CENNIK FOTOGRAFIA CIĄŻOWA, SESJI DZIECIĘCYCH I RODZINNYCH

Cennik sesji fotograficznych. Sesje dziecięce najchętniej wykonujemy od 3 miesięcy w górę, noworodkowe do 14 dnia życia oraz ciążowe na początku 3 trymestru – między 28 a 35 tygodniem. Napisz lub zadzwoń. Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania. Dla powracających rodzin oraz na mini-sesje świąteczne mamy zniżki.

zdjęcia sesja rodzinna z dzieckiem fotograf Słupsk

cennik sesji rodzinnej MAŁA ŚREDNIA DUŻA
Czas
30 minut 60 minut 1-2 godziny
Miejsce
studio, dom, las, plaża, park
Ilość zdjęć 10 15 powyżej 30
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Zdjęcia drukowane 15×21 2 zł /sztuka TAK
Pudełko ozdobne TAK
Dodatkowe zdjęcie z galerii
+ 20zł + 15 zł + 15 zł
Fotoalbum zdjęciowy TAK
Elegancki produkt lub płótno
od 20 zł Do wyboru
CENA 400 zł 500* 700 900 zł

*cena promocyjna ograniczona czasowo

Fotograf chrzciny Słupsk chrzest święty

SESJE FOTOGRAFICZNE

Wykonuję sesje fotograficzne dziewczyn i chłopaków w każdym wieku. To przygoda przed obiektywem, po której zostanie miła pamiątka. Pamiątka w postaci zdjęć do albumu rodzinnego lub kolażu na ścianę pokoju. Zdjęcia można wykonać w plenerze, mini-studio lub naturalnej scenerii domu – glamour, beauty, prywatny akt. Kadry z sesji oddaje po retuszu i korekcji kolorystycznej w formie elektronicznej. Wykonuje odbitki wysokiej jakości, oprawiam i projektuje album z Twoimi zdjęciami. Zdjęcia można wykorzystać jako profilowe na portale społecznościowe, do rodzinnego albumu. W ofercie portrety biznesowe oraz fotograf na wieczór panieński.

Otrzęsiny Politechnika Koszalińska Koszalin - pokaz ogniafotografia klubowa Słupskzdjęcie dziewczyn w klubiefotografia klubowa shower girl show saksofon