foto album ślubny Słupsk

Album fotograficzny na zdjęcia Słupsk

Album fotograficzny na zdjęcia ślubne

 

Ręcznie robione albumy na zdjęcia

Album fotografii to pamiątka na całe życie, więc musi być zawsze starannie wykonany. Często jest to Wasz pierwszy album rodzinny lub pierwszy wydruk na ścianę w kuchni czy nad łóżkiem, dlatego musi być też przemyślany. Z pomocą przychodzę ja oraz moje albumy tradycyjne, foto-książki i w szczególności wysokiej jakości foto-albumy. Album wykonywany jest ze skóry ekologicznej i materiałów introligatorskich. Na spotkaniu warto przejrzeć wzornik materiałów, aby poczuć wybrany materiał w dłoni i w danym świetle. Przy każdym zestawie pragnę by był indywidualny i spersonalizowany. Daje to szerokie pole działania. Opatruje album dbałością na lata, grawerem Waszych imion oraz datą tak aby służył przez wiele lat.

Projekt albumu ze zdjęciami

Albumy fotograficzne dostępne są w rozmiarach od 15x15cm do 45 centymetrów. Zalecam rozmiar 25x25cm dla albumów tradycyjnych z odbitkami 15×21 oraz 30×30 dla projektów płaskich fotoalbumów – 30×60 centymetrów po otwarciu. Albumy posiadają opcje personalizacji. Często wybierane to:

  • okienko ze zdjęciami z grawerem okładki albumu
  • okładka z gąbką dla miłego, miękkiego dotyku
  • akrylowe wykończenie zdjęcia na okładce
  • grawerowane pudełko na album

Albumy na zdjęcia, pudełka na albumy, portfolio drukowane Słupsk

 

 

Książka Grand Galeria dla firm i wymagających klientów

Grand Galeria przeznaczona jest dla wyjątkowych klientów którym zależy na ekspozycji zdjęć w formie książki wielkiego formatu 70×100 centymetrów. Taka prezentacja portfolio zrobi nie tylko wrażenie na współpracownikach. Pokaże potencjał oraz ogrom możliwości Państwa firmy czy wydarzenia z przeszłości. Może stanowić zapis historii powstania firmy, również w postaci osi czasu najważniejszych etapów budowy siedzib czy rozwoju kadry. W tak prestiżowej książce można zamieścić zdjęcia reportażowe z działań firm czy jednostek kadry. Pięknym przykładem może być fotografia rzemiosła zawodowego, uwiecznienia pasji, w najlepszej formie jaką jest selekcjonowany papier. W przypadku chęci wykonania ręcznie wykonanych ksiąg w postaci wielkonakładowej takich jak menu restauracji należy pytać o osobną ofertę.

Opcje wykończenia albumu i okładki

  • zaokrąglanie rogów, grawerowanie, nadruk UV
  • obszycie okładki nićmi i metalowe okucie rogów
  • lakierowanie papieru i pogrubiony papier przekładek
  • czcionka introligatorska – napis tłoczony na gorąco, wypełniany tuszem
  • betonowe pudełko na zdjęcia

Albumy do zdjęć, fotografie drukowane i naświetlane, Pudełka na albumy, portfolio drukowane

 

Ochrona albumu na wyjazdy

Pełny katalog ręcznie wykonywanych albumów otrzymasz po kontakcie. Mogę przygotować dla Ciebie album z dostarczonych zdjęć rodzinnych oraz ofertę profesjonalnych wydruków znajdziesz w zakładce Odbitki zdjęć. Album można także wykorzystać na wysokiej jakości portfolio firmy. Odtworzyć i naprawić uszkodzone stare zdjęcie.

 

album-box-opakowanie-na-fotoalbum

Etui wsuwane na album fotograf Słupskpudełko na fotoalbum Słupsk

wzornik materiałów na album tkanina skóry ekologiczne

Kliknij w zdjęcie, aby zapoznać się ze wzornikiem materiałów.

WYDRUKI ZDJĘĆ - DEKORACJE NA ŚCIANE

Idealnym dodatkiem do albumu jest wydruk zdjęć do powieszenia obrazu w salonie, sypialni i korytarzu:

Fotografia Rodzinna pudełko na odbitki

FOTO PRODUKTY ZE ZDJĘĆ

 

pudełko na album zdjęciowy na prezentpudełko na album z pergaminem

foto album ślubny na zdjęciafoto album ślubny na zdjęciaAlbum ślubny z pendrivealbum ślubny na zdjęcia czarnyduży fotoalbum na zdjęcia Słupskalbum fotograficzny sklep Słupsk