Chrzest Święty SłupskChrzest Święty fotograf Słupsk Kantego

 

FOTOGRAF CHRZEST ŚWIĘTY

 

Kolejnym spotkaniem rodzinnym jak podczas fotografii ślubnej są zdjęcia na komunii i chrzcie świętym. Głównie od grudnia do maja rezerwuje terminy jako fotograf na Pierwszą Komunie Świętą. Oferta fotografa komunii i chrzcin zawiera reportaż od przygotowań, w kościele oraz zdjęcia grupowe z rodziną. Przy dużych komuniach wykonujemy filmowanie i usługę fotografa przeznaczoną dla klas szkolnych.

Chciałbym żebyś wiedziała, moje wieloletnie doświadczenie pozwoli czuć się wam w tym dniu bezstresowo. Zadbam o uśmiech i miłą atmosferę. Podpowiem co, jak i kiedy podczas ceremonii chrztu czy obiadu. Swoją pracę wykonuję zawsze z należytym szacunkiem, bez przeszkadzania podczas mszy.

Dlaczego sprawdzam się jako fotograf na chrzciny. To zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi oraz okazja na pamiątkową fotografię najbliższej rodziny wykonaną w dniu chrztu. Dodatkowo wykonuje sesje dziecięce w razie potrzeby w ciepłym studio. Jeśli zachodzi potrzeba jestem na przygotowaniach, gdzie wykonuje zdjęcia ubierania i szczegółów typu chusta, świeca, buciki dziecka. Na obiedzie jestem do około 1,5 godziny. W tym czasie fotografuje życzenia, tort na chrzest, wszystko co się dzieje i zdjęcia grupowe. Cennik fotografii chrzcin obejmuje ofertę grupową i indywidualną. Otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce, odbitki, tripleks, album 20×20 lub bestsellerowy mini album typu harmonijka 7×7 cm.

Poniżej znajduje się cennik fotografii chrzcin od 500 zł. Fotograf na komunie oraz film z komunii świętej – wycena indywidualna od wielkości grupy. Oferta od 90 do 250zł za osobę. Pełna oferta zdjęć na komunia świętej znajdziesz w zakładce fotograf na komunie.

 

 

cennik fotografii chrzcin Ceremonia + przygotowania + obiad
Czas
msza + 15 minut +1 godzina do 2 godzin
Miejsce
kościół, plener kościół, dom kościół, dom, restauracja
Ilość zdjęć powyżej 30 powyżej 50 wszystkie, blok z gośćmi
Wersja elektroniczna tak tak tak
Zdjęcia drukowane 15×21 20
Pudełko z odbitkami
od 70 zł
Druk duża odbitka
według cennika
Fotoksiążka profesjonalna od 150 zł
Album zdjęciowy od 210 zł
Obraz lub płótno
od 70 zł
Album harmonijka zdjęć
65 zł
CENA
500 zł 250 zł 300* 450

*promocja w przypadku łączenia z ceremonią, ograniczona czasowo
Pary powracające, stali klienci mają stały rabat od ceny bazowej.

 

Najczęstszymi miejscami fotografii chrztu jest Słupsk, Sławno, Koszalin. To między innymi kościół Kolbego, Józefa, Kantego, Jacka i Faustyny w Słupsku. Restauracje takie jak Leśny Kot, Aureus, Karczma pod Kluką w Słupsku, Stare Kino w Sławnie i wiele mniejszych w których organizowane są przyjęcia obiady wraz z sesją zdjęciową i tort na chrzest święty.

 

album zdjęcia z Chrztu Świętego Słupsk

 

Album fotograf chrzest święty, komunia święta Słupsk, Koszalin

 

fotografia-chrztu-swietego-album-okladka

fotograf chrzciny Słupsk studio

Studio fotografii w Słupsku

Fotograf na chrzciny Słupsk Ustka