Kobieca sesja / zdjęcia sensualne / sesja zmysłowa / sesja naturalna

 

Czy muszę specjalnie pozować?

To pierwsze, mylne spojrzenie na kobiece sesje zdjęciowe. Większość dziewczyn które fotografowałem nigdy nie uczestniczyły wcześniej w profesjonalnej sesji, nie są modelkami, a wszystkie dotąd zdjęcia były selfie, wykonane w swoim pokoju. I to jest piękne, że będziesz mogła spojrzeć na zdjęcia przez pryzmat fotografa. Skupić się tylko na sobie. Aby wydobyć piękne kształty z ciała, wystarczy odrobina uśmiechu i zaufania. Przy braku pomysłów na zdjęcia, możesz liczyć na moje wsparcie i to że pokieruję całością, tak byś była zadowolona. Od sesji we wrzosach, lampkach czy świecach, po studyjną sesję z profesjonalnym makijażem. Podczas sesji jest pokazanie Ciebie w cudowny sposób i sprawienie, abyś poczuła się na zdjęciach piękna i pożądana. Wykonanie zdjęć trwa od 15 minut do godziny lub do momentu w którym uznamy, że jesteśmy zadowoleni z rezultatów. Sesje zdjęciowe, rodzinne, indywidualne.

Gdzie wykonamy sesje

W kawiarni, twoim pokoju, w lokalnych hotelach lub portrety w studio fotograficznym. Wystarczy uregulować koszt wynajmu miejsca na 1-2 godziny. Możesz skorzystasz z miejsc z którymi współpracuje, wiąże się to z niższą kwotą. Głównie fotografuje w to miejscowościach Ustka, Słupsk, Gdynia i Gdańsk.

 

sesja zdjęciowa, restauracja dziewczyna kawiarnia, Góra Lodowa, Słupsk, picie kawy ładna dziewczyna

 

Ile otrzymam zdjęć?
Otrzymujesz 5 profesjonalnych fotografii. Stosuję retusz zachowujący naturalną i czystą fakturę skóry. Zdjęcia przygotowuje na Facebook, Instagram i do druku, Tobie na pamiątkę. Jeśli zapragniesz mogę wykonać dla Ciebie ekskluzywne pudełko zdjęć paspartu które będzie cieszyło każdą twoją półkę. Nade wszystko oko na lata. Poniżej zdjęcie paspartu w białej oprawie. W pudełku znajduje się pięć wybranych fotografii oprawionych na grubym kartonie.

zdjęcie paspartuTermin sesji fotograficznej
Ustal termin pisząc wiadomość. O ile ja się staram dopasować, tak najczęściej jest uzależniony od makijażu. Mogę Cię skontaktować z wybranymi dziewczynami które również mogą być w trakcie sesji – by poprawić włosy, makijaż. Opcjonalnie jeśli czujesz się dobrze we własnym, możesz go wykonać zawsze.

Michał, dlaczego (nie) publikujesz zdjęć?
Zależy od rodzaju sesji, czy buduarowa, portret, prywatna – z reguły to dziewczyny same publikują wspólnie wykonane zdjęcia. Można je odnaleźć w relacjach na stronie lub profilach znajomych dziewczyn. Mega sprawdzają się wszelkie spontaniczne tematy. Wykonuję także prywatne sesje przeznaczone na portale randkowe, wiązania i akty, głównie w studio. Strona nigdy nie publikuje tych zdjęć, są dla Ciebie. Przykłady możesz już obejrzeć w trakcie sesji podglądając inne dziewczyny – co i jak wyglądało. Jakie zdjęcia wykonam zawsze dokładnie ustalam z dziewczyną. Lubię kierować się słowami, że dobrze wychowane kobiety rzadko tworzą historie — Laurel Ulrich. I tego się trzymajmy, może być z szałem, ale pięknie i delikatnie.

