fotoksiążka zdjęć Słupsk

 

 

Fotoksiążka na zdjęcia

Fotoksiążka w miękkiej oprawie to książka z miękką, elastyczną, kraftową oprawą, w dwóch modnych kolorach: szarym i brązowym. Dostępna w jednym z trzech formatów: 20×20, 20×30 cm i 30×20 cm. Może mieć od 28 do 120 stron, drukowanych na jednym z dwóch papierów: Mohawk Eggshell 148g lub Arctic Matte 170g. W świetnej cenie i jakości PRO!

Ta wersja fotoksiążki zawiera minimalistyczną personalizacje – gotowe wzory okładki do wyboru poniżej!
Jeśli pragniesz pełnej wersji fotoksiążki w twardej oprawie wielokolorowych tkanin znajdziesz w zakładce albumy.

 

Rozmiary fotoksiążki w miękkiej okładce

rozmiary kolor fotoksiążki

Jak zamówić fotoksiążkę eko

 • prześlij zdjęcia na fotowielgat@gmail.com lub udostępnij folder na Dysku Google / iCloud / WeTransfer
 • wybierz rozmiar, kolor, wzór nadruku i ilość sztuk
 • do zamówienia dołącz dane: kto, adres i opcjonalnie telefon
 • jeśli znasz układ zdjęć, opisz w mailu
 • przejrzyj elektroniczny projekt i opłać
 • po ~4-6 dniach oczekuj kuriera i rozpakuj gotowe fotoksiążki

 

Cennik fotoksiążka miękka

 

Fotoksiążka miękka okładka 28 stron cena
fotoksiążka 20×20 124 zł
fotoksiążka 30×20 189 144 zł
fotoksiążka 20×30 pion 189 154 zł
wzór okładki +7 zł
dodaj strony maks. 120 9 6 zł / 2 strony
korekta kolorów zdjęć 49 zł
torba prezentowa rączki 30×34 14 zł
dostawa 15 zł
odbiór osobisty 10 zł
projekt online w cenie
pakiet wielosztuk
kontakt

Gotowe wzory

 

Okazji wykonania fotoksiążki jest wiele

Fotoksiążki polecamy głównie do zdjęć reportażowych, w nurcie naturalistycznym, z surową obróbką, artystycznych, podróżniczych, krajobrazowych czy portretowych.

Tego rodzaju książkę możesz wykorzystać do obrazowej narracji, czyli bardzo modnej opowieści w fotografii podróżniczej z opisami. Masz wystarczająco dużo kart, by powoli budować na nich swoją opowieść. Dlatego śmiało możesz wykorzystać ją przy sesji ślubnej ale i pamiątki z wakacji.

Jest to też świetny pomysł, na prezent dla rodziców, czy chrzestnych. Idealnie będzie się komponował z sesjami w stylo boho, kreatywymi, lifestylowymi albo romantycznymi.

Jeśli mowa o fotograficznych historiach, to miękka fotoksiążka ze zdjęć będzie też dobrą pamiątką z Twoich podróży. Bo przecież nie możesz zapominać o utrwalaniu własnych wspomnień!

Z uwagi na dużą ilość kart, produkt nie sprawdzi się do mini sesji. Jest jednak dostępny dla Ciebie w świetnej cenie, dlatego możesz zaproponować go swoim znajomym lub rodzinie na przykład do zebrania zdjęć, które wykonałeś dla nich na przestrzeni lat. W ten sposób w jednej fotoksiążce możesz pokazać im, jak zmieniali się przez ten czas, jak rosły Wasze dzieci, jak obchodziliście uroczystości.

Czy fotoksiążka jest jeszcze dla kogoś?

Fotoksiążka to ulubiony produkt fotografii komunijnej, reportażu oraz każdego kto rozkochany jest w fotografii i pamiątkach.

 

Więcej informacji o fotoksiążce

Fotoksiążka już na pierwszy rzut oka zdecydowanie odróżnia się od pozostałych pozycji z naszej oferty fotoksiążek. Czym dokładnie? Okładką! Która w jej przypadku jest dość cienka,  miękka i elastyczna, a do tego lekka i wytrzymała! Wykonana przy użyciu biodegradowalnych materiałów. Posiada wyraźnie wyczuwalną pod palcami fakturę papierowych włókien.

Do wyboru masz dwa kolory washpapy, bo właśnie ona jest wykorzystywana do oprawy naszej nowej fotoksiążki: lekko rudy brązowy lub stalowy szary. Czyli aktualnie najmodniejsze i najbardziej uniwersalne odcienie. Washpapa to specyficzny, kraftowy papier, dość trwały i elastyczny, ponieważ zawiera w sobie lateks. Z tego też względu mówi o się o nim często, że jest skórą dla wegan. Czyli świetną alternatywą dla materiałów odzwierzęcych. Nie jest to więc ,,zwykły papier” i nie musisz się obawiać o jego użytkowanie. Jest odporny na ścieranie i nie odkształca się łatwo pod wpływem czynników atmosferycznych, a nawet wody. Ma certyfikat Oeko-Tex i Forest Stewardship Council (FSC).

