Kup voucher na sesje walentynkową

Pewnie szukasz udanego prezentu dla swojej drugiej połówki. Gwarantuje że twój chłopak i dziewczyna będzie zadowolonay. Imienny voucher w kopercie przygotowuje nawet w ciągu kilkunastu minut od telefonu z informacją dla kogo mam przygotować twój prezent. Wystarczy podjechać do Słupska i odebrać. A to wszystko w cenie pakietu. Potem pozostaje czekać kiedy będziecie gotowi umówić się na zdjęcia do mnie.

voucher sesja kobieca buduarowa
voucher sesja dla dwojga
voucher sesja rodzinna
Zaproszenie na sesje zdjęciową w postaci vouchera występuje w formie drukowanej w kopercie (w cenie pakietu) i w wersji wysyłkowej elektronicznie.

 

Sesja walentynkowa na prezent

Dzień zakochanych już blisko. Wszystkich narzeczonych i pary zapraszam na zdjęcia. Zdjęcia stanowią podarunek ukochanej osobie jako prezent. Dlatego sesje nie tylko są przeznaczone dla par. Dziewczyny często wykonują kilka zdjęć dla swoich partnerów w formie sesji buduarowej i portretowej. Przykład takiej sesji znajdziesz poniżej. Wszystko po to, by oprawić w ramkę lub podarować wersję elektroniczną drugiej połówce. Jeszcze fajniej kiedy robisz zdjęcia tylko dla siebie!

 

sesja narzeczeńska Koszalin

 

Sesje w plenerze i studio rezerwujemy telefonicznie lub mailowo. Płatność przelewem przed lub gotówką po zdjęciach. W trakcie pleneru zabieram Was na spacer nad morze, do lasu albo do klimatycznej knajpki. Całość otaczamy miłą atmosferą by Wasze czułe, cenne i delikatne gesty które pokazują miłość jaką sobie okazujecie uwiecznił w spokojny i miły dla oka sposób. To także możliwość nauki jak dobrze i kiedy para wygląda ładnie w obiektywie. W ten sposób po mojej sesji będziecie już wiedzieć jak ustawić się do fotografii na przykład podczas wesela znajomych. Stąd, nie musicie umieć pozować, poprowadzę Was przez całość z uśmiechem.

Pakiety sesja walentynkowa

 

Sesja KAWIARNIANA MINI RODZINNA
Czas
25 minut 1 godzina 1 godzina
Miejsce
plener miasto dom, plener studio, dom, plener
Ilość zdjęć 6 najlepszych 10 wybranych 15 wybranych
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Wydruki 15×21 +2.5zł 15 sztuk
Ilość osób
1 2 2
Dodatkowe zdjęcie z galerii
30 zł 30 zł 30 zł
Fotoalbum zdjęciowy 129 zł
Album fotoupominek
+40 zł +40zł TAK
CENA PROMOCYJNA
250 zł 380 zł 600 zł

Podczas sesji wykonuje około 10 zdjęć które Wam przekazuje w wersji elektronicznej na zabezpieczonej dla Was stronie . Za każde kolejne pięć wybranych i obrobionych przez mnie zdjęć, ponad standardową ilość, należy dopłacić 50 zł. Zdjęcia widzicie wszystkie i możecie dobrać według własnego gustu po sesji. Możecie też dobrać zdjęcia pojedynczo, płacicie wtedy tylko 15 zł za ujęcie. Wszystkie pary z którymi dotychczas współpracowałem pamiętają o swoich zniżkach.

Jeśli nie zdążycie przed terminem – nic straconego. Posiadam vouchery na sesję który wręczycie drugiej połówce lub znajomym jako prezent. A wykorzystacie po dniu zakochanych.

 

Sesja walentynkowa w domu

Zdjęcia wykonuje również w domu lub mieszkaniu. Poza granicami Słupska powyżej 30 km, dojazd złotówka od kilometra. Dojazd Koszalin, Lębork, Bytów stała kwota + 50 zł. Zazwyczaj sesje wykonuje również na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) i okolic Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo oraz Kołobrzeg.

Sesja walentynkowa dla par

 

 

Produkty do sesji walentynkowych w formie prezentu

  • odbitki profesjonalnej jakości 2,30 sztuka
  • zdjęcie w antyramie na ścianę od 29 zł
  • dwa pięknie oprawione ujęcia, na szafkę nocną, ścianę 49 zł
  • mini fotoalbum 20×20, 10 sztywnych stron tylko w 2020 roku 249zł 140 zł
  • pudełko z kilkoma pięknie oprawionymi zdjęciami pass-partout 229 170 zł

Wykonanie wybranych produktów trwa kilka dni, dlatego warto rezerwować wszystko na czas. Odbitki drukowane na wysokiej jakości selekcjonowanym papierze fotograficznym w labie, który gwarantuje trwałe odwzorowanie kolorów. Zazwyczaj to odbitki z białą ramką na papierze matowym który ogranicza odciski palców do minimum. Wysoka jakość robi wrażenie.

Pudełko na zdjęcia

Pudełko na zdjęcia, pastelowe różowe, fotograf Słupsk

 

 

Sesja buduarowa dla partnera, chłopaka, męża

Wszystko o sesji kobiecej, jak wygląda, co fotografuje, a czego unikamy, przeczytasz na stronie Sesje kobiece. Tam obejrzysz także galerie sesji dziewczyn, które wykonały delikatne zdjęcia sensualne.

Sesja walentynkowa buduarowa
Sesja walentynkowa buduarowa kobieca

 

Gdzie spędzić walentynki w Słupsku? Ucząc się we dwoje na lodowisku, kawa na Nowobramskiej to tylko dwie z opcji. A co jeśli połączymy Waszą kawę z chwilą dla fotografa. Taki upominek w postaci sesji zdjęciowej to wspaniały i trwały prezent. Fotograf na walentynki 2022 w Słupsk. W końcu w tym dniu wszyscy promienieją. Niech uwieczni to profesjonalny fotograf!