Kobieca sesja, zdjęcia sensualne, zmysłowa sesja buduarowa

 

Zapraszam Cię na wyjątkowe sesje zdjęciowe, których efektem są zmysłowe i klimatyczne zdjęcia sensualne.
W przypadku zakupu sesji dla znajomych w prezencie otrzymujesz Voucher gratis!

 

Czy potrzebuję pozować?

To mityczne spojrzenie na sesje zdjęciową. Fotografuje dziewczyny które nigdy nie brały udziału w profesjonalnej sesji, bez doświadczenia z modelingiem. Wszystkie dotąd zdjęcia to selfie, wykonane w swoim pokoju przed lustrem. I to jest piękne, że podczas sesji kobiecej, będziesz mogła spojrzeć na nowo na zdjęcia przez pryzmat fotografa i odkryć siebie, cieszyć się pięknymi zdjęciami. Co musisz jednak to znaleźć czas na sesje i odrobinę zaufania do aparatu. Z resztą, czyli co zrobić z rękoma, jak usiąść dobrze przy portrecie, to wszystko się dowiesz już na zdjęciach. Czasem dziewczyny piszą już o wykonanie własnych pomysłów na zdjęcia. Masz moje wsparcie i dopasuje pod to gotowe ujęcia.

Od sesji zdjęciowej we wrzosach, lampkach czy świecach, po studyjną sesję z profesjonalnym makijażem. Świetnie sprawdza się najszybciej do wykonania – sesja w body na białym łóżku tzw. sesja pościelowa w studio lub na plaży przed zachodem słońca. Najważniejsze podczas sesji, jest pokazanie Ciebie w cudowny sposób i sprawienie, abyś poczuła się na zdjęciach piękna i pożądana. A to można uzyskać nawet przy prostym portrecie na pięknym materiałowym tle fotograficznym.

 

Ile trwa sesja i gdzie się odbywa?

Wykonanie zdjęć trwa od 20 minut do 45 minut. Przed sesją spotykamy się w wynajętym hotelu z makijażystką. W trakcie zdjęć zostajemy sami, tak abyś mogła zrealizować swoje prywatne zdjęcia. Poniżej dowiesz się jak wykonuje sesje kobiece w Słupsku, plaży Orzechowo.

 

 

sesja zdjęciowa w wodzie, biała suknia ślubna fotograf sesja kobieca Ustka

sesja zdjęciowa w wodzie, biała suknia ślubna fotograf sesja kobieca Ustka

 

Pakiet fotografia kobieca Słupsk, Ustka

 

PAKIET Portret Mini Złoto Diament
Czas sesji 30 minut 40 minut do godziny aż skończymy
Styl sesji portret portret lub sesja pościelowa dowolny dowolny
Miejsce sesji plaża, park plener, mieszkanie, hotel hotel, mieszkanie, plener dowolne
Retusz naturalny naturalny naturalny + formowanie tak, pełne
Ilość gotowych zdjęć 5 3 tło + 5 scenka dowolna scenka, 10 ujęć wszystkie
Ilość wydruków 15×21 według cennika 6 10 album harmonijka
Galeria online ze zdjęciami do wyboru TAK TAK TAK TAK
Dodatkowe ujęcie 30zł 30zł 30zł wszystkie
Voucher drukowany w kopercie tak, na prezent tak, na prezent tak, na prezent tak, na prezent
Makijaż i fryzjer +250 zł +200 zł +150 zł w cenie
Pokój hotelowy w cenie w cenie
Koszt sesji 300 500 zł 800 zł 1200 zł

Naturalny retusz usuwa wszelkie niedoskonałości dnia codziennego. Formowanie sylwetki to proces delikatnej, zachowującej naturalność zdjęcia w odbiorze i ciała (zwiększanie objętości włosów, zmniejszanie boczków, usuwanie siniaków).

 

Kup voucher sesja zdjęciowa na prezent

voucher sesja kobieca buduarowa Słupsk
voucher sesja kobieca Słupsk
voucher sesja zdjęciowa kobieca dziewczyn
Zaproszenie na sesje zdjęciową w postaci vouchera występuje w formie drukowanej w kopercie – w cenie pakietu. Otrzymujesz go także w wersji elektronicznej do wysłania.

