CZYM JEST WESELNA ODBITKA?

Weselna odbitka to prezent dla gości. Technicznie, kolorowy nadruk na papierze fotograficznym wielkości 4×6′, czyli popularne 10×15. Całość zapakowana w spersonalizowaną kopertę.

 

JAK TO DZIAŁA

Ogólny projekt ustalamy przed weselem. Staram się, by doświadczenie pozwoliło mi wybrać odpowiedni moment wesela na ich wykonanie. Na odbitce można umieścić m.in zdjęcie grupowe, zdjęcie indywidualne Państwa Młodych. Można także usługę rozszerzyć o np. dwie odbitki w jednej kopercie, a także dołożyć ozdobną kartę z podziękowaniami za przybycie. Jak policzyć, ile zamówić odbitek? Z reguły polecam jedną odbitkę na Parę, plus dodatkowe sztuki dla osób bez partnera.

 

CO MOŻNA UMIEŚCIĆ NA ODBITCE

Na odbitce można umieścić napisy, wiersz, podziękowanie. Na kopercie umieszczany jest także indywidualny adres strony gdzie goście mogą obejrzeć pierwsze zdjęcia po ślubie, z sesji narzeczeńskiej, zdjęciowy i filmowy skrót dnia oraz blok zdjęciowy z gośćmi – to idealnie łączy się z usługą Galeria online dla gości po ślubie. O szczegóły łączenia kosztów pytajcie indywidualnie.

 

KIEDY OTRZYMAMY WYDRUKI?

Najczęściej odbitki kończę w okolicach oczepin, ich wykonanie nie koliduje z fotografią. Jeśli chcielibyście, abym zajął się odbitką po godzinie 1:00 proszę powiedzieć. Kiedy wszystko jest gotowe przekazuje koperty Wam, po czym goście dostają je z Waszych rąk. Może się zdarzyć, jeśli wesele jest napięte czasowo, że odbitkę kończę pakować po oczepinach.

 

Koszt wykonania odbitki w trakcie wesela (jeśli nie ustalono indywidualnie):

do 40 sztuk: 400 150-250 zł
do 80 sztuk: 450 390 zł
do 120 sztuk: 500 zł
40 kopert z nadrukiem +50 zł
karty z podziękowaniami za przybycie +0 zł jeśli dostarczone do fotografa