retro zdjęcia paczka polaroid klamerki

 

Zdjęcia powinny cieszyć i sprawiać wrażenie. W myśl tej zasady stworzono paczkę Retro odbitek! Te niewielkie, naprawdę urocze wydruki przywołują w pamięci stare fotografie, słynne małe odbitki z aparatu typu Polaroid. Czas opowiedzieć o nich trochę więcej!

Zanim jednak nieco Ci je przybliżymy, pomyśl: ile wspomnień może pomieścić odbitka wielkości 10×12 cm? Nawet nie wiesz jak dużo! 25 sztuk takich odbitek, to już piękna, wydrukowana, kolekcja wspomnień. Niczym talia kart – Retro odbitki tworzą komplet 25 zdjęć z ramką, czyli dodatkowym obszarem, na którym możesz dodać napisy – to może być warta zapamiętania data ślubu, imię z uroczystości Chrztu Świętego, komunii świętej, inicjały, ulubiony cytat, a nawet opis wydarzenia na konkretnym zdjęciu. Warto podkreślić w tym miejscu, że możesz zamówić 25 Retro Printów z tym samych zdjęciem – zostawiamy Ci tutaj całkowitą swobodę, wcale nie musi to być 25 różnych odbitek.

 

zdjęcia polaroid w pudełku

 

Retro Printy to 25 odbitek – dokładnie tyle, nie więcej, ani nie mniej, zapakowanych w ekologiczny kartonik z okienkiem z papieru o gramaturze: 250g/m2. Jest to ten sam rodzaj papieru, z którego powstają pudełka na album harmonijkę i eco gift boxy na tripleks i na odbitki.

Lubimy kreatywne rozwiązania, więc i tym razem dajemy Ci możliwość uzupełnienia zestawu Retro Printów o pasujące i praktyczne dodatki. Są to: drewniana podstawka, mini spinacze (klamerki) i eko sznurek. Dzięki temu możesz stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję. Jeśli zdecydujesz się zamówić Retro Printy wraz z dodatkami, całość otrzymasz zapakowaną w dopasowany rozmiarem pudełko prezentowe (10×15 cm), wykonany z grubszego, kartonowego papieru (papier kawowy), który wyglądem przypomina modne ostatnio lastryko.

 

zdjęcia polaroid retrozdjęcia polaroid retro klamerki sznurek

 

Prezent na komunie świętą do 100 złotych

Przygotowanie pudełka trwa, nie długo więcej niż wysłanie zdjęć. W przypadku chęci napisów należy przesłać listę i dopasowane zdjęcia. Przed zamówieniem otrzymasz wgląd, do przejrzenia każde zdjęcie w wersji online. Reszta zależy od kuriera. Zdjęcia można wybrać z dzieciństwa, a po komunii wykonać także pudełko retro zdjęć z nowego etapu życia dziecka. Z okazji komunii polecam przesłać najlepsze 25 ujęć z całego reportażu. Napisy to twoja kreatywność, według dowolnego pomysłu: „Dla Ciebie”, „Komunia Święta / Joasi”, „Julia / data komunii”, „Pamiątka komunii świętej”, „tutaj przewróciłem się pierwszy raz na rowerze”. Pamiętaj przy zamówieniu o numerze telefonu, przyśpiesza projekt i kontakt.

 

Dostępne papiery druku

Poza dodatkami wybrać możesz też papier, na którym wydrukujemy Retro Odbitki:

Mohawk Eggshell – sztywny, grubszy (324g/m2), a przez to trwały i wytrzymały papier o matowym wykończeniu. Ma charakterystyczną powierzchnię – przypominający skorupkę jajka, ale efekt ten jest bardzo delikatny.
Felix Schoeller Lustre o gramaturze 290g/m2. Trochę cieńszy, lżejszy, odporny na odciski placów i zarysowania. Matowy, gładki, bez wyraźnej struktury.