 

Publikacja zdjęć

Publikuje tylko zdjęcia które wspólnie wybierzemy i z wyrażoną zgodą. Możesz zaznaczyć że nikomu nie pokazujesz zdjęć, nawet w trakcie sesji, jeśli chcesz zdjęcia dla siebie. Drugą sprawą jest opłata za sesję. Jeśli poczujesz się niekomfortowo, zdjęcia nie będą Ci się podobały – co nigdy dotąd się nie zdarzyło. Wtedy bez opłaty za sesję, nie odbierasz zdjęć, materiał jest usuwany w twojej obecności. Gwarantuje jednak, że bez znaczenia na rozmiar garderoby i czy czujesz się ze sobą komfortowo, sprawię aparatem w naszym studio lub mieszkaniu że pokochasz siebie na nowo.

 

Słupsk sesja kobieca czarne bodysesja kobieca Słupsk studio hotel sesja body

 

Miejsce sesji zdjęciowej

W studio w przypadku sesji pościelowej i portretowej. W kawiarni, w mieszkaniu lub sesja w apartamencie hotelu z reguły daje więcej miejsca. W przypadku hotelu należy uregulować koszt wynajmu miejsca na dwie godziny. Możesz skorzystasz z miejsc z którymi stale współpracuje, to niższa kwota. Fotografuje w to miejscowościach Ustka, Słupsk, Koszalin, Gdynia i Gdańsk, Rowy, Łeba.

 

sesja zdjęciowa restauracja dziewczyna kawiarnia Słupsk dziewczyna

 

Ile otrzymam zdjęć?
Otrzymujesz od pięciu profesjonalnych fotografii za najniższy i najszybszy pakiet fotografii kobiecej. Stosuję retusz zachowujący naturalną i czystą fakturę skóry. Zdjęcia przygotowuje na Facebook, Instagram i do druku na pamiątkę. Jeśli chcesz wykonam dla Ciebie piękne pudełko zdjęć paspartu, które będzie cieszyło twoją półkę lub mini albumik harmonijkę do kieszeni lub na lodówkę – wbudowany magnes. Poniżej zdjęcie paspartu w białej oprawie. W pudełku znajduje się od kilku do kilkunastu pięknie oprawionych zdjęć. Popularne jest także płótno, do wystroju mieszkania czy prezent dla partnera.

zdjęcie paspartuTermin sesji zdjęciowej

Datę sesji ustalisz pisząc wiadomość. Staram się dopasować, tak najczęściej jest uzależniony od makijażu i twojego samopoczuciu. Mogę Cię skontaktować z wybranymi makijażystkami które mogą być w trakcie sesji by poprawić włosy, makijaż. Opcjonalnie jeśli czujesz się dobrze we własnym, śmiało. Ale zawsze warto go wykonać.

Dlaczego bez publikacji zdjęć?

Zależy od rodzaju sesji. W przypadku buduarowych, portret, prywatna – to dziewczyny decydują o publikacji zdjęć. Można je odnaleźć w relacjach lub profilach znajomych. Mega sprawdzają się wszelkie spontaniczne tematy. Wykonuję prywatne sesje przeznaczone na portale randkowe, wiązania i akty – te tylko w studio i hotelu. Strona nie publikuje zdjęć, są dla Ciebie – co z nimi zrobisz, są twoje, dopóki jest to użytek własny niekomercyjny. Na sesji zawsze omawiamy pożądany styl sesji i dane zdjęcia. Zapewniam że efekt pracy będzie piękny.

Zdjęcie portret kobiece neon light fotograf Słupsk

sesja kobieca Słupsk neon

 

 

Sesja z partnerem

Śmiało, podstawową rzeczą jaką musimy określić to gdzie ma odbyć się sesja. W studio, w naszym domu, w kuchni, w sypialni, sesja w stodole, lesie, w wodzie na plaży. Wszędzie tam gdzie można złapać Ciebie i jego za tyłek. Fajnych pomysłów na sesje z partnerem jest wiele. Aranżacja w klimacie wspólnych wypieków w kuchni, w sypialni przy samych świeczkach. A także połączyć w sesje narzeczeńską, na plaży z ulubionym psiakiem. Ogranicza Was wyobraźnia i wiadomość do mnie.

