Cześć, nazywam się Michał

 

Ciesze się że jesteście i chcecie zapisać chwile na zdjęciach. Podobnie u mnie, w młodości, powstała chęć zapamiętywania wydarzeń. Zdobyłem aparat fotograficzny małpkę, którą wykorzystałem do pracy badawczej. Poznawałem świat fotografii wraz z pytaniem, czy uda się zostać fotografem na ślub. Jednym z kluczowych momentów było odnalezienie przeze mnie zdjęć, o których nikt z najbliższej rodziny nie wiedział. Zdjęć pradziadka, prababci, ich domu. To utwierdziło mnie, jak istotna jest fotografia drukowana.

W ten sposób zająłem się fotografią rodzinną oraz kontrolą efektu w albumach fotograficznych. Wyjazdy w plener, artykuły i filmy. Kilkaset cudownych Par Młodych, tysiące sfotografowanych osób. Przynależność do nietuzinkowych fotografów i spotkania w grupach pozwala dzielić się wiedzą z najlepszymi w Polsce i za granicą. Jestem wymarzonym fotografem ślubnym, inaczej mówiąc, fotografem na ślub, a także filmowcem na ślub. Chociaż sam określam się, opowiadaczem.

Z radością przechodzę z parami młodymi przez ich niewątpliwie ważne dni. Jako fotograf ślubny znajduje momenty Waszej historii i pozytywnych emocji. Uzupełnienie stanowi fotografia komercyjna dla firm która rozwija poszukiwania niestandardowych i czystych ujęć. Stosuje kreatywne podejście przygotowując się do ograniczonej liczby ślubów w roku. Jestem gadułą i tak też często wyglądają zdjęcia ze mną. Opowiadam to co widzę i słyszę. Sesje to spotkanie które ma pokazać związek dwóch osób i historie dni ślubu. Zapraszam Was do mnie, pokaże Wam reportaże od ekskluzywnych przyjęć po znacznie mniejsze, wspaniałe i delikatne, najważniejsze i kochane wspomnienia.

Kolejne lata, to rozpoczęcie tworzenia własnych produktów do oprawy fotografii, dwie prace dyplomowe, oraz i między innymi; autorski poradnik ze wskazówkami dla par młodych, szkolenia dla fotografów.

 

Udział:

– w licznych konferencjach i warsztatach firm Canon, Sony, Samyang, Olympus, BEiKS, targach foto-video
– w wystawach, klubie Fotoaktywni, zdjęcia na konkursach m.in III i V Słupskim Przeglądzie Fotografii
– Warsztaty z Produkcji Filmów Wideo – YouTube, kursy fotografii, filmowców i fotografów ślubnych, kulinarnych
– prowadzę indywidualne konsultacje foto-wideo, post-produkcji i workflow dla fotografów.

fotograf Słupsk Michał

The only way to do great work is to love..

Steve Jobs

EKIPA FOTO-WESELE

Michał Wielgat - fotograf ślubny

Michał Wielgat

Fotograf / Filmowiec

Na co-dzień fotograf i filmowiec. Obmyśla plan, pilnuje dźwięku i wizji.

Michał

Filmowiec / Dźwiękowiec

Fotograf lub spokojny filmowiec ekipy DSLR. Na co-dzień pasjonat przyrody oraz wysokich lotów dronem.

Rafał

Filmowiec / asystent

Wieczorami czyta książki o kompozycji w fotografii. Przy nim foto-budka eksploduje emocjami.

Ona

asystent / montażysta

Film to jej oczko w głowie. Dzień zaczyna od zgłębiania nowinek montażu filmów wideo.

po ślubie zostaną obrączki, suknia i .. fotografie.

kieruje mną pasja