FOTOGRAF NA CHRZCINY

 

Blisko profesji fotografii ślubnej są zdjęcia na studniówce, komunii i chrzcinach. Warto pamiętać, by fotograf na studniówkę nie zapomniał o zdjęciach klasowych, zdjęć dziewcząt i chłopaków. Osobiście również stawiam nacisk spontaniczne zdjęcia par na parkiecie. Po okresie zabaw studniówkowych w kwietniu, maju, czerwcu, rezerwuje terminy jako fotograf na Pierwszą Komunie Świętą. Oferta komunii i chrzcin zawiera reportaż od przygotowań, w kościele oraz zdjęcia grupowe z rodziną. Przy dużych komuniach wykonamy filmowanie i usługę drugiego fotografa.

W międzyczasie sprawdzam się jako fotograf na chrzciny. To zdjęcia z rodzicami, chrzestnymi oraz okazja na pamiątkową fotografię najbliższej rodziny wykonaną w dniu chrztu. Wykonuje sesje dziecięce w mini-studio. Jeśli zachodzi potrzeba jestem na przygotowaniach, gdzie wykonuje zdjęcia ubierania i szczegółów typu chusta, świeca. Na obiedzie jestem do około 1,5 godziny. W tym czasie fotografuje tort, życzenia, wszystko co się dzieje wraz ze zdjęciami grupowymi. Cennik chrzcin obejmuje ofertę grupową i indywidualną. Otrzymujecie wszystkie zdjęcia po obróbce, odbitki, tripleks lub mały album.

Poniżej znajduje się cennik fotografii chrzcin od 500 zł. Fotograf na komunie oraz film z komunii świętej – wycena indywidualna od wielkości grupy. Oferta od 80 do 180zł za osobę. Pełna oferta zdjęć na komunia świętej znajdziesz w zakładce fotografowanie komunii.

 

 

cennik fotografii chrzcin Ceremonia + przygotowania + obiad
Czas
+15 minut po mszy +1 godzina do 2 godzin
Miejsce
kościół, plener kościół, dom kościół, dom, sala
Ilość zdjęć powyżej 30 powyżej 50 > 80
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Zdjęcia drukowane 15×21 20 30
Pudełko ozdobne od 49 zł
Druk duża odbitka
według cennika
Fotoksiążka profesjonalna od 150 zł
Fotoalbum zdjęciowy od 210 zł
Obraz lub płótno
od 90 zł od 50 zł do wyboru
CENA
500 zł 250 zł 450 zł
fotograf chrzciny Słupsk studio

Studio fotografii w Słupsku

Fotograf na chrzciny Słupsk Ustka