Kobieca sesja dla Ciebie, zdjęcia sensualne, zmysłowa sesja buduarowa

 

Czy potrzebuję pozować?

To mylne spojrzenie na sesje zdjęciową. Fotografuje dziewczyny które nigdy nie uczestniczyły wcześniej w profesjonalnej sesji, nie są modelkami. Wszystkie dotąd zdjęcia to selfie, wykonane w swoim pokoju przed lustrem. I to jest piękne, że podczas sesji kobiecej, będziesz mogła spojrzeć na zdjęcia przez pryzmat fotografa i na nowo odkryć siebie i cieszyć się zdjęciami. Aby wydobyć piękne kształty, wystarczy odrobina czasu na sesje i zaufania do aparatu. Co zrobić z rękoma czy jak usiąść wizualnie dobrze do portretu, to wszystko powiem. Przy własnych pomysłach na zdjęcia, masz moje wsparcie i to że pokieruję sesją. Od sesji we wrzosach, lampkach czy świecach, po studyjną sesję z profesjonalnym makijażem. Świetnie sprawdza się najszybciej do wykonania – sesja w body na białym łóżku tzw. sesja pościelowa w studio. Najważniejsze dla mnie, podczas sesji, jest pokazanie Ciebie w cudowny sposób i sprawienie, abyś poczuła się na zdjęciach piękna oraz pożądana. A to można uzyskać nawet przy prostym portrecie na pięknym materiałowym tle fotograficznym. Wykonanie zdjęć trwa od 20 minut do godziny. Poniżej dowiesz się jak wykonuje sesje kobiece w Słupsku i okolicach.

 

Pakiety fotografii kobiecej studio foto Słupsk

 

PAKIET Portret Mini Złoto
Czas sesji 20 minut 40 minut do godziny
Styl sesji portret portret + body pościelowa dowolny
Retusz tak, naturalny tak, naturalny tak, naturalny + formowanie
Ilość gotowych zdjęć 3 na tle 3 tło + 3 scenka dowolna scenka i tło, 10 ujęć
Ilość wydruków 15×21 3 6 10
Galeria online ze zdjęciami do wyboru TAK TAK TAK
Dodatkowe ujęcie 30zł 30zł 30zł
Voucher drukowany w kopercie tak, jeśli prezent tak, jeśli prezent tak, jeśli prezent
Koszt sesji 150 zł 280 zł 500 zł

Naturalny retusz usuwa wszelkie niedoskonałości dnia codziennego. Formowanie sylwetki to zaawansowany proces delikatnej, zachowującej naturalność zdjęcia w odbiorze, zmiany proporcji ciała (powiększanie objętości włosów, zmniejszanie boczków i podobne).

 

Kup voucher na sesje zdjęciową na prezent

voucher sesja kobieca buduarowa
voucher sesja dla dwojga
voucher sesja rodzinna
Zaproszenie na sesje zdjęciową w postaci vouchera występuje w formie drukowanej w kopercie (w cenie pakietu) i w wersji wysyłkowej elektronicznie.

 

Publikacja zdjęć

Publikujemy tylko te zdjęcia które wspólnie wybierzemy i wyrazisz na to zgodę. Możesz z góry zaznaczyć że nikomu nie pokazywać zdjęć, nawet wycofać zgodę w trakcie sesji, jeśli chcesz zdjęcia dla siebie. Drugą sprawą jest opłata za sesję. Jeśli poczujesz się w studio niekomfortowo, zdjęcia nie będą Ci się podobały – co nigdy dotąd się nie zdarzyło, bo wiem jak pracować z ciałem. Wtedy nie płacisz za sesję, nie odbierasz zdjęć, a cały materiał jest usuwany, przy twojej obecności. Gwarantuje jednak, że bez znaczenia na rozmiar twojej garderoby i czy czujesz się ze sobą komfortowo, sprawię aparatem w naszym studio że pokochasz siebie na nowo.

 

sesja kobieca, czarne body do zdjęćsesja kobieca Słupsk studio hotel sesja w samym body

 

Gdzie wykonamy sesje

W studio w przypadku sesji pościelowej i portretowej. W kawiarni, twoim pokoju, w hotelu lub portrety także w studio fotograficznym. W przypadku hotelu należy uregulować koszt wynajmu miejsca na jedną lub dwie godziny. Możesz skorzystasz z miejsc z którymi współpracuje, wiąże się to z niższą kwotą. Fotografuje w to miejscowościach Ustka, Słupsk, Koszalin, Gdynia i Gdańsk.

 

sesja zdjęciowa, restauracja dziewczyna kawiarnia, Góra Lodowa, Słupsk, picie kawy ładna dziewczyna

 

Ile otrzymam zdjęć?
Otrzymujesz od trzech profesjonalnych fotografii za najniższy i najszybszy pakiet fotografii kobiecej. Stosuję retusz zachowujący naturalną i czystą fakturę skóry. Zdjęcia przygotowuje na Facebook, Instagram i do druku, Tobie na pamiątkę. Jeśli zapragniesz mogę wykonać dla Ciebie piękne pudełko zdjęć paspartu, które będzie cieszyło każdą twoją półkę. Poniżej zdjęcie paspartu w białej oprawie. W pudełku znajduje się pięć specjalnie oprawionych fotografii. Popularne jest też płótno, do wystroju mieszkania czy prezent dla partnera.

zdjęcie paspartuTermin sesji zdjęciowej

Ustal termin pisząc wiadomość. Staram się dopasować, tak najczęściej jest uzależniony od makijażu. Mogę Cię skontaktować z wybranymi dziewczynami które również mogą być w trakcie sesji – by poprawić włosy, makijaż. Opcjonalnie jeśli czujesz się dobrze we własnym, możesz go wykonać. Ale zawsze warto go wykonać.

