harmonijka zdjęć - oprawy aksamitne minialbum zdjęciowy

 

Produkt niewielkich rozmiarów, a naprawdę wspaniały! Harmonijka bo o niej mowa jest jest produktem który możesz w kompaktowy sposób pomieścić niewiele zdjęć. Specjalnie dla Harmonijki zespół projektowy stworzył ponad 20 dedykowanych wzorów! Do dyspozycji są także dwa rodzaje papieru Felix Schoeller i Mohawk Eggshell, na których pomieścicie od 6 do 18 zdjęć! Harmonijka jest w formacie 7×7 centymetrów i można ją zabrać do torebki lub powiesić na lodówce – dzięki wbudowanym magnesom.

Fotografia noworodkowa, rodzinna, okazjonalna, mini sesje świąteczne, sesja z okazji Dnia Babci i Dziadka to tylko kilka okoliczności, do których Harmonijka nadaje się idealnie.
To także wspaniały prezent na rocznice, Walentynki i dzień chłopaka. Poniżej film o produkcie.

 

 

 

Materiały

Dostępne kolory okładek

Okładkę harmonijki wykonujemy z tkanin aksamitnych. Oferujemy 6 kolorów do wyboru:

materiały dla harmonijki zdjęciowej

 

Wzory okładek do wyboru

 

Więcej o harmonijce

Harmonijka to wyjątkowy rodzaj pamiątki, którą można podzielić się ze swoimi bliskimi, rodziną, przyjaciółmi. Dodatkowo projekty powielane w wielu sztukach są rabatowane! Utrwalenie wspomnień w małym formacie 7×7 cm. Harmonijkę można umieścić na lodówce, rozłożoną na nocnym stoliku, na biurku w pracy lub mieć ją przy sobie w podróży, w torebce.

Harmonijka może mieć odpowiednio 12, 14, 16 lub 18 stron.

Masz też możliwość zaprojektowania rozkładówek, wówczas jedno zdjęcie obejmuje aż dwie strony.

Harmonijka występuje w kompaktowym formacie 7x7cm, a jej twarda, magnetyczna okładka oprawiona jest w tkaninę aksamitną. Do wyboru są następujące kolory: V1 Jasny popielaty, V4 Ciemny szary, V6 Ciemny szmaragd, V7 Ciemny malachitowy, V9 Ciemna musztarda, V11 Pudrowy róż.

Oferuje również dedykowane, estetyczne opakowanie na harmonijkę, wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów. Box dostępny jest w 3 kolorach:

  • czarny z możliwością grawerowania laserowego
  • biały z możliwością nadruku UV
  • lastryko (z białym denkiem) z możliwością nadruku UV

 

harmonijka - gotowe wzory fotograf Słupsk