Chrzest Święty SłupskChrzest Święty fotograf Koszalin

 

FOTOGRAF NA CHRZEST ŚWIĘTY

 

Blisko profesji fotografii ślubnej są zdjęcia na studniówce, komunii i chrzcinach. Warto pamiętać, by fotograf na studniówkę nie zapomniał o zdjęciach klasowych, zdjęć dziewcząt i chłopaków. Osobiście również stawiam nacisk spontaniczne zdjęcia par na parkiecie. Po okresie zabaw studniówkowych w kwietniu, maju, czerwcu, rezerwuje terminy jako fotograf na Pierwszą Komunie Świętą. Oferta komunii i chrzcin zawiera reportaż od przygotowań, w kościele oraz zdjęcia grupowe z rodziną. Przy dużych komuniach wykonamy filmowanie i usługę drugiego fotografa.

W międzyczasie sprawdzam się jako fotograf na chrzciny. To zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi oraz okazja na pamiątkową fotografię najbliższej rodziny wykonaną w dniu chrztu. Wykonuje sesje dziecięce w mini-studio. Jeśli zachodzi potrzeba jestem na przygotowaniach, gdzie wykonuje zdjęcia ubierania i szczegółów typu chusta, świeca. Na obiedzie jestem do około 1,5 godziny. W tym czasie fotografuje tort, życzenia, wszystko co się dzieje wraz ze zdjęciami grupowymi. Cennik chrzcin obejmuje ofertę grupową i indywidualną. Otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce, odbitki, tripleks lub mały album.

Poniżej znajduje się cennik fotografii chrzcin od 500 zł. Fotograf na komunie oraz film z komunii świętej – wycena indywidualna od wielkości grupy. Oferta od 90 do 180zł za osobę. Pełna oferta zdjęć na komunia świętej znajdziesz w zakładce fotografowanie komunii.

 

 

cennik fotografii chrzcin Ceremonia + przygotowania + obiad
Czas
msza + 15 minut +1 godzina do 2 godzin
Miejsce
kościół, plener kościół, dom kościół, dom, restauracja
Ilość zdjęć powyżej 30 powyżej 50 wszystkie, blok z gośćmi
Wersja elektroniczna tak tak tak
Zdjęcia drukowane 15×21 20
Pudełko z odbitkami
od 70 zł
Druk duża odbitka
według cennika
Fotoksiążka profesjonalna od 150 zł
Album zdjęciowy od 210 zł
Obraz lub płótno
od 70 zł
Album harmonijka zdjęć
65 zł
CENA
500 zł 250 zł 300* 450

*promocja w przypadku łączenia z ceremonią, ograniczona czasowo
Pary powracające, stali klienci mają stały rabat od ceny bazowej.

 

Najczęstszymi miejscami fotografii chrztu jest Słupsk, Sławno, Koszalin. To między innymi kościół Kolbego, Józefa, Kantego, Faustyny w Słupsku. Restauracje takie jak Leśny Kot, Aureus, Karczma pod Kluką w Słupsku, Stare Kino w Sławnie i wiele mniejszych w których organizowane są obiady wraz z tortem na chrzest święty.

Przykład albumu fotografii chrztu świętego i komunii świętej

 

fotografia-chrztu-swietego-album-okladka

fotograf chrzciny Słupsk studio

Studio fotografii w Słupsku

Fotograf na chrzciny Słupsk Ustka