Justyna i Marcel

8 czerwca 2019

 

Jeśli Państwo Młodzi dzielą z tobą pasję do ulubionego zespołu to oznacza tylko jedno <3

 

Justyna i Marcel trafili przed mój obiektyw trochę z przypadku, trochę ze szczęścia. Tak było pisane. To zaowocowało nie tylko dobrymi kadrami. To także nieprzerwana współpraca od chwili pierwszego spotkania, do ostatniej chwili pobytu ekipy foto-wideo na weselu. Wspólny język komunikacji znaleźliśmy dość szybko, skrupulatna organizacja Justyny przerosła nawet moje oczekiwania. Wszystko na miejscu i gotowe. Wraz z Marcelem wybrali salę weselną Resident Rene w Przewłoce obok malowniczej Ustki. W tych też okolicach; wydm, klifu oraz lasu, wykonaliśmy plener zdjęciowy. Trzeba pamiętać, że nie miejsca, a osoby tworzą atmosferę. Atmosferę zaufania, życzliwości wspomaganej cierpliwością i ciepłem do drugiej osoby. W to wszystko wpisują się chwile zapamiętane na zdjęciach.

To właśnie zdjęcia i dźwięki pomagają przypominać najważniejsze momenty spędzone wspólnie z rodziną, znajomymi i najważniejszą drugą osobą. Bym się zapędził, muszę kolejny już raz pochwalić obsługę sali, za smaczne jedzonko i zawsze skłonną pomoc przy pracy. Oprawę muzyczną i prowadzenie zapewnione przez Roberta Mendlik - pracując w pojedynkę poradził sobie świetnie. Od ceremonii zaślubin po ostatnią chwilę, więcej opowiedzą Wam tylko zdjęcia i wspaniali goście których miałem okazję poznać <3

Aby przeczytać historię i obejrzeć pełny reportaż podaj hasło poniżej zdjęć.


ślub Słupsk wesele Resident Rene
kościół Faustyny Słupsk
sala weselna Resident Rene z lotu ptaka Ustka
wesele polsko niemieckie zespół
ślub polsko-niemiecki Justyna i Marcel - Słupsk

Ślub międzynarodowy w kościół pw. św. Faustyny Kowalskiej w Słupsku, wesele Polsko Niemieckie w Resident Rene w Przewłoce obok Ustki. Oprawa muzyczna DJ Robert Mendlik - djrobert.eu Fotograf ślub, wesele i dron WielgatAby obejrzeć treść, podaj hasło:


Odbitki zdjęć i wydruki

Zobacz w sklepie

Album na zdjęcia

Zobacz w sklepie