foto album fotografii ślubny Słupsk

Album fotograficzny na zdjęcia Słupsk

Album fotograficzny na zdjęcia ślubne

 

Ręcznie robione albumy na zdjęcia

Album fotografii to pamiątka na całe życie, więc musi być zawsze starannie wykonany. Często jest to Wasz pierwszy album rodzinny lub pierwszy wydruk na ścianę w kuchni czy nad łóżkiem, dlatego musi być też przemyślany. Z pomocą przychodzę ja oraz moje albumy tradycyjne, foto-książki i w szczególności wysokiej jakości foto-albumy. Album wykonywany jest ze skóry ekologicznej i materiałów introligatorskich. Na spotkaniu warto przejrzeć wzornik materiałów, aby poczuć wybrany materiał w dłoni i w danym świetle. Przy każdym zestawie pragnę by był indywidualny i spersonalizowany. Daje to szerokie pole działania. Opatruje album dbałością na lata, grawerem Waszych imion oraz datą tak aby służył przez wiele lat.

Projektowanie albumu ze zdjęciami

Albumy fotograficzne dostępne są w rozmiarach od 15x15cm do 45 centymetrów. Zalecam rozmiar 25x25cm dla albumów tradycyjnych z odbitkami 15×21 oraz 30×30 dla projektów płaskich fotoalbumów – 30×60 po otwarciu. Albumy posiadają opcje personalizacji wyglądu. Często wybierane to:

  • okienka ze zdjęciami z grawerem okładki albumu
  • okładka z gąbką dla miłego, miękkiego dotyku i akrylowe wykończenie
  • grawerowane pudełko na album

Albumy do zdjęć, fotografie drukowane i naświetlane, Pudełka na albumy, portfolio drukowane.

 

 

Książka Grand Galeria dla firm i wymagających klientów

Grand Galeria przeznaczona jest dla wyjątkowych klientów którym zależy na ekspozycji zdjęć w formie książki wielkiego formatu 70×100 centymetrów. Taka prezentacja portfolio zrobi nie tylko wrażenie na współpracownikach. Pokaże potencjał oraz ogrom możliwości Państwa firmy czy wydarzenia z przeszłości. Może stanowić zapis historii powstania firmy, również w postaci osi czasu najważniejszych etapów budowy siedzib czy rozwoju kadry. W tak prestiżowej książce można zamieścić zdjęcia reportażowe z działań firm czy jednostek kadry. Pięknym przykładem może być fotografia rzemiosła zawodowego, uwiecznienia pasji, w najlepszej formie jaką jest selekcjonowany papier. W przypadku chęci wykonania ręcznie wykonanych ksiąg w postaci wielkonakładowej takich jak menu restauracji należy pytać o osobną ofertę.

Inne opcje wykończenia

  • zaokrąglanie rogów, grawer, nadruk UV, obszycie i okucia rogów
  • papier lakierowany metaliczny i pogrubiony papier przekładek
  • czcionka introligatorska – napis tłoczony na gorąco, wypełniany tuszem
  • betonowe pudełko na zdjęcia

Albumy do zdjęć, fotografie drukowane i naświetlane, Pudełka na albumy, portfolio drukowane.

Ochrona albumu na wyjazdy

  • eleganckie zamykane pudełko
  • etui wsuwane lub drewniana kasetka
  • dedykowane, spójne dopasowane do okładki

Pełny katalog ręcznie wykonywanych albumów otrzymujecie po kontakcie. Mogę przygotować dla Was album z dostarczonych zdjęć rodzinnych oraz profesjonalne wydruki. Odtworzyć i naprawić uszkodzone stare zdjęcie.

 

wzornik materiałów na album tkanina skóry ekologiczne

Kliknij w zdjęcie, aby zapoznać się ze wzornikiem materiałów.

WYDRUKI ZDJĘĆ - DEKORACJE NA ŚCIANE

Idealnym zwieńczeniem albumu jest wydruk zdjęć do wywieszenia obrazu w salonie, sypialni i korytarzu:

FOTO PRODUKTY NA ZDJĘCIA

 

pudełko na album zdjęciowy na prezentpudełko na album z pergaminem

foto album ślubny na zdjęciafoto album ślubny na zdjęciaAlbum ślubny z pendrivem 3.0album ślubny na zdjęciastrony fotoalbum 30x60 Słupskalbum fotograficzny Słupsk