pudelko-betonowe-logo-produktu-concrete-photo-box

 

 

 

 

Minęło kilka miesięcy projektowania i jest. Betonowe pudełko na duże odbitki fotograficzne może być twoje. Brak większej radości, że mogę zaproponować Tobie, twoim Parom Młodym, także klientom indywidualnym, dodatek do wnętrz który w zwartej i solidnej formie przechowa Wspomnienia. To styl skandynawski, styl Loft’owy oraz własne przekonania poruszyły mnie do zbudowania czegoś, co będę tworzył od zera. Będąc fotografem dokładnie wiedziałem czego oczekiwać po produkcie.

 

Pudełko na zdjęcia

Pudełko na odbitki jest zbudowane z betonu oraz drewna. Wnętrze mieści odbitki rozmiaru 15×23 oraz 15×21 z możliwością ułożenia dwóch stosów 10×15. Pomieści do 100 odbitek dużych i do około 200 małych wydruków – dzieląc na stosy. Posiada korkowe podkładki antypoślizgowe, otwiera się za pomocą sznureczka. Pełne waży prawie dwa kilogramy.

Istnieje kilka opcji personalizacji opakowania na odbitki. Grawer oraz nadruk drewna, wypełnienie siankiem, system tasiemki, aż po możliwość zamówienia gotowych, idealnie pasujących wydruków w postaci odbitek fotografii.

 

Pudełko-betonowe-odbitki-fotograf

 

 

Do czego wykorzystać pudełko?

Tu ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Możesz zamówić wydruki, które razem z pudełkiem spakuję w formę prezentu. Prezent będzie gotowy do wręczenia rodzinie, znajomym na rocznicę ślubu, szefowi w pracy, do wykończenia wnętrza czy biura, a także wszędzie tam gdzie należy pokazać prestiż i wyjątkowe podejście. Przykład, jako podziękowanie przy współpracy między firmami. To podejście w postaci unikalnego, ręcznie wykonanego, produktu klasy premium. Podobnie odbitki wykonywane są na wysokim poziomie, w kontrolowanych warunkach.

 

Jak każdy produkt wkładamy serce i dbałość, to pudełko, pudełku nie równe. Dlatego jeśli chcesz je sprezentować dla siebie lub bliskiej osobie, dzwoń lub pisz + 48 609395349, fotowielgat@gmail.com. Cennik i pełną ofertę przedstawiam po kontakcie. Produkuje pudełka indywidualnie, ręcznie, w Polsce. Wykonuje je bezpośrednio dla Ciebie, bez masowego podejścia. Zamówienia jakie otrzymuje to 1 do 3 sztuk. Każde pudełko posiada unikalny numer, wkładkę oraz datę produkcji.

 

Pudełko betonowe na odbitki producent, pudełko na zdjęcia, odbitki fotograficzne, 21x15, 23x15, grawer, drewno

Pudełko betonowe na odbitki producent, Michał Wielgat, pudełko na zdjęcia, odbitki fotograficzne, 21x15, 23x15, grawer, drewno

 

     Pytania i odpowiedzi    

Ile trwa wykonanie personalizowanego pudełka?

Od 3 do 9 dni. Po tym otrzymasz maila ze zdjęciem, gotowego, twojego konkretnego produktu. W tym czasie, ja już starannie i bezpiecznie pakuję całość. W ciągu kolejnych 24 godzin gotowy produkt powinien cieszyć twoje dłonie. Tuż po złożeniu zamówienia pamiętaj uiścić przedpłatę wysokości 100 zł. Potwierdzenie i postęp prac otrzymasz mailowo i SMS.

 

Jak projektować grawer?

Grawer można wykonać w programie do obsługi grafiki wektorowej. Przesłać należy go w krzywych w rozszerzeniu PDF. Maksymalny rozmiar to 180 x 130 mm. Logo firmy dobrze prezentuje się przy około 10 cm dla dłuższego boku. Dostępny jest szablon i można zlecić nam projekt do wykonania. Grawer zlecamy podczas zamawiania, opowiadając o oczekiwaniach i stylu zlecenia.

 

Czy możesz spakować odbitki w pudełko na prezent?

Poniżej obejrzysz przykładowe pakowanie wydruków. Wraz z nim otrzymasz instrukcję. W przypadku prezentów przeznaczonych dla kogoś, wysyłkę możemy nadać bezpośrednio do odbiorcy. Należy to wyraźnie zaznaczyć przy zamówieniu, aby w środku paczki od kuriera, nie pojawił się np. rachunek. Warto określić prezent z wyprzedzeniem – by uniknąć opóźnień w okresie świątecznym.

 

Drukujesz zdjęcia do pudełka?

Tak, zdjęcia należy przesłać lub dostarczyć na pamięci przenośnej. Do pudełka wyjątkowo pasują zdjęcia fine-art, drukowane na naprawdę grubym papierze. Całość daje piękny i spójny obraz. Jeśli wybierasz standardowe odbitki na papierze Fuji, zaznacz to w zamówieniu. Więcej o odbitkach [klik]

 

Jestem fotografem, czy możesz wykonać pudełko na zdjęcia dla mnie?

Oczywiście, wykonam pudełko na zdjęcia z betonu i drewna, wszędzie tam, gdzie potrzebna jest wyjątkowa oprawa. Jeśli planujesz dla pary specjalny zestaw albumowy z uzupełnieniem odbitek o wyjątkową oprawę, to dobry wybór. Jestem fotografem, uderzaj śmiało.

Na betonowym i drewnianym pudełku na odbitki nie poprzestaje. Mogę dla Ciebie wykonać trzy inne wyjątkowe produkty fotograficzne także z betonu, które jak uprzednio pudełko z betonu, są na etapie prototypownia. Bądźmy w kontakcie!

 

Pudełko betonowe

Grawerowane wieko pudełka

Pudełko betonowe na odbitki dla fotografa producent, pudełko na zdjęcia, odbitki fotograficzne, 21x15, 23x15, grawer, drewno

Pudełko betonowe dla fotografa, pudełko na zdjęcia, odbitki fotograficzne, grawer, drewno

 

grawer wzory drewna

 

 

 

 

„Details matter, it’s worth waiting to get it right.”
Steve Jobs

Fotograf Słupsk - pudełko betonowe na odbitki logo