Pudełko na zdjęcia betonowe

 

Betonowe pudełko na zdjęcia to unikatowy i niepowtarzalny produkt którego projekt zajął kilka miesięcy. Dziś betonowe pudełko na duże odbitki fotograficzne jest dopracowane w każdym aspekcie i gotowe. Brak większej radości, że mogę zaproponować Tobie, twoim Parom Młodym, klientom wyjątkowym i biznesowym, dodatek do wnętrz który w zwartej i solidnej formie przechowuje wydruki. To indywidualny styl produktu poruszyły mnie do zbudowania czegoś, co będę tworzył dla fotografii od zera – tylko dla najbardziej wymagającego grona odbiorców. Będąc zawodowym fotografem od lat wykonującym, fotoprodukty w tym albumy, dokładnie wiedziałem czego oczekuję po produkcie.

 

 

Pudełko na zdjęcia z betonu i drewna

Pudełko na odbitki jest zbudowane ze szkatułki z betonu i pokrywki z drewna. Wnętrze mieści odbitki rozmiaru 15×23 oraz 15×21 z możliwością ułożenia dwóch stosów 10×15. Pomieści do 100 odbitek dużych i do około 200 małych wydruków. Posiada podkładki antypoślizgowe z korka, otwiera się z pomocą wstążki lub nacisku palcem. Wypełnione zdjęciami po brzeg waży dwa kilogramy. Stanowi nowy, stylowy mebel dla twojego wnętrza.

Istnieje kilka opcji personalizacji opakowania na odbitki. Grawer oraz nadruk drewna, wypełnienie mchem lub sianem, system tasiemki. Możliwość zamówienia gotowych, idealnych wydruków w postaci artystycznych odbitek fotografii.

 

SPRAWDŹ OFERTĘ PDF [KLIK]

 

Betonowe pudełko na odbitki fotograf

 

 

Betonowe pudełko

Tu ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Możesz zamówić wydruki, które razem z pudełkiem spakuję w formę prezentu. Prezent będzie gotowy do wręczenia rodzinie, znajomym na rocznicę ślubu, szefowi w pracy, do wykończenia wnętrza czy biura, a także wszędzie tam gdzie należy pokazać prestiż i wyjątkowe podejście. Przykład, jako podziękowanie przy współpracy między firmami. To podejście w postaci unikalnego, ręcznie wykonanego, produktu klasy premium. Pod względem kunsztu wykonania nie znajdziesz bardziej wyjątkowego pudełka na wydruki. Odbitki ArtPrinty są wykonywane pod pudełko, w wysoce kontrolowanych warunkach. Odbitki wykonane na pięknym, w pełni sztywnym papierze Mohawk Eggshell o gramaturze 324g.

 

W każdy produkt wkładam serce i dbałość, to pudełko, pudełku nierówne. Dlatego jeśli chcesz je sprezentować dla siebie albo bliskiej osobie, zadzwoń lub napisz + 48 609395349, fotowielgat@gmail.com. Cennik po kontakcie. Produkuje pudełka indywidualnie, ręcznie, w Polsce. Wykonuje je bezpośrednio dla Ciebie, ściśle według ustaleń. Zamówienia jakie otrzymuje to jeden do około pięciu sztuk. Każde pudełko posiada unikalne pakowanie, numer fabryczny, wkładkę, oznakowanie w tym datę produkcji.

 

Pudełko betonowe na odbitki producent pudełko na zdjęcia odbitki fotograficzne 21x15 23x15 grawer drewno

 

Cennik betonowe pudełko – orientacyjny

 

pudełko betonowe na odbitki cena
baza szkatułka, wieko, korkowe nożki 280 zł
grawerowanie wieka +50 zł
wstążka i filc wnętrza w cenie
wydruk odbitka 15×23 2.5zł
wydruk odbitka 15×23 fineart 324g 6 zł
pakiet 50 wydruków fineart 127 zł
nadruk sygnatura tyłu odbitki/zamówienie +10zł
lakierowanie / impregnacja w cenie
specjalna wkładka i instrukcja w cenie
ciemne wieko +20zł
rękawiczki introligatorskie bawełniane +10zł
pakowanie prezentowe 10 zł
wysyłka i pakowanie 20 zł
odbiór osobisty Słupsk w cenie
zdjęcia produkcji i gotowego w cenie
zestaw 3+ prezent podziękowania rodzicom zapytaj

 

     Pytania i odpowiedzi    

Termin wykonania personalizowanego pudełka z betonu?

