ślubny