fotograf ślub Sesja zdjęciowa w górachSesja narzeczeńska w górach fotograf

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA – OFERTA

 

Przełomową chwilą w życiu jest wybór fotografa na ślub i kamerzysty na wesele. Pomyślisz dlaczego? Chciałabyś pochwalić się swoimi zdjęciami ze ślubu gościom i rodzinie? Nade wszystko stworzę dla Ciebie pamiątki które uzupełniają opowieść przekazaną słowami. Uchwycenie wyjątkowych zdjęć to moja pasja i zawód. Jestem doświadczonym fotografem ślubnym działającym na Pomorzu, Warmii i całej Polsce. Podstawą działania jest pakiet na cały dzień ślubu. Zanim otrzymacie od fotografa zdjęcia, poznajcie się ze mną. Warto pamiętać że zajmuje się kompleksowo fotografią i profesjonalnym filmowaniem wesel, z ujęciami lotniczymi dronem.

Umowy podpisane do końca kwietnia 2024 roku, otrzymują 20% zniżkę na sesje poślubną nad morzem, pakiet odbitek oraz mini album ze zdjęciami. Zapytaj o wolny termin Kontakt.

 

PAKIETY

 

Pakiet USC

 • zdjęcia ceremonii
 • blok zdjęć z gośćmi po USC
 • krótka sesja w dniu ślubu
 • wszystkie zdjęcia po obróbce graficznej
 • strefa klienta
 • pamiątka album harmonijka

 

Reportaż ślubny

 

Reportaż ekskluzywny

 • dzień ślubu
 • krótka sesja
 • blok zdjęć z gośćmi
 • 800-1200 zdjęć po obróbce graficznej
 • galeria internetowa
 • sesja poślubna w innym dniu
 • fotoalbum premium
 • pudełko dużych odbitek
 • GRATIS wszystkie zdjęcia na USB
 • GRATIS autorskie wskazówki
 • GRATIS strefa klienta
 • GRATIS dron ujęcia lotnicze

 

 

DODATKI

sesja ślubna artystyczna w innym dniu

50-80 obrobionych zdjęć

odbitki 15 x 23 cm

galeria internetowa

do 2 godzin fotografowania

1200zł 800 zł

 

 

sesja narzeczeńska

35-50 obrobionych zdjęć

galeria internetowa

opcja księga gości z pięknymi zdjęciami

~ godzina zdjęć

500zł 400 zł

 

strona internetowa o ślubie

galeria online dostępna dla rodziny i gości
dla Was po logowaniu pełne informacje o naszej współpracy

 

 

zapis dnia ślubu z rejestratora do 1:00

opcja, przy braku filmowania

 

 

pamięć przenośna w pudełku

swoje zdjęcia pobieracie z prywatnej strony
odnośnik można dzielić wśród gości

 

 

album ślubny

model ustalany indywidualnie

 

 

Fotograf na ślub – w skrócie

Zacznijmy od przygotowań, to tu fotograf wykonuje zdjęcia szczegółów jak suknia ślubna, obrączki. Ważne są ujęcia osób jak rodzice, świadkowie, domowników małych i dużych. To także uśmiechnięty stres, makijaż ślubny i rozgardiasz. To właśnie to uwieczniam w możliwie czystą fotografie. Następne, po błogosławieństwie są portrety. Portret Panny Młodej i Panna Młodego to początek historii która może pojawić się w albumie i na ścianie w formie obrazu lub płótna.

 

ślub i wesele fotograf Kępice

 

By opowiedzieć całą współpracę z fotografem zabraknie stron. Tak, to jest fotografia ślubna. Obroniłem dwie prace dyplomowe w tematach firm poligraficznych, a po ponad trzystu ślubach i setkach zleceń, mógłbym pisać historie i momenty których się nie spodziewasz. Ślub to piękny dzień, ja mam zadanie go jeszcze piękniej uwiecznić na zdjęciach. Po błogosławieństwie jedziemy do kościoła. W kościele oraz na sali weselnej chcę być chwilę przed Wami. Zdjęcia szczegółów wystroju to dodatki, mają mały impakt na historię, są jednak ważne abyście mogli po weselu wspominać miejsca przy kawie.

