sesja narzeczeńska Koszalin

 

Koszt sesji

Dzień zakochanych już blisko. Wszystkich narzeczonych i pary zapraszam na wysokiej jakości zdjęcia właśnie u mnie. Zdjęcia stanowią podarunek ukochanej osobie jako prezent. Dlatego sesje nie tylko są przeznaczone dla par. Dziewczyny często wykonują kilka zdjęć dla swoich partnerów w formie sesji buduarowej / portretowej. Przykład na końcu strony. Po to by oprawić w ramkę lub podarować wersję elektroniczną.

Krótką sesje w plenerze lub studio, do godziny czasu, rezerwujemy telefonicznie. Płatność gotówką po zdjęciach lub przy odbiorze. W trakcie pleneru zabieram Was na spacer nad morze, do lasu albo do klimatycznej knajpki. Całość otaczamy miłą atmosferą by Wasze czułe, cenne i delikatne gesty które pokazują miłość jaką sobie okazujecie uwiecznił w spokojny i miły dla oka sposób.
Byłbym zapomniał, nie musicie umieć pozować, poprowadzę Was.

 

Sesja KAWIARNIANA ŚREDNIA RODZINNA
Czas
40 minut 1 godzina 1 godzina
Miejsce
plener dom, plener studio, dom, plener
Ilość zdjęć 5 najlepszych 10 najlepszych 15 najlepszych
Wersja elektroniczna TAK TAK TAK
Wydruki 15×21 + 2,40 + 2,40 15 sztuk
Ilość osób
1-2 1-2 1-4
Dodatkowe zdjęcie
+ 15 zł + 15 zł + 15 zł
Fotoalbum zdjęciowy + 129 zł
Elegancki produkt
+40 zł +20zł TAK
CENA PROMOCYJNA
150 zł 250 zł 500 zł

Podczas sesji wykonuje około 30 zdjęć. Za każde 5 gotowych, obrobionych zdjęć ponad standardową ilość, ustalonych przed sesją lub w trakcie + 50 zł. Zdjęcia widzicie wszystkie i możecie dobrać kolejne po sesji. Wtedy za każde zdjęcie do obróbki, ponad standardową ilość, płacicie tylko 15 zł!

Wszystkie pary z którymi dotychczas współpracowałem pamiętają o swoich zniżkach.

Jeśli nie zdążycie przed terminem – nic straconego, mam voucher na sesję który wręczycie jako prezent. A wykorzystacie po dniu zakochanych.

 

Sesja walentynkowa w domu

Zdjęcia wykonuje również w domu lub mieszkaniu. Poza granicami Słupska powyżej 30 km, dojazd złotówka od kilometra. Dojazd Koszalin, Lębork + 20 zł. Zazwyczaj sesje wykonuje również na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot) i okolic Reda, Rumia, Wejherowo, Władysławowo oraz Kołobrzeg.

Sesja walentynkowa dla par

 

 

Proponowane produkty do sesji walentynkowych w formie prezentu

  • odbitki profesjonalnej jakości 2,40 sztuka
  • zdjęcie w antyramie na ścianę od 29 zł
  • dwa pięknie oprawione ujęcia, na szafkę nocną 49 zł
  • mini fotoalbum 20×20, 10 sztywnych stron tylko teraz 249zł 139 zł
  • pudełko z kilkoma pięknie oprawionymi zdjęciami pass-partout 229 169 zł

Wykonanie wybranych produktów trwa kilka dni, dlatego warto się pośpieszyć by zdążyć na czas. Odbitki drukowane na wysokiej jakości selekcjonowanym papierze fotograficznym w labie który gwarantuje trwałe odwzorowanie kolorów. Zazwyczaj proponuję odbitki z białą ramką na papierze matowym który ogranicza odciski palców do minimum. Wysoka jakość robi wrażenie.

Pudełko na zdjęcia

Pudełko na zdjęcia, pastelowe różowe, fotograf Słupsk

 

 

Sesja buduarowa dla chłopaka, męża

Sesja walentynkowa buduarowa
Sesja walentynkowa buduarowa

 

Gdzie spędzić walentynki w Słupsku? Ucząc się we dwoje na lodowisku, kawa na Nowobramskiej to tylko dwie z opcji. A co jeśli połączymy Waszą kawę z chwilą dla fotografa. Taki prezent w postaci sesji zdjęciowej to nie droga a trwała pamiątka. Fotograf na walentynki 2019 Słupsk. W końcu w tym dniu wszyscy promienieją. Niech uwieczni to profesjonalny fotograf!