Fotograf Słupsk

Być może jesteś tutaj bo szukasz kogoś, kto w wyjątkowy sposób uwieczni dla Ciebie ważne momenty życia.
Zajmuje się fotografią ślubną, rodzinną i komercyjną. Jako fotograf ślubny Słupsk wykonuje zdjęcia na całym Pomorzu. Podczas zleceń daje z siebie pełnie sił i doświadczenia.

Pomimo tego, że pochodzę z okolic Słupska. To właśnie okoliczne miasta stanowią dla mnie główny obszar działania. Poza nimi to góry. Każda wycieczka w Polskie Tatry sprawia, że na nowo odkrywam czas relaksu.

I jeszcze raz, możesz mnie kojarzyć jako fotografa ze Słupska. Często goszczę w Trójmieście na sesjach w Gdańsku, Koszalinie, Szczecinku, Lęborku, Bytowie, aż po Szczecin przez Kołobrzeg.

fotograf Słupsk

Sesja zdjęciowa Słupsk, Ustka

Na małe sesje rodzinne, kobiece w których powstaje kilka pięknych zdjęć zapraszam lokalnie, do miejskiego parku nad morze do Orzechowa i Poddąbia.

Szukasz fotografa na komunie lub chrzest święty w Słupsku? Co roku w trakcie sezonu wykonuje kilkadziesiąt sesji w zależności od rodzaju. Zapraszam do rezerwacji terminów. Każda z sesji zdjęciowych jest u mnie bardzo dobrze przemyślana od etapu ustalania pakietów fotografii po oddanie materiału dla ofert indywidualnych i grupowych np. przy fotografii komunii świętej dla szkoły.