Sesja wizerunkowa

Sesji wizerunkowej inaczej często określana jako zdjęcia biznesowe. Czyli wszędzie tam gdzie chcemy pokazać klasę. Sesja taka powinna pokazać to jak profesjonalnie podchodzisz do swojej działalności. Idąc tokiem – jak Cię widzą, tak Cię piszą. To jasne, że w trakcie rozwoju firmy (biznesu) potrzebujesz zdjęcia do reklamy, pokazania siebie jako osoby która stoi za start-upem. Przekłada się to na ładną i estetyczną stronę internetową oraz profil społecznościowy jak LinkedIn. Na takich zdjęciach możesz przedstawić to czym się zajmujesz – od tańca po bycie deweloperem czy ubezpieczycielem nieruchomości. Zdjęcia te pokażą, jak bardzo jesteś otwartą osobą i to najważniejsza cecha z jaką należy się zmierzyć będąc przed obiektywem. Odbiorca powinien czuć radość, pozytywne nastawienie z którym chce współpracować. Inspirujące nastawienie świetnie sprawdza się w listach referencyjnych, artykułach prasowych i Twoim CV.

Przy sesji biznesowej ustalamy kilka kwestii. Wiele określi fotograf, ale pokrótce: ubiór – zadaj sobie pytanie co wygląda ciekawie w twojej garderobie i w czym czujesz się świetnie. Ustal przeznaczenie zdjęć – strona internetowa, portal społecznościowy, konkretna reklama, mile widziane szkice materiałów. Do tego, to gdzie mają być wykonane zdjęcia, jeśli już posiadasz siedzibę firmy, wykorzystajmy ją. Idąc dalej, od profesjonalnego fotografa możesz oczekiwać pomocy i pozowania. Pozwoli Ci się rozluźnić. Zdobądź się na odwagę i pokaż siebie tak jakbyś chciała, a fotograf to zrozumie i uwieczni w najlepszy sposób. Dobrym rozpoczęciem jest przejście z fotografem per Ty, ale pamiętaj że tym razem pokazujesz przede-wszystkim siebie i to Ty masz być w obiektywie najważniejszą osobą.

 

Uśmiechnięta dziewczyna sesja zimne ognie zdjęcia fotograf Słupsk

Andzia sesja fotograficzna kobieca Słupskczarno biały portret w studio, beauty dziewczyna sesja zdjęciowa

 

sesja w płatkach róż w stylu American Beauty, dziewczyna w płatkach róż

 

Sesja zdjęciowa z kotem, nagość zakryta, Ustka, zdjęcia buduarowe, sesja sensualne zdjęcia, subtelne kształty kobiecośćsesja kobieca buduarowa glamour

 

Aga Marsz - portret w studio, sesja kobiecapiękna dziewczyna, sesja zdjęciowa w leginsach

 

Modelka Agnieszka studyjna sesja zdjęciowa Słupsk glamour

kobieca sesja w studio - Kasia Świerczewska

sesja sensualna modelki w studio fotograficznym

 

Sesja na siłowni, kobieca sesja atletyczna, Słupsk, sensualne zdjęcia fotograf, gym woman photoshoot, subtelna sesja glamour, kobiece kształtysesja zdjęciowa w plenerze

 

Sesja zdjęciowa, nagość zakryta, zachód słońca, sesja w lesie, zdjęcia w plenerze modelki, sesja kobieca
zdjęcia w studio fotografii Słupsk

 

Modelka Kasia.Jachewicz z Koszalinasesja zdjęciowa dziewczyny w plenerzesesja zdjęciowa w plenerzesesja zdjęciowa w plenerze

 

Słowa kluczowe: kobieca sesja zdjęciowa, sesja buduarowa Słupsk, glamour, fotograf Słupsk, zdjęcia wizerunkowe