Sesja z partnerem

Śmiało, podstawową rzeczą jaką musimy określić to gdzie ma odbyć się sesja i jak ma wyglądać. W studio, w naszym domu? W kuchni, w sypialni. Pomysłów na sesje partnerów jest setki, jeśli nie tysiąc. Można ją zaaranżować w klimacie wspólnych wypieków w kuchni, w sypialni wśród świec, na korytarzu, z psiakiem na plaży. A także połączyć w sesje narzeczeńską. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Sesja wizerunkowa

Sesji wizerunkowej inaczej często określana jako zdjęcia biznesowe. Czyli wszędzie tam gdzie chcemy pokazać klasę. Sesja taka powinna pokazać to jak profesjonalnie podchodzisz do swojej działalności. Idąc tokiem – jak Cię widzą, tak Cię piszą. To jasne, że w trakcie rozwoju firmy (biznesu) potrzebujesz zdjęcia do reklamy, pokazania siebie jako osoby która stoi za start-upem. Przekłada się to na ładną i estetyczną stronę internetową oraz profil społecznościowy jak LinkedIn. Na takich zdjęciach możesz przedstawić to czym się zajmujesz – od tańca po bycie deweloperem czy ubezpieczycielem nieruchomości. Zdjęcia te pokażą, jak bardzo jesteś otwartą osobą i to najważniejsza cecha z jaką należy się zmierzyć będąc przed obiektywem. Odbiorca powinien czuć radość, pozytywne nastawienie z którym chce współpracować. Inspirujące nastawienie świetnie sprawdza się w listach referencyjnych, artykułach prasowych i Twoim CV.

Przy sesji biznesowej należy ustalić kilka ważnych kwestii. Wiele określi fotograf, ale pokrótce: ubiór – zadaj sobie pytanie co wygląda ciekawie w twojej garderobie i w czym czujesz się świetnie. Ustal przeznaczenie zdjęć – strona internetowa, portal społecznościowy, konkretna reklama (lewo, prawo strona), mile widziane szkice materiałów. Za tym punktem jest tło, czyli to gdzie mają być wykonane zdjęcia, jeśli już posiadasz siedzibę firmy, jest z reguły wystarczająca. Idąc dalej, od profesjonalnego fotografa możesz oczekiwać ustawienia i pozowania. Pozwoli Ci się trochę rozluźnić i pomóc. Zdobądź się na odwagę i pokaż siebie tak jakbyś chciała być traktowana, a fotograf to zrozumie i uwieczni w najlepszy możliwy sposób. Dobrym rozpoczęciem jest przejście z fotografem per Ty, ale pamiętaj że tym razem pokazujesz przede-wszystkim siebie i to Ty masz być w obiektywie najważniejszą osobą.

 

Uśmiechnięta dziewczyna sesja zimne ognie zdjęcia fotograf Słupsk

 

sesja zdjęciowa w rzece biała suknia ślubna Zuzanna Ustka

sesja zdjęciowa w rzece, biała suknia ślubna Zuzanna Ustka

 

Andzia sesja fotograficzna kobieca Słupskczarno biały portret w studio, beauty dziewczyna sesja zdjęciowa

 

sesja w płatkach róż w stylu American Beauty, dziewczyna w płatkach róż

 

Sesja zdjęciowa z kotem, nagość zakryta, Ustka, profesjonalne zdjęcia buduarowe, sensualne zdjęcia, subtelne kształty kobiecość

sesja kobieca buduarowa glamour

 

Aga Marsz - portret modelki w studiopiękna młoda dziewczyna, sesja zdjęciowa leginsy, blond włosy

 

Modelka Agnieszka studyjna sesja zdjęciowa Słupsk glamour

kobieca sesja w studio - Kasia Świerczewska

sesja sensualna modelki w studio fotograficznym

 

Zdjęcia portretowe w stylu neon light, fotograf Słupsk

sesja kobieca Słupsk neon light

 

Sesja na siłowni, kobieca sesja atletyczna, Słupsk, sensualne zdjęcia fotograf, gym woman photoshoot, subtelna sesja glamour, kobiece kształtysesja zdjęciowa w plenerze

 

Sesja zdjęciowa, nagość zakryta, zachód słońca, sesja w lesie, zdjęcia w plenerze modelki, sesja kobieca

zdjęcia w studio fotograficznym Słupsk

 

Modelka Kasia.Jachewicz z Koszalinasesja zdjęciowa dziewczyny w plenerzesesja zdjęciowa w plenerzesesja zdjęciowa w plenerze

 

 

Słowa kluczowe: kobieca sesja zdjęciowa, sesja buduarowa Słupsk, zdjęcia wizerunkowe, zdjęcia biznesowe