CENNIK FOTOGRAFIA CIĄŻOWA, SESJI DZIECIĘCYCH I RODZINNYCH

Cennik sesji fotograficznych. Sesje dziecięce najchętniej wykonujemy od 3 miesięcy w górę, noworodkowe do 14 dnia życia oraz ciążowe na początku 3 trymestru – między 28 a 35 tygodniem. Napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Dla powracających rodzin oraz na mini-sesje świąteczne mamy zniżki.

zdjęcia sesja rodzinna z dzieckiem fotograf Słupsk

cennik sesji MAŁA ŚREDNIA DUŻA
Maksymalnie
45 minut 1-2 godzin 1-2 godzin
Miejsce
studio, dom studio, dom, plener studio, dom, plener
Ilość zdjęć 5-8 najlepszych 9-12 najlepszych 15-25 najlepszych
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Zdjęcia drukowane 15×21 TAK TAK
Pudełko ozdobne TAK
Dodatkowe zdjęcie
+ 20zł + 15zł + 10zł
Fotoalbum zdjęciowy TAK
Elegancki produkt lub płótno
Elegancki produkt Do wyboru
CENA 280 zł 400 zł 800 zł

Fotograf chrzciny Słupsk chrzest święty

FOTOGRAF NA CHRZCINY, KOMUNIE, STUDNIÓWKĘ

Blisko profesji jaką jest fotografia ślubna są zdjęcia na studniówce, komunii i chrzcinach. Warto pamiętać, aby fotograf na studniówkę nie zapomniał o zdjęciach klasowych, zdjęć dziewcząt i chłopaków. Osobiście również stawiam nacisk spontaniczne zdjęcia par na parkiecie. Po okresie zabaw studniówkowych, jestem często wybierany jako fotograf na Pierwszą Komunie Świętą. Oferta komunii i chrzcin zawiera reportaż od przygotowań, w kościele oraz zdjęcia grupowe z rodziną. Przy dużych komuniach wykonamy filmowanie i usługę drugiego fotografa.
W międzyczasie sprawdzam się jako fotograf na chrzciny. To zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi oraz okazja na pamiątkową fotografię najbliższej rodziny wykonaną w dniu chrztu. Wykonuje sesje dziecięce w mini-studio. Cennik chrzcin obejmuje ofertę grupową i indywidualną. Otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce, odbitki, tripleks lub mały albumik.

Cennik fotografii chrzcin od 380 zł. Fotograf na komunie oraz film z komunii świętej – wycena indywidualna od wielkości grupy. Oferta od 60 do 180zł za osobę.

cennik chrzciny Ceremonia + przygotowania + obiad
Maksymalnie
+15 minut po mszy +1 godzina +2 godziny
Miejsce
kościół kościół, dom kościół, dom, sala
Ilość zdjęć 30 najlepszych 30-50 najlepszych > 70
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Zdjęcia drukowane 15×21 20 30
Pudełko ozdobne +140 zł +50 zł
Dodatkowy wydruk
+ 2,20 zł + 2 zł + 1,80 zł
Fotoalbum zdjęciowy +140 zł +50 zł
Elegancki produkt lub płótno
Elegancki produkt Do wyboru
CENA
400 zł 100 zł 300 zł

Fotograf na chrzciny Słupsk Ustka

SESJE FOTOGRAFICZNE

Wykonuję sesje fotograficzne dziewczyn i chłopaków w każdym wieku. To przygoda przed obiektywem, po której zostanie miła pamiątka. Pamiątka w postaci zdjęć do albumu rodzinnego lub kolażu na ścianę pokoju. Zdjęcia można wykonać w plenerze, mini-studio lub naturalnej scenerii domu – glamour, beauty, prywatny akt. Kadry z sesji oddaje po retuszu i korekcji kolorystycznej w formie elektronicznej. Wykonuje odbitki wysokiej jakości, oprawiam i projektuje album z Twoimi zdjęciami. Zdjęcia można wykorzystać jako profilowe na portale społecznościowe, do rodzinnego albumu. W ofercie portrety biznesowe oraz fotograf na wieczór panieński.

Otrzęsiny Politechnika Koszalińska Koszalin - pokaz ogniafotografia klubowa Słupskzdjęcie dziewczyn w klubiefotografia klubowa shower girl show saksofon