 

okładka fotoksiążka miłośćokładka fotoksiążka wzór miłość

 

Jak zaprojektować fotoksiążkę

Ty dostarczasz zdjęcia. a my wykonujemy projekt. Mimo to mamy kilka podpowiedzi czym warto się kierować przy projektowaniu fotoksiążki dla siebie:

Oto kilka punktów, które warto wziąć pod uwagę, gdy projektujesz fotoksiążkę:

 1. Wybierz format i rozmiar: przed rozpoczęciem projektowania fotoksiążki, wybierz odpowiedni format i rozmiar, który najlepiej pasuje do Twoich zdjęć. W ten sposób unikniesz konieczności przycinania lub rozciągania zdjęć, co może wpłynąć na ich jakość.
 2. Zbierz ważne zdjęcia: przed przystąpieniem do projektowania fotoksiążki, zdecyduj, jakie zdjęcia chcesz umieścić w albumie. Upewnij się, że zdjęcia są w dobrej jakości i mają odpowiednią rozdzielczość.
 3. Wybierz odpowiedni styl: wybierz styl, który najlepiej pasuje do Twojego projektu. Możesz wybrać spośród gotowych szablonów lub stworzyć swój własny w ofercie profesjonalnych fotoksiążek i fotoalbumów.
 4. Zaprojektuj okładkę: Okładka fotoksiążki jest wizytówką. Upewnij się, że jest ona atrakcyjna i przyciąga wzrok. Odwzorowuje też temat np. „Wycieczka do Hiszpanii 2024”
 5. Zaplanuj układ: Przed przystąpieniem do projektowania fotoksiążki, zaplanuj układ i projekt. Upewnij się, że zdjęcia są ułożone w sposób, który najlepiej oddaje ich treść.
 6. Dodaj tekst: Tekst może wzbogacić Twoją fotoksiążkę i nadać historii jej dodatkowego znaczenia. Dodaj opisy, cytaty lub daty, aby Twoja fotoksiążka była jeszcze bardziej osobista. Pamiętaj, że każdy tekst nawet najkrótszy wymaga każdorazowego sprawdzenia!
 7. Zamów fotoksiążkę: Po zakończeniu projektowania fotoksiążki, potwierdź i opłać zamówienie. Upewnij się, że projekt spełnia dobrą jakości wydruku, nie posiada literówek. Jeśli masz najmniejsze wątliwości, zapytaj nas. Masz wsparcie w pełni zawodowego fotografa na każdym kroku zamówienia.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w przygotowaniu Twojej fotoksiążki. Powodzenia! 📷📚

A jeśli chcesz więcej to tym się kieruje ja w trakcie projektowania: ogólne zasady projektowania albumu ze zdjęć:

 • zdjęciom które chcemy wyeksponować poświęcamy całą stronę lub rozkładówkę
 • zdjęcia grupowe najlepiej wyglądają na całej rozkładówce lub stronie
 • zdjęcia z gośćmi polecam umieszczać do 6 na stronę 30×30 cm
 • białe tło nadaje albumowi elegancji i porządku
 • 40 zdjęć to optymalna ilość na 10 rozkładówek
 • zalecamy by album zawierał się między 20-30 rozkładówek
 • w podstawie jest 28 stron, za każde kolejne dwie strony należy sprawdzić dopłatę
 • powyżej 40 stron fotoksiążki projektowanie wyceniam indywidualnie
 • dobieraj zdjęcia o podobnej tonacji barwowej, zrobione w tym samym miejscu i porze dnia
 • nie rozrzucamy momentów losowo, układamy historię
 • album ślubny może wyglądać tak: 1-2 przygotowania, 3 błogosławieństwo, 4-5 kościół 6-10 wesele, 10-13 plener, 13-15 najlepsze zdjęcia na całej rozkładówce
 • album należy sprawdzić względem treści, dat, duplikatów, rozmieszczenia, proporcji zdjęć, symetrii stron, przemyślanego układu, zamkniętych oczu, eleganckiego umieszczenia zdjęć czarno-białych, eksponowania osób ważnych
 • jeśli chcecie aby pendrive miał możliwość blokady hasłem to poinformujcie przed
 • przyjęcie jednolitej kolorystyki wszystkich albumów rodzinnych, przyszłościowo, ze ślubu, chrzcin, uroczystości rodzinnych ładnie wygląda na półce
 • czasami mniej znaczy więcej

Unikamy

 • nawarstwiania zdjęć, przezroczystości gdzie jedno zdjęcie nachodzi na drugie
 • używania kwiatów, kolorowych ramek, teł innych od bieli, szarości i czerni, album winien być uniwersalny na lata
 • eksponowania zdjęć z pupilami, żyją krócej od nas, album może nie wyglądać już tak jak wcześniej

Porównanie fotoksiążki  i fotoalbumu

porównanie fotoksiążka fotoalbum

porównanie fotoksiążka fotoalbum

 

Poniższe albumy w twardych oprawach, dużej ilości tkanin z etui, znajdziesz w zakładce Albumy.

 

Album zdjęć, fotografie drukowane naświetlane, pudełka na albumy, drukarnia