Chrzest Święty SłupskChrzest Święty fotograf Słupsk Kantego

 

FOTOGRAF CHRZEST ŚWIĘTY

 

Kolejnym spotkaniem rodzinnym jak podczas fotografii ślubnej są zdjęcia na komunii i chrzcie świętym. Głównie od grudnia do maja rezerwuje terminy jako fotograf na Pierwszą Komunie Świętą. Oferta fotografa komunii i chrzcin zawiera reportaż od przygotowań, w kościele oraz zdjęcia grupowe z rodziną. Przy dużych komuniach wykonujemy filmowanie i usługę fotografa przeznaczoną dla klas szkolnych.

Chciałbym żebyś wiedziała, moje wieloletnie doświadczenie pozwoli czuć się wam w tym dniu bezstresowo. Zadbam o uśmiech i miłą atmosferę. Podpowiem co, jak i kiedy podczas ceremonii chrztu czy obiadu. Swoją pracę wykonuję zawsze z należytym szacunkiem, bez przeszkadzania podczas mszy.

Sesja ciążowa fotograf Słupsk sesja rodzinna

 

Dlaczego sprawdzam się jako fotograf na chrzciny. To zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi oraz okazja na pamiątkową fotografię najbliższej rodziny wykonaną w dniu chrztu. Dodatkowo wykonuje sesje dziecięce w razie potrzeby w ciepłym studio. Jeśli zachodzi potrzeba jestem na przygotowaniach, gdzie wykonuje zdjęcia ubierania i szczegółów typu chusta, świeca, buciki dziecka. Na obiedzie jestem do około 1,5 godziny. W tym czasie fotografuje życzenia, tort na chrzest, wszystko co się dzieje i zdjęcia grupowe. Cennik fotografii chrzcin obejmuje ofertę grupową i indywidualną. Otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce, odbitki, tripleks, album 20×20 lub fantastyczny mini album typu harmonijka 7×7 cm.

Poniżej znajduje się cennik fotografii chrzcin. Fotograf na komunie oraz film z komunii świętej – wycena indywidualna od wielkości grupy. Oferta od 100 do 330zł za osobę. Pełna oferta zdjęć na komunia świętej znajdziesz w zakładce fotograf na komunie. Wszystkie oddane zdjęcia poddane są selekcji, obróbce graficznej oraz kopii zapasowej do momentu odebrania gotowych zdjęć.

 

 

Fotograf chrzciny Ceremonia + przygotowania + obiad
Czas
msza +15 minut +1 godzina do 2 godzin
Miejsce
kościół plener +dom kościół, dom, restauracja
Zdjęcia elektroniczne minimum 40 minimum 80 wszystkie
Pudełko z odbitkami
dostępne w sklepie
Zdjęcia drukowane
według cennika
Fotoksiążka pro od 160 zł
Fotoalbum zdjęć od 220 zł
Płótno ze zdjęciem
od 74 zł
Album harmonijka zdjęć
od 65 zł
CENA 500 zł 250 zł 300* 450

*promocja połącz z ceremonią i przygotowaniami, ograniczona czasowo
Stali rodzice i moje pary młode stosują określony rabat od ceny bazowej.

 

Kiedy otrzymam zdjęcia i płatność?

Zdjęcia opłacamy w dniu uroczystości, abym nie czekał z obróbką graficzną i przygotowaniem do odbioru. Po kilku dniach otrzymujesz możliwość pobrania gotowych zdjęć i wyboru dodatkowych produktów. Wykonanie albumiku harmonijki albo innej pamiątki jest doliczany osobno. To samo z kosztem dodatków. Wszystko poza pakietem jest rozliczane według cennika sklepu.

Najczęstszymi miejscami fotografii chrztu jest Słupsk, Sławno, Koszalin. To między innymi kościół Kolbego, Józefa, Kantego, Jacka i Faustyny w Słupsku. Restauracje takie jak Leśny Kot, Aureus, Karczma pod Kluką w Słupsku, Anna de Croy Słupsk, Stare Kino w Sławnie i wiele mniejszych w których organizowane są przyjęcia obiady wraz z sesją zdjęciową i tort na chrzest święty. Pracuję jako fotograf na chrzest Lębork oraz dojeżdżam do trójmiasta, czyli Gdańsk, Gdynia, Sopot.

 

album zdjęcia z Chrztu Świętego Słupsk

 

Album fotograf chrzest święty, komunia święta Słupsk, Koszalin, Lębork

 

fotografia-chrztu-swietego-album-okladka

fotograf chrzciny Słupsk studio

Studio fotografii w Słupsku

Fotograf na chrzciny Słupsk Ustka