Dla fotografów

co kilka dni otrzymuje różnego zapytania, od obsługi programów graficznych Photoshopa czy Lightroom, po montaż komputera dla fotografa kończąc na odtwarzaniu styli i obróbki. Postanowiłem udostępnić i stworzyć Wam możliwość spędzenia pięknego czasu przy rozmowie na tematy które Cię interesują. Taki tryb pozwala na osiągniecie nie tylko nowych umiejętności również Twoim i moim rozwojem. Umawiając ze mną rozmowę, bądź konsultacje w cztery oczy będę w stanie pomóc Tobie na poziomie wielu aspektów, jak tylko będę w stanie dobrze to zrobić.

Jak wyglądają warsztaty?

Z reguły trwają kilka godzin, wiele zależy od intensywności oraz poziomu zagadnień. Przy kawie możemy omówić twoje portfolio, problemy które napotykamy w workflow, czyli organizacji pracy, zleceń – szczególnie fotografii ślubnej. Możemy również skupić się na optymalizacji mediów społecznościowych, jak nie przekraczać granic w kontakcie z klientami. Możemy również podjąć inspiracje, wykonać wspólnie sesję zdjęciową z parą, bądź jedną osobą. Możesz poruszyć zagadnienia takie jak sesje narzeczeńskie, ich organizacja oraz 'wyłuskiwanie’ emocji z dwójki zakochanych osób, tak by zdjęcia wyglądały naturalnie, bez aktorstwa. Możemy przyjrzeć się również ofercie jaką pokazujesz podczas zapytań. W międzyczasie opowiem o swoim wypracowanym trybie pracy, organizacji strony, zapytań, budowie strefy klienta. Zadzwoń lub napisz temat który Cię nurtuje, pomogę.

Dla zakochanych

Intensywne dwugodzinne konsultacje ślubne dla Par Młodych. W tym czasie uczę i przekazuję wiedzę dotyczącą szeroko pojętej organizacji wesela włączając oferty animatorów, fotografów, filmowców, zespołów, sal weselnych, dj, zespołów, florystów, oświetlenia, firm pirotechnicznych i dekoracji sal. Możecie uzyskać informacje m.in na tematy jak:

– jak organizować dzień ślubu
– o co pytać, jak wybrać fotografa i filmowca
– z której strony iść, usiąść
– skąd i kiedy zamówić tort
– ile powinna ważyć wiązanka
– kiedy wyciszyć telefon
– jakie zadania zlecić świadkom
– kto niesie i trzyma obrączki
– jakie dokumenty zabrać
– wyjście z kościoła, czyli kiedy i obsypywanie płatkami
– papeteria ślubna, zaproszenia, winietki, stoły weselne, inne etykietki
– czy należy wyłączyć klimatyzację przy użyciu ciężkiego dymu
– co jeśli w dniu ślubu spodnie Pana Młodego okażą się za krótkie
– makijaż i fryzjer z czym to się je, aby było długo, ładnie i komfortowo
– rozmowa z księdzem, czyli jak uniknąć miłość cierpliwa jest i łaskawa
– jak dobrać salę w Trójmieście pod styl modernistyczny, a którą boho i rustyk
– jak zdobyć rogi jelenia pod styl zdjęć rustykalnych
– wiele rozmaitych odpowiedzi na pytania innych par młodych takich jak Wy

Koszt 200 zł za 2h intensywnych konsultacji. Dostęp do wiedzy z wskazówek dla Par Młodych – 100 zł. W kwocie otrzymujecie również mini-organizer dnia ślubu, książeczki m.in o sesji narzeczeńskiej oraz pomocne listy. Pakiet Wskazówki z konsultacjami -50%. W pakiecie fotograf ślubny – w cenie.

Rozmowa nie obejmuje Par Młodych które wybierają mnie na fotografa lub filmowca. Konsultacje oraz wskazówki zawarte są w pakiecie.

 

Masz już dostęp do wskazówek?

Korzystaj

Chwaszczyno - Pan Tadeusz - Gdańsk, wodzirej Arkadiusz Mięczewski