 

Cennik paczki zdjęć polaroid

 

Cennik pudełko zdjęć polaroid cena trzy i więcej
10×12 cm, talia 25 zdjęć 109 65 zł* 64 zł /sztuka
10×12 cm, talia 25 zdjęć, napisy 129 72 zł** 84 zł /sztuka
klamerki, podstawka, ekosznurek, box 29 zł 28 zł /sztuka
kartonik kawowy lastryko w cenie w cenie
jednorazowe poprawki projektu w cenie w cenie
dostawa DPD/GLS/FedEx/Pacz-mat 15 zł 15 zł
odbiór osobisty Słupsk 10 zł 10 zł
projekt wgląd online gratis gratis

*promocja ograniczona czasowo, każdorazowo wymaga weryfikacji – nowy produkt
** dwie linie napisów, tuż pod zdjęciem i po środku wolnego obszaru długi opis

 

Jak zamówić talię zdjęć

  • prześlij zdjęcia na fotowielgat@gmail.com lub udostępnij na Dysku Google, iCloud, WeTransfer
  • dołącz napisy do zdjęć i dodatki
  • określ ilość sztuk talii zdjęć
  • przejrzyj projekt i opłać
  • po 3-6 dniach oczekuj kuriera i rozpakuj gotowy album

 

zdjęcia klamerki na sznurku

 

Więcej o pudełku z talią zdjęć z klamerkami

Mały rozmiar, mnóstwo możliwości. Naszym zdaniem Retro Odbitki mogą być ciekawym dodatkiem do większych foto realizacji: fotoalbumów, fotoksiążek, dreambooków Pro. Bez wątpienia, Retro Printy rewelacyjnie uzupełnią ofertę sesji dziecięcych, rodzinnych, lifestylowych. Pamiętaj, żeby chętnie dodać do swoich zamówień rzeczy niedrogie, ale praktyczne i ładne. Sprawiające radość i zaskoczenie.

Właśnie dlatego jestem przekonany, że Retro Printy sprawdzą się jako prezent dla kogoś bliskiego, jako podziękowania dla gości, pamiątka z ważnego wydarzenia. Dzień Babci, Dzień Matki, Walentynki, urodziny, rocznica – możemy tak wymieniać. Retro Printy są też, z pewnością, niedrogim sposobem na pomysłowe udekorowanie wnętrza – pamiętaj o tym projektując ściankę na wesele ze zdjęć młodości. To właśnie po to są klamerki, podstawka, sznurek aby wieszać wspomnienia tam gdzie nie powinno ich zabraknąć. Na pewno też nadadzą się na gratisowy upominek w podziękowaniach. Mają atrakcyjną cenę, więc w ich wykorzystaniu ogranicza Cię tylko wyobraźnia, nie budżet! Tu jednak nie mamy wątpliwości, że jesteś bardzo pomysłowy i szybko pokochasz Retro Printy za ich urok, wykonanie i mnóstwo możliwości.

Przy okazji obejrzyj także nasz album harmonijka 7×7 cm 🙂

 

Na jakie okazje wykorzystać pudełko retro zdjęć polaroid? Inspiruj się poniżej:

Kompletne pudełko z dodatkami świetnie sprawdza się jako prezent do 100 złotych. Tak otrzymasz go poniżej stu złotych! Zdjęcia z ramkami typu polaroid są cudownym i nie naruszającym budżetu prezentem. Do tego pakowanie w kawowe pudełko spójnie sprawia podwójne zadowolenie na twarzy obdarowanej osoby. W ten sposób proponuje rozwiązanie bez potrzeby szukania, jak zrobić zdjęcia do powieszenia na klamerkach na ściance na weselu lub w pokoju.

✅ produkt do sesji narzeczeńskiej, wieczoru panieńskiego

✅ produkt do sesji ślubnej

✅ produkt do sesji noworodkowych, dziecięcych

✅ produkt do sesji rodzinnych, okolicznościowych

✅ produkt do sesji z Chrztu Świętego i komunijnych

✅ produkt do mini sesji świątecznych lub sesji spacerowych

✅ produkt promocyjny studia wnętrz, podręczne portfolio firmy, showroom

🎁 prezent dla dziadków na Święta, na Dzień Babci i Dziadka

🎁 prezent dla rodziców, dla świadków, dla gości weselnych

🎁 prezent z okazji np.: Dnia Matki, Dnia Ojca, Dzień Kobiet

🎁 informacja o ciąży dla rodziców – zdjęcia od poznania do skanu USG

🎁 gotowa ozdoba zawieszka na ściankę ze zdjęć dzięki sznurków i i klamerkom

 

Przykłady talii zdjęć polaroid – fotografia dziecięca, chrztu, sesja narzeczeńska