Stało się, udało się, zeszło kilka powolnych miesięcy i jest.

Moje własne betonowe pudełko na duże odbitki fotograficzne może być twoje. Bo nie ma większej radości, że mogę zaproponować Tobie, twoim Parom Młodym, także klientom indywidualnym, dodatek do wnętrz który w zwartej i solidnej formie przetrzyma Wspomnienia.
To styl skandynawski, styl Loft’owy, a także własne przekonania poruszyły mnie do walki o zbudowanie czegoś, co będę tworzył od zera.

Istnieje kilka opcji personalizacji pudełka betonowego. Od najważniejszej jaką jest grawer oraz nadruk, wypełnienie siankiem, system tasiemki, aż po możliwość zamówienia gotowych, idealnie pasujących wydruków. Grawer można zaprojektować samemu lub zlecić mi, wcześniej opowiadając nieco o oczekiwaniach i stylu zlecenia. W pudełku zmieścisz do dziewięćdziesięciu dziewięciu,.. 101 kadrów : )

 

 

Pudełko betonowe producent, Michał Wielgat, pudełko na zdjęcia, odbitki fotograficzne, 21x15, 23x15, grawer, drewno

 

 

Jest to tak wyjątkowe jak wyjątkowo powstaje ta strona. Oprócz pudełka na odbitki z betonu mam także trzy inne wyjątkowe produkty fotograficzne. Bądźmy w kontakcie! Już możesz wykonać dla siebie zamówienie tego wyjątkowego produktu.

 

 

Jak każdy produkt wkładamy serce i dbałość, to pudełko pudełku nie równe, tak każdy potrzebuje własnej dbałości i rozmowy. Dlatego jeśli chcesz sprezentować sobie lub bliskiej osobie, coś wyjątkowego dzwoń lub pisz + 48 609395349, fotowielgat@gmail.com. Cennik i pełną ofertę przedstawiam po kontakcie. Produkuje pudełka indywidualnie, ręcznie, w Polsce. Taka mała manufaktura.

 

 

 

„Details matter, it’s worth waiting to get it right.”
Steve Jobs

Fotograf Słupsk - pudełko betonowe na odbitki logo