 

wesele Mon Cherii - fotograf ślubny Słupsk

 

 

Ceremonia – ślub w kościele

Ślub w kościele i ceremonia w Urzędzie Stanu Cywilnego lub plenerze to miejsca popularne w Polsce. Wykonuje zdjęcia w najciemniejszych, klimatycznych kościołach na Pomorzu. Szukam często niestandardowych ujęć, unikając zbliżenia rąk podczas zakładania obrączki. W takim momencie często skupiam się na szerszym planie, na tym co dzieje się w pierwszej ławce i na twarzach najważniejszych osób. To sposób na uniknięcie monotonii w reportażu. Często udaje się wykonać zdjęcie zakazane – ale o tym przy kawie. Bo tylko przy kawie jestem w stanie pokazać Państwu gotowe, pięknie oprawione zdjęcia.

 

Ostrzyce fotograf na ślub Kaszuby

Fotograf na ślub Kaszuby Sierakowice

Fotograf na Wesele

Fotograf na weselu ma zawsze dobrze zorganizowany czas. To tutaj wykonuje zdjęcia formalne, czyli Blok zdjęciowy z gośćmi. Oprócz konkursów, tortu weselnego, wykonuje fotografię przygotowaną specjalnie dla Was. Często zabieram Was na pięć minut w nieznane, aby wykonać jedno wyjątkowe ujęcie. Spokojnie – nie musicie pozować i wybiorę odpowiedni moment. Zdjęcie z reguły jest ustalane przed weselem i jesteśmy na nie gotowi. Czasem inspiruje mnie sala i wystrój. Powierzacie mi swoje zaufanie i to ja będę pilnował organizacji m.in zimnych ogni lub atrakcji niespodzianki dla gości na weselu. Taki pomysł czasem rodzi się w okolicy sali weselnej, na sali, w najmniej oczekiwanym miejscu powstaje intymny, z reguły w ciepłych barwach pod osłoną nocy portret Pary Młodej. Taki portret często jest drukowany na ścianę i specjalnie eksponowany w albumie ślubnym. Jest uzupełnieniem bloku zdjęciowego z gośćmi i chwilą wytchnienia dla pary młodej, bez gości, bez zespołu weselnego, muzyki.

 

fotograf ślub Koszalin

fotograf ślub Koszalin wesele Dworek Jamneński

Całość dopełnia rozmowa ze mną oraz Wskazówki dla par młodych które przekazuje Wam po rezerwacji terminu. Nic na pamięć, bez sztucznego pozowania. Współpraca ze mną jest spontaniczną przygodą, którą pary oceniają bardzo pozytywnie. Po plenerze nadchodzi czas selekcji i projektowania albumu. Wykonuje to pod Waszym czujnym okiem. Za ten punkt odpowiada specjalna Strefa Klienta którą stworzyłem na potrzeby pary młodej. Tam znajdziecie wszystkie informacje dotyczące Waszego ślubu, wesela, pleneru. Z takiej strefy możecie przypomnieć daty, wybrane produkty, rodzaje materiałów, tkanin, przejrzeć termin odbioru, rozliczenie, galerie zdjęć, pobrać zdjęcia ślubne, film.

fotograf Słupsk

Wesele Mon Cherri w Włynkowie koło Ustki

 

Fotograf na ślub Słupsk Koszalin Kaszuby Kartuzy

Zadzwońcie do mnie. Otrzymacie pakiet z cennikiem fotografa na ślub. Możemy przy kawie wprowadzić kilka zmian. W ten sposób pary które piszą do mnie 2.5 roku przed swoim ślubem, do których mam 200 kilometrów i są w pełni zdecydowane na fotografa mają dopasowaną ofertę. Pary które pochodzą z rodzinnej miejscowości jak Słupsk, Koszalin, Ustka mają brak informacji o noclegu. Wyjątek stanowi wyjazd na plener ślubny w górach, plener za granicą, gdzie nocleg i dojazd rozlicza Para Młoda.

