Świąteczne klipy 2015

Wesołych Swiat 2015

Z okazji świąt chciałem Wam przypomnieć / zaprezentować najpopularniejsze klipy w Internecie ostatniego miesiąca (dotyczące świąt). W telewizji oglądam tylko kanały Discovery, Science, dlatego nie zaszkodziło mi obejrzenie tych dodatkowych reklam. Nie ukrywajmy dla firm to idealny okres, przedświąteczny, czemu by tego nie wykorzystać. Pierwszy klip to niemiecka sieć supermarketów, dość wyraźnie podjęła próbę opowiedzenia wzruszającej historii. Przypomniał mi viral, który pojawił się w sieci około dwa lata temu, gdzie zapraszano osoby na własny pogrzeb. Nie najlepsze skojarzenie, zobaczcie sami poniżej.

Drugi klip to produkcja hiszpańskiej loterii świątecznej. Głównym bohaterem jest Justino – stróż pracujący na nocnej zmianie w fabryce manekinów. Zatroskany monotonią pewnego dnia przygotowuje dla pracowników sceny z manekinów..

Rekord wyświetleń pokonał klip trzeci – to nie koniecznie może oznaczać najlepszy.

Wsparłem prawie pół Europy nie zapominając o Polsce. Też mamy swój klip. Utwór „Coraz bliżej Święta” wykonała Margaret włączając w to finalistów The Voice of Poland. Nie jest to już gra na emocjach czyt. tworzenie historii, piosenka. Czy, aby na pewno nie ma nic kreatywniejszego jak powyższe produkcje?