DJI Mavic Pro

wbudowana kamera / aparat 4K
dwie baterie
dodatkowe śmigła
gratis nowe filtry Polar Pro
+48 609 395 349

 

Drona zmieniam z powodu remontu mieszkania, oddaje swojego Mavica Pro. Dron przeznaczony jest dla profesjonalistów. Mimo to, jest intuicyjny i poradzi sobie z nim początkujący, uzyskując bardzo dobre rezultaty. Powiem dlaczego. Z pomocą trybów automatycznych wykonasz bardzo płynne filmy oraz zdjęcia z szerokim zakresem tonalnym. Być może znacznie płynniejsze od moich wykonanych ręcznie, które będziesz miał okazje obejrzeć poniżej w filmie. Co do zdjęć, prócz standardowych ujęć posiada zbliżenie z kontrolera, wykonywanie panoram w kilku trybach: pozioma, pionowa, po 360 stopni w formie gotowej do publikacji. Mechanicznie jak i wizualnie jest nowy, brak jakiejkolwiek usterki, stłuczki czy wypadku. Dron jest w stanie użytkowania, włącz i lataj. Jeśli chodzi o DJI, każdy zapoznany użytkownik wie, jednostka jest stworzona do latania, co wraz z aplikacją DJI GO sprawia przyjemność pięknej perspektywy lotu ptaka. Co do marketowych i uciekających rozwiązań za 1500 zł, nie ma porównania. Posiada też jako nieliczny funkcje obrotu kamery do portretu – tak jak Mini 3 Pro.

 

 

dron mavic pro sprzedam

Do drona dołączam dokupione zapasowe oryginalne śmigła – jeśli kiedyś uszkodzisz będziesz miał nie dwa a komplet na wymianę. Na tę chwilę dron jak wyżej wspomniałem posiada oryginalny zestaw.

Pozostałe większe zalety
– rozdzielczość od HD do 4K UHD
– natychmiastowy start, bez czekania na rozgrzewanie jak to bywa w Phantomach
– składany i poręczny, z ogromnymi możliwościami
– możliwość ręcznej kontroli oraz automatycznych lotów, wkoło obiektu, wznosząc się, śledząc np. biegacza, motocyklistę, auto, jest kilka fajnych opcji typu trójnóg, ujęcia kinowe, HDR..
– powrót po utracie sygnału z kontrolera, powrót jeśli poziom baterii krytyczny, powrót z unikaniem przeszkód itd.
– montaż filmów i zdjęć w aplikacji

Inne ciekawe:
– możliwość lotu po WiFi i sterowania telefonem całym urządzeniem, bez kontrolera
– transmisja obrazu na żywo na social media np. Facebooka
– automatyczny start i lądowanie
– tryb awaryjny – wyłączenie silników w sytuacji zagrożenia

 

Urządzenie jest pod moim nadzorem, nigdy nie pożyczone, jestem pierwszym i jedynym właścicielem. Na bateriach przelatamy spokojnie 40 minut. Ostatnie loty po starcie pokazują około 24-25 minut lotu na jednej baterii. Możliwość podpięcia własnego telefonu i sprawdzenia całego urządzenia po umówieniu się. Bateria w kontrolerze starcza na kilka/naście lotów dronem. W razie czego można ładować power-bankiem przez USB lub skorzystać ze sterowania telefonem.

Pozostałe papiery otrzyma nowy właściciel, pudełka, itd..

Wyposażenie

– czujniki przeciw zderzeniu i dodatkowe dolne ultradźwiękowe
– dwie dodatkowe kamery z przodu
– dwie dodatkowe kamery z dołu – wykonują m.in zdjęcie powierzchni startu by przy automatycznym powrocie porównać kadr i wylądować z miejsca startu (poprawiając pozycjonowanie GPS)
– osłona, śmigła, przewody, dwa akumulatory, co tam jeszcze znajdę dam Tobie
– inne bajery

Pozostałe informacje
– aktualnie baterie mają około 90 ładowań
– pochodzenie dystrybucja Polska
– dorzucam filtry PolarPro do obiektywu – nowe nie rozpakowane równowartość ~200 zł

 

Dron do obejrzenia w Słupsku. Jazda próbna wskazana jak również możliwe przeszkolenie Ciebie z możliwości drona. Cena 2300 zł raczej z górnej półki z uwagi na świeżość sztuki – jest to praktycznie nowy dron. Oczywiście przy odpowiednich argumentach kupującego jestem w stanie negocjować. Jednak z doświadczenia wiem, że taki sprzęt bardzo szybko się zwraca.
Proszę o kontakt poważnie zainteresowane osoby, nie jestem handlarzem ani komisem.
Kontakt +48 609 395 349

Aktualizacja opisu i zdjęć 01.11.2022

 

Film o dronie.