odbitki Słupsk 10x15 i 21x15

 

Odbitki zdjęć cennik

Wydruki jakości archiwalnej o gramaturze 235 g/m². To jakość nieporównywalna do automatycznych foto-kiosków oraz laboratoriów gdzie maszyny pracują bez kalibracji, u kresów czasu. Stosujemy grubszy i certyfikowany papier fotograficzny w opcjach naświetlania błysk, mat, jedwab oraz metaliczny. Po kontakcie doradzam odpowiedni wybór. Cennik popularnych rozmiarów

odbitka zdjęcia cena
10×15 1,40 95 gr
15×21 2,20 3.20
15×23 3.2 zł
30×20 10 zł
40×30 17 zł
90×30 56 zł

Naświetlanie i druk wykonywane są w kontrolowanych warunkach, pod okiem laboranta. Opcja korekcji czerwonych oczu 10 groszy, kadrowanie i kolory +20 groszy. Powyżej 50 sztuk brak opłaty za pakowanie 10 zł, odbiór osobisty na terenie Słupska lub wysyłka kurierem bezpośrednio do Ciebie. Wybierz eleganckie etui i pudełko, by wspomnienia były bezpieczne. Możliwy dowóz zamówienia do drzwi lub skrzynki pocztowej. Przy małej i dużej odbitce progi cenowe:
powyżej 100 sztuk -5%
powyżej 200 sztuk -10%
powyżej 500 sztuk -18%

odbitka fine-art z sygnaturą – premium

format 15×23
wyższa gramatura 324g/m2
cena jednostkowa 3.60 zł

Pakiet 25 sztuk 49 zł
kolejna 2.50 zł

– opakowanie otwierane pudełko z tkaniny 45 zł
– grawer pudełka 15 zł
– koperta ozdobna z nadrukiem 8 zł
– minimalna ilość w zamówieniu 10 odbitek
– w standardzie biała ramka wokół kadru
– indywidualny poddruk tyłu odbitek 17 zł / całe zamówienie
– drewniany stojak bukowy od 25 zł
– wysyłka kurier 14,90 zł

 

drewniane półki na zdjęcia

Drewniane półki na zdjęcia passe-partu i odbitki

Opakowanie na odbitki – seria klasyczna

Dla popularnych formatów odbitek wykonujemy opakowania w postaci pudełek. Zapewniają one bezpieczne warunki dla wydruków. Pudełka występują w formatach:

 • 13cm x 18cm
 • 15cm x 10cm
 • 15cm x 23cm
 • 25cm x 20 cm

Wykonuje też opakowania w wersji drewnianej, z twardego drewna olchowego lub betonowo-drewniane. Te drugie są produktem premium, więcej o nich znajdziesz w zakładce Pudełka. Betonowe pudełko na odbitki to wyjątkowe i personalizowane doświadczenie. Dzięki dwóm rodzajom pojemności pudełek klasycznych, zmieścisz w nich 20, 50 oraz 100 zdjęć odbitek. Poniżej zdjęcie pudełka w kolorze z wzornika.

rozmiary pudełek na odbitki wydruki

 

Wydruki wielkoformatowe – cennik

Wydruki do antyram, na wystawy, pokoju, salonu na ścianę. Dowolny rozmiar.
Oprawa w antyramę szklaną z wieszakami od 14 zł do 45 zł za 50×70 cm i 80 zł za 100×70 cm.
Przesyłka i pakowanie 9 zł. Aktualny cennik u fotografa.
Cena wydruku:

 • 30×20 14 zł
 • 40×30 28 zł
 • 50×30 34 zł
 • 60×40 48 zł
 • 100×70 85 zł
 • 60×20 47 zł – zdjęcie wydruk panoramy
 • 90×30 49 zł – zdjęcie wydruk panoramy

fotoobraz płótno na ramie z drewna

Jak dostarczyć zdjęcia?

 • mailowo
 • na płycie, pendrive, karcie pamięci
 • udostępniamy dysk sieciowy

Opis zdjęć: folder 10×15 mat ramka,  pliki img01, img02_x3
Oznacza że wykonam odbitki na papierze matowym, 10×15 z białą ramką, cztery sztuki – jedna 01 i trzy 02.