 

Kiedy ustalamy pakiet fotografii ślubnej?

Na spotkaniu. Każda z par ma nieco inne potrzeby, od dodatkowych albumów dla rodziców po pamiątki dla dziadków i świadków. To dodatki, które można dobrać. Często są to wysokiej jakości odbitki fotograficzne w pudełku, w spójnym z albumem zestawie. Drugą rzeczą która może zmienić kwotę jest czas do którego chcielibyście abym fotografował, skracając lub wydłużając. Rzadko, ale mam w ofercie opcję pozostania do końca wesela. Zapytacie czy warto? To obejrzycie w specjalnych reportażach – najlepszych jakie dotąd tworzyłem. A jeśli ktoś mówi, że nie warto, sprawdźcie sami. Podsumowując, pakiet zawsze dopasuje.

 

Pierwsza wiadomość do fotografa ślubnego

Dobrze jest podać numer telefonu. Dzwoniąc do mnie sprawdzę termin i dostępność jako fotograf na ślub. Jeśli będę zajęty proponuje dwa wyjścia: pomoc w wyborze zastępstwa. Znam wielu fotografów na pomorzu i całej Polsce i wiem komu można zaufać. Mam z nimi kontakt jak z filmowcami ślubnymi. Są to osoby z którymi współpracuje od lat, uczę ich, bądź wspieramy się na zawodowym poziomie. Drugim wyjściem są konsultacje ślubne, możecie skorzystać z rozmowy jak z mini wedding plannerem. Dowiadując się wielu zagadnień i rozterek towarzyszącym dniu ślubu.

sesja zdjęciowa z drona Ustka

Sesja zdjęciowa poślubna z drona

Spotkanie ślubne z fotografem

Konsultacje przedślubne — to dyspozycja w ustalaniu harmonogramu dnia, wyborze zespołu, filmowca, atrakcji. Więcej o zakresie pomocy przeczytacie w zakładce Konsultacje ślubne. W międzyczasie opowiem śmiałe ruchy znajomych na parkiecie, uwielbiam poszukiwanie smaczków dnia, interesuje mnie brak rutyny. Dlatego warto złapać za telefon i napisać wiadomość. W tym momencie rezerwuje rok 2023 i 2024. Pracuje na aparatach fotograficznych Canon, DJI i Sony, nie one sprawia że powracające opinie to piękne zdjęcia. To pięć centymetrów za nim, które uśmiechną się do Was i pomogą przejść przez dzień. Stawiam na to, by efekty cieszyły nas wspólnie i rodzinę, pozwalam poznać się jako gość, ale będąc w pracy. W trakcie wesela wykonuje również zdjęcia formalne – rodzinne. Prowadzę legalną działalność fotograficzną i filmową. Posiadam zezwolenie na fotografie i filmowanie w miejscach sakralnych podczas celebracji liturgicznych. Podczas kawy omawiam plan ślubu, reportaże i wysłuchuje Was.

Warto zapytać fotografa ślubnego:

 • ślubna sesja w plenerze i sesja narzeczeńska
 • sesja dziecięca, brzuszkowa, wieczór panieński
 • współpraca z wedding planerem
 • pakiet fotograf i kamerzysta ślubny
 • dron na ślub

wesele Gościniec Słupski Napis LOVE fotograf wesele Darłowo

 

Sesja narzeczeńska

Czytaj więcej w zakładce sesja narzeczeńska.

sesja zdjęciowa fotograf Ustka

 

 

Opinie fotograf na ślub

Opinie par młodych które wybrały filmowanie i fotografa na ślub.

Czytaj więcej

fotograf wesele Słupsk

Profesjonalny album

Fotoalbumy to dopełnienie zdjęć ślubnych. Wykonane z najwyższą starannością na materiałach niedostępnych na rynku konsumenckim.

Czytaj więcej

Album fotograficzny ślubny