zdjęcia sesja rodzinna z dzieckiem fotograf Słupsk

 

CENNIK SESJA CIĄŻOWA, DZIECIĘCA I RODZINNA

Cennik sesji fotograficznej rodzinnej. Sesje dziecięce najchętniej wykonujemy od 3 miesięcy w górę, noworodkowe do 14 dnia życia oraz ciążowe na początku 3 trymestru – między 28 a 35 tygodniem. Mamy też sesje na roczek, czyli pierwsze urodziny. Aby umówić termin zadzwoń. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Dla powracających rodzin oraz na mini-sesje świąteczne są przygotowane pakiety i produkty łączone ze zniżką.

 

 

cennik sesji rodzinnej MAŁA SPOKOJNA PEŁNA
Czas
30 minut 60 minut 1-2 godziny
Miejsce
morze, lasek dom, plaża, park studio lub dowolne
Zdjęcia elektronicznie
10 15 wszystkie
Zdjęcia drukowane 15×21 według cennika TAK
Pudełko z wydrukami
TAK
Dodatkowe zdjęcie z galerii
+ 40 zł + 30 zł wszystkie
Fotoalbum pamiątkowy
według cennika
Obraz na ścianę kalendarz
według cennika
CENA 400 zł 500* 800 990 zł

*cena promocyjna ograniczona czasowo

 

Sesja rodzinna fotograf Ustka

 

Fotograf chrzciny Słupsk chrzest święty

SESJE FOTOGRAFICZNE

Wykonuję sesje fotograficzne dziewczyn i chłopaków w każdym wieku. To przygoda przed obiektywem, po której zostanie miła pamiątka. Pamiątka w postaci zdjęć do albumu rodzinnego, kolażu na ścianę pokoju, fotokalendarza lub małego albumu zdjęciowego. Zdjęcia wykonuje w plenerze, studio lub naturalnej scenerii domu – glamour, beauty, akt i nagość zakryta. Kadry z sesji oddaje po obróbce graficznej w formie elektronicznej i drukowanej. Wykonuje odbitki wysokiej jakości, oprawiam i projektuje album z Twoimi zdjęciami. Zdjęcia można wykorzystać jako profilowe media społecznościowe, do rodzinnego albumu. W ofercie portrety biznesowe oraz fotograf na wieczór panieński.

Otrzęsiny Politechnika Koszalińska Koszalin - pokaz ogniafotografia klubowa Słupskzdjęcie dziewczyn w klubiefotografia klubowa shower girl show saksofon