Happy Słupsk

Czytaj więcej, aby obejrzeć dziewczyny z Maxi Energa tańczące do piosenki Pharella, a także akcje za kulisami.

Oficjalny teledysk Happy Słupsk z mieszkańcami radośnie tańczącymi do piosenki Williamsa Pharrella. To kolejny klip serii wielu twórców na całym świecie. Celem projekty Happy jest ukazanie społeczności i kultur wielu miejsc. W akcji wzięło udział kilkanaście miast Polski, bez znaczenia na wielkość – każdy starał pokazać atmosferę panująca w danej miejscowości. Wszystko zaczęło się od 24 godzinnego teledysku na którym autor piosenki i mieszkańcy Los Angeles w rytm piosenki tańczą na ulicach miasta.

W klipie mógł wystąpić każdy słupszczanin, który przybył na wydarzenie. Część osób zebraliśmy za pomocą wydarzenia na portalu Facebook i w sobotę, 1 marca rozpoczęliśmy zdjęcia na placu Zwycięstwa przy Ratuszu miejskim, ówcześnie jeszcze nie było tak głośno o prezydencie miasta Robercie Biedroń. Pogoda dopisała, więc planowo przeszliśmy wyznaczoną trasę, zbierając chętne osoby, na Zamku Książąt Pomorskich kończąc zdjęciem grupowym.

HAPPY CHEERLEADERS

Tuż po Happy Słupsk w mniejszym gronie postanowiliśmy nagrać Happy Cheerleaders. W nagraniu wzięły udział cheerleaderki Maxi na co-dzień tańczące na meczach koszykówki głównie dla zespołu Energa Czarni Słupsk. Zdjęcia wykonano na sali I liceum ogólnokształcącego oraz Hali Gryfia podczas treningów drużyny Czarni Słupsk. Będąc przy temacie Happy Koszalin również powstał, jednak w nieco bardziej zaawansowanej formie, w podstawowej wersji profesjonalnymi tancerzami. 🙂

Akcje za kulisami obejrzyj na: Backstage – Happy Słupsk