wydruk obraz na ścianę

 

Połączenie nowoczesności i stylu, to element w który każdy dziś wyposaża miejsce wokół siebie. Zdjęcia na ścianę to pięknie oprawione, z najwyższą starannością o detale, wystroje mieszkania i domu. Własny wydruk w ramce to detal, którego nie powinno zabraknąć u Ciebie. W salonie, w sypialni, w biurze, w korytarzu witając gości, a także obok telewizora, gdzie ściana jest najczęściej pusta i niewykorzystana. Wydruk oprawiony w drewnianą ramę prezentuje się świetnie, jest jedną z najprostszych z tradycyjnych form, do tego gotową do powieszenia. Ale, czy to wszystko.

 

Rozróżniamy kilka rodzajów zdjęć na ścianę:

– zdjęcie w drewnianej ramce
– zdjęcie w drewnianej ramce oraz passe-partout

– zdjęcie na akrylowej płycie
– zdjęcie na akrylowej płycie i dystansie

– zdjęcie na płycie aluminiowej
– zdjęcie na płycie aluminiowej na dystansie
– zdjęcie na płycie aluminiowej w ramce

– wydruk w antyramie szklanej
– zdjęcie na piance
– zdjęcie na płótnie
– zdjęcie na płycie MDF
– wydruk na kartonie
– wydruk na kartonie z ramką passe-partu
– fototapeta
– fotokalendarz

 

Znając już najpopularniejsze kombinacje, spróbujmy je posortować od najprostszych do wykonania po najbardziej prestiżowe rozwiązania. Najprostszą formą – nie w formie 🙂 – jest zdjęcie w antyramie szklanej. Jednocześnie jest to jedno z najtańszych rozwiązań, tuż obok foto-pianki oraz płótna canvas. Te ostatnie szczególnie cieszyły się popularnością w latach dwutysięcznych. Niestety wiele z nich do dziś nie przetrwało z powodu niskiej jakości wydruków oraz słabej jakości materiałów. Błędnie zaprojektowane i wyblakłe zdjęcia możemy spotkać do dziś na wielu ścianach. Problem nie leży w pomyśle, tylko oszczędności – takie produkty w drogeriach są po prostu bardzo tanie. Te które wytrzymują więcej niż kilka lat na słońcu kosztują kilka złotych więcej. Na szczęście świadomość klientów rośnie i dziś profesjonalny kolaż ze zdjęć jest już ogólnodostępny.

Jak tego uniknąć, możesz przeczytać we wpisie Dlaczego (nie) inwestować w tanie odbitki?

Dziś mamy także postęp technologiczny i mocne wymagania dotyczące jakości oraz stylu. Stąd powstają produkty które charakteryzują się wysoką wytrzymałością m.in na działanie promieni słonecznych. Ponadczasowe wzornictwo i wymagania klienta zmuszają do wyrafinowanych technik. Dwiema z nich jest wydruk zdjęcia na płycie aluminiowej oraz z akrylu. Tradycjonaliści znajdą coś dla siebie. Zdjęcia w drewnianej ramce w trzech kolorach, z opcją paspartu. Ramka dostępna jest w trzech głównych kolorach

 

biała ramka na zdjęcie Biała ramka, lakierowana
Czarna ramka, lakierowana
Brązowa, w strukturze naturalnego drewna

 

Wszystkie z gotowych produktów są gotowe do powieszenia. Ceny obejmują także pakowanie oraz dostarczenie gotowych opraw do rąk właściciela. Wydruk w ramce jest dostępny w kilku formatach: 20×20 cm, 21×30 cm, 30×21 cm, 30×30 cm, 30×42 cm, 42×30 cm, 50×70 cm, 70×50 cm. Wraz z pakowaniem otrzymasz także ściereczkę do czyszczenia gratis.

Jak powiesić obraz na ścianę

 

Wieszak na zdjęcie
Druk na akrylu
Druk na akrylu

 

Kolekcja zdjęć na ścianę obejmuje wiele zastosowań, w ten sposób świetnie prezentują się zarówno zdjęcia z popularnych sesji dziecięcych, narzeczeńskich, ślubnych jak i fotografie krajobrazowe. Jak wcześniej zauważyliśmy, jest spore pole do popisu i kilka wyborów do podjęcia przy zamawianiu produktów. W końcu zdjęcia takie stanowią pośrednio dodatek do sesji zdjęciowej. Drugim zastosowaniem jest zdjęcie na prezent. Tu dobrze sprawdzi się pakowanie które posiadam w standardzie. Wystarczy nam tylko jedno zdjęcie, na podziękowania dla rodziców, na urodziny. To drobna chwila i gest, a cieszy przez wiele lat na ścianie pokoju.

 

Przykładowe realizacje zdjęć na ścianę oraz kominek

 

Wydruk w ramce drewnianej
Zdjęcie na płótnie
Akryl na dystansie – premium

 

matowe wydruki na ścianę stolik, passepartout Wydruki zdjęć na stolik nocny
profesjonalny wydruk na sztywnym kartonie Wydruki zdjęć do antyram

 

Mozaika obrazów na ścianie

mozaika zdjęć na ścianie

Mozaika zdjęć: panorama 90×30, pion i poziom 30×20 i 40×50.

 

Drewniane półki na zdjęcia paspartu, dzięki nim prezentują się świetnie

drewniane półki na zdjęcia