FOTOGRAF NA CHRZCINY

 

Blisko profesji fotografii ślubnej są zdjęcia na studniówce, komunii i chrzcinach. Warto pamiętać, by fotograf na studniówkę nie zapomniał o zdjęciach klasowych, zdjęć dziewcząt i chłopaków. Osobiście również stawiam nacisk spontaniczne zdjęcia par na parkiecie. Po okresie zabaw studniówkowych w kwietniu, maju, czerwcu, rezerwuje terminy jako fotograf na Pierwszą Komunie Świętą. Oferta komunii i chrzcin zawiera reportaż od przygotowań, w kościele oraz zdjęcia grupowe z rodziną. Przy dużych komuniach wykonamy filmowanie i usługę drugiego fotografa.

W międzyczasie sprawdzam się jako fotograf na chrzciny. To zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi oraz okazja na pamiątkową fotografię najbliższej rodziny wykonaną w dniu chrztu. Wykonuje sesje dziecięce w mini-studio. Cennik chrzcin obejmuje ofertę grupową i indywidualną. Otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce, odbitki, tripleks lub mały album.

Poniżej znajduje się cennik fotografii chrzcin od 400 zł. Fotograf na komunie oraz film z komunii świętej – wycena indywidualna od wielkości grupy. Oferta od 60 do 180zł za osobę. Pełna oferta zdjęć na komunia świętej znajdziesz w zakładce fotografowanie komunii.

 

 

cennik fotografii chrzcin Ceremonia + przygotowania + obiad
Maksymalnie
+15 minut po mszy +1 godzina do 2 godzin
Miejsce
kościół kościół, dom kościół, dom, sala
Ilość zdjęć powyżej 30 powyżej 50 > 80
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Zdjęcia drukowane 15×21 20 30
Pudełko ozdobne +140 zł +100 zł
Duże odbitki wydruk
+ 2,20 zł + 2 zł + 1,80 zł
Fotoksiążka profesjonalna od 160 zł
Fotoalbum zdjęciowy od 220 zł
Obraz lub płótno
+ 90 zł + 50 zł do wyboru
CENA
400 zł 200 zł 350 zł
fotograf chrzciny Słupsk studio

Studio fotografii w Słupsku

Fotograf na chrzciny Słupsk Ustka