Termin i dostawa wydruków

 

termin realizacji wydruku odbitek

 

Jaki papier i gdzie stosować:

 • błyszczący 235g, z gładką strukturą, dobrze oddaje kontrasty i głębię, wrażenie większej ostrości zdjęcia
  polecany do oglądania wewnątrz
 • mat 235g – z drobną, ziarnistą strukturą, słabo odbija światło. Jest wytrzymały na zniszczenia mechaniczne i niewielkie zarysowania, nie widać odcisków palców. Dobrze odwzorowuje naturalne barwy.
  polecany do ramek za szkłem, oglądania wewnątrz i na zewnątrz
 • Jedwab 235g – rzeczywisty półmat, z grubszą niż mat teksturą, podobny do dawnych, tradycyjnych papierów używanych do wywoływania odbitek. Odporny na odciski palców i zarysowania, delikatne kontrasty, gładkie przejścia tonalne, słabo odbijający światło;
  polecany do albumów, oglądania wewnątrz i zewnątrz
 • Metallic 250g – mocno błyszczący i gładki papier, silnie odbija światło. Fotografie naświetlone na takim podłożu będą wydawały się bardziej ostre, z soczystymi, wyrazistymi kolorami, ostrymi brzegami i szczegółowo oddanymi detalami.
  polecany do uzyskania efektu prestiżu

Wielkości zdjęć w pikselach

Aby zachować najlepszą jakość wydruku dobrze by zdjęcia spełniały rozmiary

 • 10×15 to 1205×1795 pikseli
 • 15×21 to 1795×2669 pikseli

Korekcja kolorystyczna odbitek

Dotyczy ona jasności zdjęć, naturalności kolorów i likwidacji efektu czerwonych oczu. Dzielę ją na dwa etapy, pierwszy kiedy otrzymam zdjęcia od klienta przeglądam i podejmujemy decyzję czy mamy poprawiać. Drugi etap to korekcja na maszynie. Stąd na maszynie zdjęcia powinna przejrzeć osoba zwana laborantem.

Laborant ocenia wymiar oraz profil. Później preferencje kolorystyczne lub artystyczne zdjęcia. Po wstępnym rozpoznaniu koryguje obraz na podstawie wartości gęstości, kontrastu, koloru, żeby w naświetleniu czy druku uzyskać najlepszą jakość. Istotną informacją jest znajomość maszyn i poprawnie skalibrowane monitory. W popularnych foto-kioskach, drogeriach oraz w mniejszych punktach wykonywania odbitek etap nigdy nie występuje, druk jest automatyczny, dopiero Ty widzisz zdjęcia. Wyjdą jak wyjdą #jakotako.

Co oznaczają rodzaje kadrowania: bez ramki, z ramką, pełny kadr?

Kadrowanie jest istotnym parametrem wyboru przy zamawianiu odbitek. Decyduje o tym, jaki finalnie otrzymamy produkt.

Bez ramki opcja zalecane do małych ramek. oznacza, że jeśli proporcje pliku są przygotowane inaczej niż format odbitki, część obrazu zostanie przycięta do właściwego rozmiaru. Kadrowanie danej strony zdjęcia jest wykonywane ręcznie, stąd staram się aby było poprawnie.

Biała ramka zalecana do oglądania luźnych zdjęć. Wokół fotografii pojawi się obramowanie o szerokości 4mm i 5mm. Ramka stanowi świetną ozdobę. Ładnie wyróżnia zdjęcie na czarnej stronie albumu.

Pełny kadr, często błędnie rozumiany przez klientów. Oznacza, że jeśli zdjęcie nie jest przygotowane we właściwym formacie, obraz zostanie zmniejszony w ten sposób, żeby cała fotografia była widoczna na odbitce. Różnica proporcji powoduje dodanie białych pasków.

