Moja firma specjalizuje się w produkcji filmów z zakresu promocji i reklamy miejsc, siedzib czy wydarzeń długoterminowych. Przygotowując film z produkcji wyrobów czy świadczenia usług Państwa firmy kieruje się oczekiwaniami i doświadczeniem własnym z szerokiej współpracy z przedsiębiorcami. W portfolio znajduje się kilkanaście produkcji dla firm zatrudniających od kilkunastu do kilkuset pracowników w Europie i świecie. Na podstawie wstępnych wytycznych podejmuje spotkanie z przedstawicielem Państwa firmy, działem marketingowym. Często pracuje na podstawie briefu, czyli zarysu prac który analizujemy i uzgadniamy przed dniem zdjęciowym. Powstaje podstawowa analiza oraz koncepcja, która po omówieniu akceptacji przechodzi w realizację. Czasem takie zlecenie może trwać dzień, do kilkudziesięciu dni zdjęciowych – w przypadku długoterminowych przedsięwzięć. Przykładem takich są budowy obiektów energetycznych, sieci domków letniskowych, budowa osiedla. Innymi rodzajami zleceń długoterminowych są budowa nadzorowana przez inwestora w wielu miejscach i czasie wielu sezonów w roku. W moim podejściu jestem mocno ukierunkowany na zrozumienie i realizacje zlecenia w ścisłej współpracy z klientem lub inwestorem.

 

 

Jak tworzymy film?

Podczas tworzenia koncepcji i przetargu warto zaznaczyć wszelkie cechy i atrakcyjność produktu czy przedsięwzięcia. Takie jak wpływ na życie codzienne – dobrym przykładem jest tu rola relacji rodzinnych. W przypadku przedsięwzięć na dużą skalę – pozytywny wpływ na środowisko i lokalną społeczność. Tu warto zaznaczyć walory jak nowe miejsca pracy lub atrakcyjność turystyczną. Wiele aspektów poruszanych podczas spotkań w końcowym etapie realizacji filmu, jakim jest oddanie gotowego klipu, pozwala przyciągnąć uwagę nowych potencjalnych klientów. Dzięki takich filmom zwiększysz ruch na swojej stronie i mediach społecznościowych. Będąc podwykonawą, wWykażesz swoją pracę przed inwestorem, także poprzez wskazanie wartości zlecenia i jakości pracy w twojej firmie.

Produkowane przeze mnie filmy można:

 • zamieścić w mediach społecznościowych, stronie www, portalach branżowych LinkedIn, YouTube,
 • wykorzystać jako cześć szkoleń dla pracowników,
 • wyświetlać w centrum handlowym, galerii sklepowej, na targach,
 • przesyłać w newsletter na maila,
 • przekazać do emisji stacjom TV,
 • wyświetlać na przydrożnych wyświetlaczach LED – posiadam specjalistyczne doświadczenie w przygotowaniu oraz emisji materiału na wyświetlaczach polskiego producenta RGB Technology na terenie całej polski,
 • wykazać jako dokumentację przed inwestorem

Do realizacji zadań używam sprzętu wysokiej klasy oraz oprogramowania pozwalającego osiągnąć bardzo dobre wyniki obrazu oraz dźwięku. To także niezbędne doświadczenie w pracy jako grafik przygotowujący oferty, animacje, cenniki i biznesplany – daje szansę na powodzenie i godną realizację.

 

Fotografia wnętrz luksusowy dom, filmy promocyjne reklamowe domów

Fotografia wnętrz luksusowy dom, filmy promocyjne reklamowe domów

 

FILMY PROMOCYJNE

Wykonuje filmy promocyjne dla ośrodków wypoczynkowych, hoteli, restauracji, korporacji oraz przedsiębiorstw na terenie kraju. Wykorzystanie ujęć z lotu ptaka, z drona urozmaica promocję szczególnie wnętrza które chcemy pokazać, walory okolic miejsca. Jest to szczególnie istotne dla ośrodków wczasowych i lokali położonych nad morzem, w górach, przy jeziorach otoczonych lasami. Z przyjemnością realizuje złożone zlecenia długotrwałe, archiwizuje i dokumentuje procesy budowy, transporty wielkogabarytowe na dużą skalę.

Skalowalna oferta obejmuje:

 • filmowanie podwodne
 • filmowanie z drona, paralotni lub śmigłowca
 • filmowanie z auta na stabilizatorze mechanicznym i elektronicznym
 • wykonanie animacji i spotów reklamowych na telebim led, zdalny wyświetlacz mono i rgb
 • obsługę wyświetlaczy ledowych, telebimów pc, wgrywanie i aktualizacja animacji na telebim