CENNIK FOTOGRAFIA CIĄŻOWA, SESJI DZIECIĘCYCH I RODZINNYCH

Cennik sesji fotograficznych. Sesje dziecięce najchętniej wykonujemy od 3 miesięcy w górę, noworodkowe do 14 dnia życia oraz ciążowe na początku 3 trymestru – między 28 a 35 tygodniem. Napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Dla powracających rodzin oraz na mini-sesje świąteczne mamy zniżki.

zdjęcia sesja rodzinna z dzieckiem fotograf Słupsk

cennik sesji MAŁA ŚREDNIA DUŻA
Maksymalnie
30 minut 60 minut 1-2 godziny
Miejsce
studio, dom, plener lub park
Ilość zdjęć 5-8 najlepszych 9-12 najlepszych > 15
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Zdjęcia drukowane 15×21 TAK TAK
Pudełko ozdobne TAK
Dodatkowe zdjęcie
+ 20zł + 15zł + 10zł
Fotoalbum zdjęciowy TAK
Elegancki produkt lub płótno
Elegancki produkt Do wyboru
CENA 290 zł 400 zł 900 zł

Fotograf chrzciny Słupsk chrzest święty

FOTOGRAF NA CHRZCINY, KOMUNIE, STUDNIÓWKĘ

 

Blisko profesji jaką jest fotografia ślubna są zdjęcia na studniówce, komunii i chrzcinach. Warto pamiętać, aby fotograf na studniówkę nie zapomniał o zdjęciach klasowych, zdjęć dziewcząt i chłopaków. Osobiście również stawiam nacisk spontaniczne zdjęcia par na parkiecie. Po okresie zabaw studniówkowych, jestem często wybierany jako fotograf na Pierwszą Komunie Świętą. Oferta komunii i chrzcin zawiera reportaż od przygotowań, w kościele oraz zdjęcia grupowe z rodziną. Przy dużych komuniach wykonamy filmowanie i usługę drugiego fotografa.
W międzyczasie sprawdzam się jako fotograf na chrzciny. To zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi oraz okazja na pamiątkową fotografię najbliższej rodziny wykonaną w dniu chrztu. Wykonuje sesje dziecięce w mini-studio. Cennik chrzcin obejmuje ofertę grupową i indywidualną. Otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce, odbitki, tripleks lub mały albumik.

Cennik fotografii chrzcin od 380 zł. Fotograf na komunie oraz film z komunii świętej – wycena indywidualna od wielkości grupy. Oferta od 60 do 180zł za osobę.

cennik fotografii chrzcin Ceremonia + przygotowania + obiad
Maksymalnie
+15 minut po mszy +1 godzina do 2 godzin
Miejsce
kościół kościół, dom kościół, dom, sala
Ilość zdjęć powyżej 30 powyżej 50 > 80
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Zdjęcia drukowane 15×21 20 30
Pudełko ozdobne +140 zł +100 zł
Duże odbitki wydruk
+ 2,20 zł + 2 zł + 1,80 zł
Fotoksiążka profesjonalna od 160 zł
Fotoalbum zdjęciowy od 220 zł
Obraz lub płótno
+ 90 zł + 50 zł do wyboru
CENA
400 zł 100 zł 300 zł

Fotograf na chrzciny Słupsk Ustka

SESJE FOTOGRAFICZNE

Wykonuję sesje fotograficzne dziewczyn i chłopaków w każdym wieku. To przygoda przed obiektywem, po której zostanie miła pamiątka. Pamiątka w postaci zdjęć do albumu rodzinnego lub kolażu na ścianę pokoju. Zdjęcia można wykonać w plenerze, mini-studio lub naturalnej scenerii domu – glamour, beauty, prywatny akt. Kadry z sesji oddaje po retuszu i korekcji kolorystycznej w formie elektronicznej. Wykonuje odbitki wysokiej jakości, oprawiam i projektuje album z Twoimi zdjęciami. Zdjęcia można wykorzystać jako profilowe na portale społecznościowe, do rodzinnego albumu. W ofercie portrety biznesowe oraz fotograf na wieczór panieński.

Otrzęsiny Politechnika Koszalińska Koszalin - pokaz ogniafotografia klubowa Słupskzdjęcie dziewczyn w klubiefotografia klubowa shower girl show saksofon