Sesja narzeczeńska

To świetna okazja by się poznać. Sesje narzeczeńską można nazwać miłosnym odprężeniem. Bez sukni, bez smartfonów, jesteście Wy i wasz przyszły fotograf na ślub. To pozwala w naturalny sposób oddać Waszą intymność. To sesje w głównej mierze dla Par Młodych – ale każda para może wybrać się na spontaniczną przygodę. Polega na tym, że zapraszacie mnie do swojego domu lub na spacer i fotografuje Was czasem codziennych, bez pozowania – tylko trochę podpowiadam. Wybieramy się na spacer do parku, nad rzekę, w nowoczesną architekturę lub starą stodółkę, gdzie nas tylko poniesie.

 

sesja w górachsesja zdjęciowa w górach Tatrach

 

Ile czasu trwa sesja narzeczeńska?

Sesja narzeczeńska często nie przekracza jednej do dwóch godzin. Nikt z nas nie jest w stanie dłużej wytrzymać bo nikt z nas nie jest przyzwyczajony do tak długiego 'pozowania’. Jestem zdania, że wystarczy kilkanaście minut aby zrobić kilkanaście bardzo dobrych zdjęć, z których będziecie zadowoleni. Oczywiście jeżeli będziemy potrzebowali więcej ujęć zdjęciowych, możemy zmienić nieco miejsce i spróbować ponownie.

 

Polecane miejsca na sesje zdjęciowe

Polecane miejsca na sesje zdjęciowe to las, plaża, kawiarnia. Najczęściej odwiedzane miejsca zdjęć: port i restauracja Ustka, wydma Orzechowo, Park Kultury i Wypoczynku w Słupsku, miejscowość Krzynia, Park Reagana w Gdańsku, Starówka Gdańska, plaża z molo w Brzeźnie i plaża Sobieszewska, Wdzydze Kiszewskie, Wydma Czołpińska i wiele innych miejsc. Przykłady miejsc znajdziesz poniżej na zdjęciach. Pod zdjęciami znajdziesz ofertę cenową sesji narzeczeńskiej.

 

Sesja w kawiarni lub restauracji

sesja narzeczeńska Koszalinsesja narzeczeńska Ustka

 

Po co nam zdjęcia z sesji narzeczeńskiej?

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej możecie wykorzystać na kilka sposobów. Oprócz druku gotowych zdjęć w albumie – także jako uzupełnienie albumu ślubnego. Zdjęcia mogą posłużyć do okładki zaproszenia na ślub lub podziękowań rodzicom czy gościom na weselu. Opcji jest dużo a sesja narzeczeńska może Wam tylko pomóc w podjęciu decyzji. Bardzo ciekawym podejściem jest możliwość sprawdzenia współpracy z fotografem. Pozwala to przyzwyczaić się do obecności aparatu. To powoduje nieco większy komfort podczas całego dnia ślubu, gdzie macie wokół siebie profesjonalnego fotografa i filmowca, którzy są zawsze uśmiechnięci i będą Was wspierali, ale macie też gości, którzy śledzą każdy krok z telefonami. Stąd jestem zdania że dobry fotograf to pomoc i skarb przy stresowych sytuacjach.

 

Cena sesja zdjęciowa narzeczeńska

Ceny za sesję zaczynają się od 400 zł, górna granica to 1200-1800 zł, przy wyjeździe na 2-3 dni w góry lub za granicę. Moja oferta jest dostępna na stronie, mailowo i telefonicznie tak żebyście mogli swobodnie wszystko przemyśleć lub ustalić krok po kroku. Po sesji otrzymacie minimum 50 wysokiej jakości zdjęć po obróbce. Zdjęcia dostarczone zostaną Wam na specjalnej stronie internetowej chronionej hasłem oraz opcjonalnie stworzę dla Was galerię internetową –  tak by można było szybko udostępnić zdjęcia. Zachęcam także sprawdzić możliwość zakupu specjalnie przygotowanych pod Waszą sesję fotoksiążek, wywołania odbitek do pudełka czy druku w pięknym albumie.
 

Sesja zdjęciowa w stodole na sianie

sesja narzeczeńska Elbląg na sianiesesja narzeczeńska Elbląg

 

sesja narzeczeńska Braniewo

sesja narzeczeńska Braniewo Pałacyk

Sesja zdjęciowa w lesie, nad morzem

sesja zdjęciowa dla dwojga w lesie

 

Sesja zdjęciowa w górach

 

sesja zdjęciowa w górachsesja zdjęciowa w górach