Moja firma specjalizuje się w produkcji filmów promocyjnych i reklamy siedzib i wydarzeń długoterminowych. Przygotowując film z produkcji wyrobów czy świadczenia usług Państwa firmy kieruje się oczekiwaniami i doświadczeniem własnym z szerokiej współpracy z przedsiębiorcami. W portfolio znajduje się kilkanaście produkcji dla firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset pracowników w Europie i świecie. Na podstawie wstępnych wytycznych podejmuje spotkanie z przedstawicielem Państwa firmy, działem marketingowym. To w dziale marketingowym powstaje pomysł na film promocyjny który realizuje.

Najczęściej pracuje na podstawie briefu, czyli zarysu prac który analizujemy i uzgadniamy przed dniem zdjęciowym. Powstaje podstawowa koncepcja, która po omówieniu akceptacji przechodzi w realizację. Pojawienie się z aparatem i kamerą na miejscu trwa od dnia do kilkudziesięciu dni zdjęciowych – w przypadku długoterminowych przedsięwzięć. Przykładem takich są budowy obiektów energetycznych, sieci domków letniskowych, budowa osiedla, rozbudowa infrastruktury drogowej. Wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z podwykonawcami prac – dlatego też fotograf musi wykazać się elastycznością i dobrymi terminami. Innymi rodzajami zleceń długoterminowych są: budowa nadzorowana przez inwestora w wielu miejscach i sezonów w roku. W moim podejściu jestem mocno ukierunkowany na zrozumienie i realizacje zlecenia w współpracy z inwestorem. Doświadczenie pozwala na szybki kontakt i poruszanie się zgodnie z wytyczonymi zasadami na danej budowie. Przy drobnych zleceniach mam doświadczenie i brak potrzeb korzystania ze szkolenia z zasad bezpieczeństwa. Jednak tam gdzie jest to wymagane należy wziąć to pod uwagę w planowaniu dnia zdjęć. Jak fotograf i filmowiec stosuje się do zasad zbierając jednocześnie wysokiej jakości materiał, który dostarczam klientowi w gotowej formie.

Poproś o bezpłatną wycenę – kontakt

 

 

Film promocyjny

Film promocyjny to najprościej mówią reklama firmy. Może także przedstawiać produkt, wydarzenie, koncepcje, a nawet nieskończony projekt. Celem krótkiej formy wideo jest pokazanie odbiorcy walorów produktu, zachęcić do skorzystania z usług lub zakupu. Czasem delikatne zwrócenie uwagi na dane zagadnienie i edukacje klienta. Wszystko zależy co chcemy osiągnąć.

Krótkie filmy dzielimy na:

 1. Film promocyjny firmy
 2. Film o produkcie i kulinarne
 3. Film instruktażowy i unboxing
 4. Filmowa relacja z wydarzenia spotkania biznesowe lub branżowe
 5. Filmy zaproszenie do rekrutacji pracowników
 6. Wideoklip edukacyjny o realizowanym projekcie
 7. Nagranie referencji lub opinii
 8. Filmy na Instagram, Tik Tok, Facebook
 9. Nagrania wypowiedzi do kamery

Jak tworzę film reklamowy?

Podczas tworzenia koncepcji i przetargu warto zaznaczyć wszelkie cechy i atrakcyjność produktu czy przedsięwzięcia. Takie jak wpływ na życie codzienne – dobrym przykładem jest tu rola relacji rodzinnych. W przypadku przedsięwzięć na dużą skalę – pozytywny wpływ na środowisko i lokalną społeczność. Tu warto zaznaczyć walory jak nowe miejsca pracy lub atrakcyjność turystyczną. Wiele aspektów poruszanych podczas spotkań w końcowym etapie realizacji filmu, jakim jest oddanie gotowego klipu, pozwala przyciągnąć uwagę nowych potencjalnych klientów. Dzięki filmie promocyjnym zwiększysz ruch na swojej stronie i mediach społecznościowych. Będąc podwykonawcą, wykażesz swoją pracę przed inwestorem. To wszystko przez wskazanie jak ważne jest dla Ciebie zlecenie i jakość pracy w twojej firmie.

 

 

Jakość spotu reklamowego

Filmy wykonane przez moją firmę spełniają wszelkie wymagania co do emisji w mediach społecznościowych, wyświetlania na telewizorach za pomocą USB – pomocne na targach lub biurach. Jakość klipu to rozdzielczość full HD, częściej jednak klienci doceniają aktualny trend i powszechne już wyświetlacze 4K. Przy zwiększonym budżecie rozdzielczość mogę podnieść do ukazujących absolutnie każdy detal 8K. Ujęcia z drona także wykonuje w 4K. Nawet jeśli film końcowy będzie w mniejszej rozdzielczości taki materiał często wykorzystywany będzie w dalszych produkcjach, stąd dobrze mieć zapas. Jakość filmu i montaż stanowi priorytet. Wykonujemy pełną postprodukcję montażu filmu.

Produkowane przeze mnie filmy można:

 • zamieścić w mediach społecznościowych, stronie www, portalach branżowych LinkedIn, YouTube
 • wykorzystać jako cześć szkoleń dla pracowników
 • wyświetlać w centrum handlowym, galerii sklepowej, na targach
 • przesyłać w newsletter na maila
 • przekazać do emisji stacjom TV
 • wyświetlać na przydrożnych wyświetlaczach LED – posiadam specjalistyczne doświadczenie w przygotowaniu oraz emisji materiału na wyświetlaczach polskiego producenta RGB Technology na terenie całej polski
 • wykazać jako dokumentację przed inwestorem

Do realizacji zadań używam sprzętu wysokiej klasy oraz oprogramowania pozwalającego osiągnąć bardzo dobre wyniki obrazu oraz dźwięku. Całości dotrzymuje fotografia lotnicza i film z drona. To także niezbędne doświadczenie w pracy jako grafik przygotowujący oferty, animacje, cenniki i biznesplany – daje szansę na powodzenie i wysoką jakość realizacji.

 

Fotografia wnętrz dom, film promocyjny reklama sprzedaż domu

Fotografia wnętrz luksusowy dom, filmy promocyjne reklama domu

 

FILMY PROMOCYJNE

Wykonuje filmy promocyjne dla ośrodków wypoczynkowych, hoteli, restauracji, korporacji oraz przedsiębiorstw na terenie kraju. Wykorzystanie ujęć z lotu ptaka, z drona urozmaica promocję szczególnie wnętrza które chcemy pokazać, walory okolic miejsca. Jest to szczególnie istotne dla ośrodków wczasowych i lokali położonych nad morzem, w górach, przy jeziorach otoczonych lasami. Z przyjemnością realizuje złożone zlecenia długotrwałe, archiwizuje i dokumentuje procesy budowy, transporty wielkogabarytowe na dużą skalę.

Skalowalna oferta obejmuje:

 • filmowanie podwodne
 • filmowanie z drona, paralotni lub śmigłowca
 • filmowanie z auta na stabilizatorze mechanicznym i elektronicznym
 • wykonanie animacji i spotów reklamowych na telebim LED, zdalny wyświetlacz mono i rgb
 • obsługę wyświetlaczy led, telebimu pc, wgrywanie i aktualizacja animacji na telebim