To były odbitki naświetlane, teraz drukowane

Dwa rodzaje odbitek drukowanych

 • błysk
  papier błyszczący z idealnie gładką strukturą i tym samym wysokim poziomem połysku, daje wrażenie większej soczystości kolorów, z bardzo głęboką czernią i chłodną szarością. Charakteryzuje się sztywnością i jest niezwykle odporny na blaknięcie. Dzięki dużemu kontrastowi zachowa i wyostrzy każdy detal czy krawędź.
 • mat
  półmat, słabo odbijający światło, ze średnim ziarnem w strukturze (pomiędzy jedwabiem a matem PRO), odporny na dotyk. Zachowuje dużą ilość detali w cieniach, jednocześnie dając możliwość reprodukcji szerokiej palety kolorów. Doskonale oddający pastelowe i stonowane barwy.

Polecam je dla osób chcących uzyskać naprawdę wysoką jakość, bardzo głęboką czerń i maksymalne nasycenie kolorów. Druk wykonywany jest na maszynie Canon DreamLab.

 

Pudełko na odbitki

Opakowanie lub pudełko drewniane na 50 i 100 odbitek. Wieczko drewnianego wykończone grawerem. Wymiary na odbitki 10×15, 15×21/23. Pudełko zabezpiecza odbitki przed zniszczeniem i stanowi formę zapakowania prezentu. Jestem także producentem własnoręcznie robionego pudełka betonowego na odbitki. Po szczegóły tego wyjątkowego połączenia betonu z drewnem kliknij Betonowe pudełko na odbitki.

drewniane pudełko na odbitki
drewniane opakowanie na odbitki

Wydruki plakatów

Wydruki fotoplakatów na papierze 200 g/m2 do rozwieszania w gablotach, miejscach użyteczności publicznej. Kosztorys
druku ekologicznego pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości wydruków przy zachowaniu niskiej ceny. Przyjazny środowisku, wydruk jest bezzapachowy i nie szkodzi zdrowiu, stanowi idealne rozwiązanie do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Czas oczekiwania to 3-5 dni, płatność z góry. Korekcja koloru i jasności 5 zł od całego zamówienia bez względu na ilość. Odbiór osobisty 0 zł lub kurier od 14,90 zł.

A4+ 22,5×32 cm 10 sztuk 49zł = 4,9 zł sztuka
A4+ 22,5×32 cm 20 sztuk 80zł = 4 zł sztuka
A4+ 22,5×32 cm 50 sztuk 150zł = 3 zł sztuka

A3+ 45×32 cm 10 sztuk = 5,90 zł sztuka
A3+ 45×32 cm 20 sztuk = 4,50 zł sztuka
A3+ 45×32 cm 50 sztuk = 4 zł sztuka

 

 

Zdjęcia karty passe-partout od 19 zł

Zdjęcia z modnymi, kartonowymi ramkami passe-partout w kilku kolorach. Do wyboru technologie powstawania obrazu oraz efektowne papiery. KARTY PASSE-PARTOUT możesz zamówić w zestawie, gdzie zostaną umieszczone w ręcznie robionym pudełeczku, lub osobno. Wybierz od jednej do dwudziestu sztuk zdjęć podklejonych do sztywnego, kilkumilimetrowego kartonu ze stylowym obramowaniem. Do wyboru masz modne, różnokolorowe ramki passe-partout: białe, ecru, szare, niebieskie i czarne, z białą lub czarną ramką wewnętrzną.

Możesz też wybrać opcję standard bez obramowań. Wtedy otrzymasz standardowe karty ze zdjęciami podklejonymi do sztywnego, zbitego, jasnego, 4mm kartonu. Są niezwykle lekkim i efektownym nośnikiem obrazu, przypominającym nieco płótno lub piankę na ścianę, choć są znacznie cieńsze.

matowy wydruk na ścianę w ramce passepartout

wydruk zdjęcia na sztywnym kartonie

Karty ze zdjęciami możesz kupić samodzielnie, bez ręcznie wykonanego pudełeczka do przechowywania. Podstawowa różnica względem kart passe-partout to brak obramowania. Produkt prestiżowo wybierany na wyjątkowe kadry z Waszego ślubu, sesji buduarowej czy sesji rodzinnej.

pudełko passe-partout

Sześć kombinacji kolorów: czerń, szarość, niebieski, ecru.
Siedem rozmiarów: 13×18, 20×25, 20×20, 25×25, 20×30, 28×36, 30×40

passe-partout kolory i rozmiary ramek