Piosenka na pierwszy taniec

Polecam wybrać piosenkę, która kojarzy Wam się z początkami waszego związku lub dzieciństwem. Pomoże Wam to wejść w odpowiedni nastrój i zatańczyć swobodnie.
piosenka na pierwszy taniec

Propozycje piosenek na pierwszy taniec

Wiele par na pewno zadaje sobie pytanie jak zatańczyć pierwszy taniec. Optymalnie pierwszy taniec powinien trwać od 2:30 do 4 minut. To pozwoli zaprezentować Was wszystkim gościom i rozpocząć zabawę weselną. Z doświadczenia wiem, że dłuższy taniec wymaga złożonego układu i pokładu nauki tańca, w przeciwnym wypadku może znudzić weselników. Koniec końców, nie każdy z nas ma czas na szkołę tańca. Dobra szkoła tańca może okazać się wysokim wydatkiem. W Polsce cennik zaczyna się od 80zł do 150zł i więcej za godzinę. Dodatkowo jednorazowa opłata za układ choreografii czy sam zapis na kurs np. walca wiedeńskiego. Wyjściem z tej sytuacji jest spontaniczny taniec lub przeglądanie pierwszych tańców na YouTube, wybranie ulubionych kroków i ich nauka we dwoje.

Klasyczne, często wybierane

Współczesne

Polska piosenka na pierwszy taniec

Wolne i spokojne

Zabawny mix piosenek disco polo i podobnych stylów

w połączeniu z odpowiednimi atrybutami, możecie zrobić muzyczne show. Czy polecam? Wybór należy do Was. Jeśli nadal nie zdecydowaliście, napiszę czego bym unikał – klasyka Dumka na dwa serca. Pozornie ładny tekst warto przeanalizować dokładnie. Zróbcie to z wszystkimi tekstami piosenek które bierzecie pod uwagę. Zasłuchane podczas oglądania jednego z filmów ślubnych produkcji znajomych filmowców Anna Jantar – Przetańczyć z tobą chcę całą noc oraz bardzo ładna piosenka Wedding’s off Kasi i Dawida na których ślub zostałem zaproszony jako filmowiec.

A Wy kogo polecacie, Adele, ColdPlay, a może Bruno Mars? Napiszcie, sprawdzimy.

Jedna myśl o “Piosenka na pierwszy taniec

  • By AniaMONIA -

    Polecam Walc Barbary z Nocy i Dni