Michał, dlaczego (nie) publikujesz zdjęć?

Zależy od rodzaju sesji. W przypadku buduarowych, portret, prywatna – to dziewczyny same publikują zdjęcia. Można je odnaleźć w relacjach na stronie lub profilach znajomych. Mega sprawdzają się wszelkie spontaniczne tematy. Wykonuję prywatne sesje przeznaczone na portale randkowe, wiązania i akty, w studio i hotelach. Strona nigdy nie publikuje zdjęć, są dla Ciebie i Twoje – co z nimi zrobisz mnie nie interesuje dopóki jest to użytek własny niekomercyjny. Przykłady możesz już obejrzeć w trakcie sesji. Jakie zdjęcia zrobimy omawiamy wcześniej. Lubię kierować się słowami, że dobrze wychowane kobiety rzadko tworzą historie — Laurel Ulrich. I tego się trzymajmy, będzie szał, ale pięknie i delikatnie.

Sesja z partnerem

Śmiało, podstawową rzeczą jaką musimy określić to gdzie ma odbyć się sesja i jak ma wyglądać. W studio, w naszym domu. W kuchni, w sypialni, sesja w stodole, lesie. Wszędzie tam gdzie można złapać Ciebie i jego za tyłek. Fajnych pomysłów na sesje z partnerem jest kilka. Można ją zaaranżować w klimacie wspólnych wypieków w kuchni, w sypialni przy samych świeczkach. A także połączyć w sesje narzeczeńską, na plaży z ulubionym psiakiem. Ogranicza Was wyobraźnia i wiadomość do mnie.

Sesja wizerunkowa

Sesji wizerunkowej inaczej często określana jako zdjęcia biznesowe. Czyli wszędzie tam gdzie chcemy pokazać klasę. Sesja taka powinna pokazać to jak profesjonalnie podchodzisz do swojej działalności. Idąc tokiem – jak Cię widzą, tak Cię piszą. To jasne, że w trakcie rozwoju firmy (biznesu) potrzebujesz zdjęcia do reklamy, pokazania siebie jako osoby która stoi za start-upem. Przekłada się to na ładną i estetyczną stronę internetową oraz profil społecznościowy jak LinkedIn. Na takich zdjęciach możesz przedstawić to czym się zajmujesz – od tańca po bycie deweloperem czy ubezpieczycielem nieruchomości. Zdjęcia te pokażą, jak bardzo jesteś otwartą osobą i to najważniejsza cecha z jaką należy się zmierzyć będąc przed obiektywem. Odbiorca powinien czuć radość, pozytywne nastawienie z którym chce współpracować. Inspirujące nastawienie świetnie sprawdza się w listach referencyjnych, artykułach prasowych i Twoim CV.

Przy sesji biznesowej należy ustalić kilka ważnych kwestii. Wiele określi fotograf, ale pokrótce: ubiór – zadaj sobie pytanie co wygląda ciekawie w twojej garderobie i w czym czujesz się świetnie. Ustal przeznaczenie zdjęć – strona internetowa, portal społecznościowy, konkretna reklama (lewo, prawo strona), mile widziane szkice materiałów. Za tym punktem jest tło, czyli to gdzie mają być wykonane zdjęcia, jeśli już posiadasz siedzibę firmy, jest z reguły wystarczająca. Idąc dalej, od profesjonalnego fotografa możesz oczekiwać ustawienia i pozowania. Pozwoli Ci się trochę rozluźnić i pomóc. Zdobądź się na odwagę i pokaż siebie tak jakbyś chciała być traktowana, a fotograf to zrozumie i uwieczni w najlepszy możliwy sposób. Dobrym rozpoczęciem jest przejście z fotografem per Ty, ale pamiętaj że tym razem pokazujesz przede-wszystkim siebie i to Ty masz być w obiektywie najważniejszą osobą.

 

Uśmiechnięta dziewczyna sesja zimne ognie zdjęcia fotograf Słupsk

 

sesja zdjęciowa w rzece biała suknia ślubna Zuzanna Ustka

sesja zdjęciowa w rzece, biała suknia ślubna Zuzanna Ustka

 

Andzia sesja fotograficzna kobieca Słupskczarno biały portret w studio, beauty dziewczyna sesja zdjęciowa

 

sesja w płatkach róż w stylu American Beauty, dziewczyna w płatkach róż

 

Sesja zdjęciowa z kotem, nagość zakryta, Ustka, zdjęcia buduarowe, sesja sensualne zdjęcia, subtelne kształty kobiecośćsesja kobieca buduarowa glamour

 

Aga Marsz - portret w studio, sesja kobiecapiękna dziewczyna, sesja zdjęciowa w leginsach

 

Modelka Agnieszka studyjna sesja zdjęciowa Słupsk glamour

kobieca sesja w studio - Kasia Świerczewska

sesja sensualna modelki w studio fotograficznym

 

Zdjęcia portretowe w stylu neon light, fotograf Słupsksesja kobieca Słupsk neon light

 

Sesja na siłowni, kobieca sesja atletyczna, Słupsk, sensualne zdjęcia fotograf, gym woman photoshoot, subtelna sesja glamour, kobiece kształtysesja zdjęciowa w plenerze

 

Sesja zdjęciowa, nagość zakryta, zachód słońca, sesja w lesie, zdjęcia w plenerze modelki, sesja kobieca
zdjęcia w studio fotografii Słupsk

 

Modelka Kasia.Jachewicz z Koszalinasesja zdjęciowa dziewczyny w plenerzesesja zdjęciowa w plenerzesesja zdjęciowa w plenerze

 

Słowa kluczowe: kobieca sesja zdjęciowa, sesja buduarowa Słupsk, glamour, zdjęcia wizerunkowe, zdjęcia biznesowe