iPhone SE

W zestawie oryginalne:

  • telefon bez sim-locka
  • ładowarka (masz własną lub za dopłatą)
  • pudełko
  • papiery
  • kluczyk

Telefon dotykasz ile chcesz, sprawdzasz przed zakupem. Zaletą jest że Ty wybierasz jaki system na nim chcesz. Aktualnie pracuje na iOS 11, z powodzeniem możesz aktualizować. W nowym masz jakieś fajerwerki w wiadomościach i dużo bajerów. Wartą uwagi jest nowa aplikacja Skróty. Chciałem stary system, więc nie aktualizowałem. Telefon otrzymał wsparcie iOS 15.7.2.
Telefon służył do dzwonienia i słuchania podcastów – fajnie się to sprawdza. Parametry mają brak wspólnego z tym jak responsywne są to urządzenia.

Sprzedaję, chociaż nigdy nie był w naprawie i nigdy mnie nie zawiódł. Potrzebuję aktualnie znacznie większego ekranu do obsługi bardzo specyficznej aplikacji w życiu zawodowym. Stąd nie mogłem czekać, posiadam już nowy telefon ze sklepu. Dwa urządzenia mi niepotrzebne a nie mam komu go zostawić. Używany w obudowie LifeProof Nude, klasy premium ~350zł, stąd jego stan jest bardzo dobry, był bezpieczny. Bateria trzyma prawie dzień, przy włączonym mailu, Facebook, ciągłym namierzaniu i co tam jeszcze widzisz na filmie – tak działa, jest zadbana jak wszystkie moje baterie. Dla wymagającego użytkownika zalecałbym wymianę – 130 zł w każdym Media Markt twierdzą że wkładają oryginalną. Po tym powinieneś uzyskać telefon jak nowy z pudełka. Telefon czyszczę przed zakupem z moich danych.

Telefon posiada na ekranie oryginalną folię producenta, w której wyciągnąłem go z pudełka! Tak, możesz ją ściągnąć i mieć 'nowy’ ekran telefonu. Powinien być bez skazy, powiem więcej – będziesz go dotykał/a pierwszy raz. Dla wielu to nie zrozumiały fenomen. Fakt ten gwarantuje kupującemu. Kupujący otrzyma ode mnie także nowe etui silikonowe w kolorze przezroczystym. Obudowę Lifeproof Nude którą uwielbiam, zostawiam dla siebie na pamiątkę.

Koszt 670. Odbiór Trójmiasto, Słupsk, Koszalin, Sławno i okolice. Kolory na zdjęciach i filmie ukrócone ustawieniami w menu telefonu – zaniżona biel. Cenię naturalność tych ekranów. Jak chcesz kolory bliższe Samsungowi to przestawię na fabryczne. Dostawa osobista na terenie Gdańska +50 zł.

Film (mój poprzedni model iPhone 5, wyglądający podobnie):

Pytaj +48 609 395 349