Sesja walentynkowa na prezent

Dzień zakochanych już blisko. Wszystkich narzeczonych i pary zapraszam na zdjęcia, właśnie u mnie. Zdjęcia stanowią podarunek ukochanej osobie jako prezent. Dlatego sesje nie tylko są przeznaczone dla par. Dziewczyny często wykonują kilka zdjęć dla swoich partnerów w formie sesji buduarowej i portretowej. Przykład takiej sesji znajdziesz poniżej. Wszystko po to, by oprawić w ramkę lub podarować wersję elektroniczną drugiej połówce.

 

sesja narzeczeńska Koszalin

 

Krótką sesje w plenerze lub studio, rezerwujemy telefonicznie lub mailowo. Płatność przelewem przed lub gotówką po zdjęciach. W trakcie pleneru zabieram Was na spacer nad morze, do lasu albo do klimatycznej knajpki. Całość otaczamy miłą atmosferą by Wasze czułe, cenne i delikatne gesty które pokazują miłość jaką sobie okazujecie uwiecznił w spokojny i miły dla oka sposób. To także możliwość nauki jak dobrze i kiedy para wygląda ładnie w obiektywie. W ten sposób po mojej sesji będziecie już wiedzieć jak ustawić się do fotografii na przykład podczas wesela znajomych. Stąd, nie musicie umieć pozować, poprowadzę Was przez całość z uśmiechem.

Koszt sesji

 

Sesja KAWIARNIANA ŚREDNIA RODZINNA
Czas
40 minut 1 godzina 1 godzina
Miejsce
plener dom, plener studio, dom, plener
Ilość zdjęć 5 najlepszych 10 najlepszych 15 najlepszych
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Wydruki 15×21 + 2,40 + 2,40 15 sztuk
Ilość osób
1-2 1-2 1-4
Dodatkowe zdjęcie
+ 15 zł + 15 zł + 15 zł
Fotoalbum zdjęciowy + 129 zł
Elegancki produkt
+40 zł +20zł TAK
CENA PROMOCYJNA
170 zł 290 zł 500 zł

Podczas sesji wykonuje około 10 zdjęć które Wam przekazuje w wersji elektronicznej na zabezpieczonej dla Was stronie . Za każde kolejne pięć wybranych i obrobionych przez mnie zdjęć, ponad standardową ilość, należy dopłacić 50 zł. Zdjęcia widzicie wszystkie i możecie dobrać według własnego gustu po sesji. Możecie też dobrać zdjęcia pojedynczo, płacicie wtedy tylko 15 zł za ujęcie. Wszystkie pary z którymi dotychczas współpracowałem pamiętają o swoich zniżkach.

Jeśli nie zdążycie przed terminem – nic straconego. Posiadam vouchery na sesję który wręczycie drugiej połówce lub znajomym jako prezent. A wykorzystacie po dniu zakochanych.

 

Sesja walentynkowa w domu

Zdjęcia wykonuje również w domu lub mieszkaniu. Poza granicami Słupska powyżej 30 km, dojazd złotówka od kilometra. Dojazd Koszalin, Lębork stała kwota + 50 zł. Zazwyczaj sesje wykonuje również na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) i okolic Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo oraz Kołobrzeg.

Sesja walentynkowa dla par

 

 

Proponowane produkty do sesji walentynkowych w formie prezentu

  • odbitki profesjonalnej jakości 2,30 sztuka
  • zdjęcie w antyramie na ścianę od 29 zł
  • dwa pięknie oprawione ujęcia, na szafkę nocną, ścianę 49 zł
  • mini fotoalbum 20×20, 10 sztywnych stron tylko w 2020 roku 249zł 139 zł
  • pudełko z kilkoma pięknie oprawionymi zdjęciami pass-partout 229 169 zł

Wykonanie wybranych produktów trwa kilka dni, dlatego warto rezerwować wszystko na czas. Odbitki drukowane na wysokiej jakości selekcjonowanym papierze fotograficznym w labie, który gwarantuje trwałe odwzorowanie kolorów. Zazwyczaj to odbitki z białą ramką na papierze matowym który ogranicza odciski palców do minimum. Wysoka jakość robi wrażenie.

Pudełko na zdjęcia

Pudełko na zdjęcia, pastelowe różowe, fotograf Słupsk

 

 

Sesja buduarowa dla partnera, chłopaka, męża

Wszystko o sesji kobiecej, jak wygląda, co fotografuje, a czego unikamy, przeczytasz na stronie Sesje kobiece. Tam obejrzysz także galerie sesji dziewczyn, które wykonały delikatne zdjęcia sensualne.

Sesja walentynkowa buduarowa
Sesja walentynkowa buduarowa kobieca

 

Gdzie spędzić walentynki w Słupsku? Ucząc się we dwoje na lodowisku, kawa na Nowobramskiej to tylko dwie z opcji. A co jeśli połączymy Waszą kawę z chwilą dla fotografa. Taki prezent w postaci sesji zdjęciowej to nie droga a trwała pamiątka. Fotograf na walentynki 2019 Słupsk. W końcu w tym dniu wszyscy promienieją. Niech uwieczni to profesjonalny fotograf!