Od 3 do 9 dni lub szybciej w przypadku zapasu gotowych odlewów. Po tym otrzymasz maila ze zdjęciem, gotowego, twojego konkretnego produktu. W tym czasie, ja już starannie i bezpiecznie pakuję całość. W ciągu kolejnych 24 godzin gotowy produkt powinien cieszyć twoje dłonie. Po złożeniu zamówienia pamiętaj uiścić przedpłatę wysokości 150 zł. Potwierdzenie i postęp pracy otrzymasz mailem i SMS.

 

Jak projektować własny grawer?

Grawer można wykonać w programie do obsługi grafiki wektorowej. Przesłać należy go w krzywych w rozszerzeniu PDF. Maksymalny rozmiar to 180 x 130 mm. Logo firmy dobrze prezentuje się przy około 10 cm dla dłuższego boku. Dostępny jest szablon i można zlecić nam projekt do wykonania. Grawer zlecamy podczas zamawiania, opowiadając o oczekiwaniach i stylu zlecenia. Wykonanie projektu może wiązać się z dodatkową opłatą.

 

Pakowanie odbitek w pudełko na prezent

Poniżej obejrzysz przykładowe pakowanie wydruków. Wraz z nim otrzymasz instrukcję. W przypadku prezentów przeznaczonych dla kogoś, wysyłkę możemy nadać bezpośrednio do odbiorcy. Należy to zaznaczyć przy zamówieniu, aby w środku paczki od kuriera, nie pojawił się np. rachunek. Warto określić prezent z wyprzedzeniem – by uniknąć opóźnień w okresie świąt.


Wkładka

Każde pudełko opatrzone jest pakowaniem w szary papier z wkładką oraz instrukcją stanowiącą formę opisu produkcji.

Pudełko betonowe na odbitki producent pudełko na zdjęcia odbitki fotograficzne 23x15 grawer drewna

Druk zdjęć do pudełka

Tak, zdjęcia należy przesłać lub dostarczyć na pamięci przenośnej. Do pudełka wyjątkowo pasują zdjęcia fine-art, drukowane na naprawdę grubym papierze Mohawk Eggshel 324g/m2. Całość daje piękny i spójny obraz wyjątkowej jakości. Jeśli wybierasz standardowe odbitki na papierze Fuji, zaznacz to w zamówieniu, obniżymy koszta. Więcej o odbitkach [klik]

wydruki gruby papier odbitki 15x23

Wymiary i waga pudełka

Wymiary zewnętrzne to 17.8cm szerokości, 26.5cm długości i 5.4cm wysokości. Im cięższy tym lepiej. W zależności od ilości odbitek waga całości wynosi do około dwóch kilogramów.
Pudełka wykonywane są w ręcznie – każde ma własny, nieznacznie różniący od siebie charakter, odcień, przebarwienia, szlif drewna wieka.

 

USB z betonu

Otrzymuje zapytania, czy pudełko posiada miejsce na betonowego pendrive. Jedynym rozwiązaniem, na ten moment, jest użycie mniejszych od 23×15 odbitek i włożenie pamięci obok odbitek w pudełku. Nie wykluczam jednak projektu odlewu pudełka w którym pojawiło by się miejsce na drewnianą lub betonową pamięć USB. Pendrive USB3 to dodatkowy koszt około 100zł, w zależności od pojemności. Zwykły pendrive Sandisk możemy umieścić w specjalnym otworze wieka, pod spodem. Należy zaznaczyć, że taki mamy wykonać.

 

Jestem fotografem, czy mogę zamówić pudełko na zdjęcia?

Tak, wykonam pudełko na zdjęcia z betonu i drewna, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wyjątkowa oprawa. Jeśli planujesz dla pary specjalny zestaw albumowy z uzupełnieniem odbitek o wyjątkową oprawę, to dobry wybór. Jestem fotografem, uderzaj śmiało. Wygraweruje twoje logo, imiona pary młodej i datę.

Na betonowym i drewnianym pudełku na odbitki nie poprzestaje. Mogę dla Ciebie wykonać trzy inne wyjątkowe produkty fotograficzne z betonu, które jak uprzednio pudełko z betonu, są na etapie prototypownia. Bądźmy w kontakcie!

 

Grawerowane wieczko pudełka

Pudełko betonowe na odbitki dla fotografa producent, pudełko na zdjęcia, odbitki fotograficzne, 21x15, 23x15, grawer, drewno

Pudełko betonowe dla fotografa, pudełko na zdjęcia, odbitki fotograficzne, grawer, drewno

 

grawer wzory drewna

 

 

„Details matter, it’s worth waiting to get it right.”
Steve Jobs

Szczegóły mają znaczenie,..

 

pudelko-betonowe-logo-produktu-concrete-photo-box

 

Słowa kluczowe: betonowe pudełko na zdjęcia, concrete photo box, wooden box, concrete photo frame, betonowe pudełko na biżuterie, szkatułka, concrete jewellery box, handmade